Realms Destek Konusu

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncellikle verdiğin cevaplar ve açtığın konular sayesinde insanlatın ve sahsen benim aklımdaki bazı soruları kaldırdın ancak hala merak ettiğim bir kaç sorum var;
1-Serverlerin ne zaman geleçegi haberini nereden alıyosun?
2-Server almak için kredi kartını ayrı olarak vermek mi gerek yoksa Appstore kayıtım üzerinden alabilirmiyim?
3-Serveri Pc denmi yoksa Mobilden mi alıyoruz?
4-Serverdeki max oyuncu sayısı hala 10 mu?
5-Satın aldığımız serverlerde admin kodları yani wg vs bulunuyor mu? Özellikle wg yi merak ediyorum
6-Server parası hep sabit mi kalacak yoksa artıcak mı?
7-Servere senin dediğin kadarıyla 10 dolar cıvarı para veriyoruz, bu parayı aylık mı veriyoruz?
8-Ödeme işlemleri vs nereden yapıyoruz?[DOUBLEPOST=1371496457,1371495537][/DOUBLEPOST]Kb bazı sorular nerdeyse aynı olmuş, neyse toptan cevap verirsiniz.
İyi forumlar

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Öncellikle verdiğin cevaplar ve açtığın konular sayesinde insanlatın ve sahsen benim aklımdaki bazı soruları kaldırdın ancak hala merak ettiğim bir kaç sorum var;
1-Serverlerin ne zaman geleçegi haberini nereden alıyosun?
2-Server almak için kredi kartını ayrı olarak vermek mi gerek yoksa Appstore kayıtım üzerinden alabilirmiyim?
3-Serveri Pc denmi yoksa Mobilden mi alıyoruz?
4-Serverdeki max oyuncu sayısı hala 10 mu?
5-Satın aldığımız serverlerde admin kodları yani wg vs bulunuyor mu? Özellikle wg yi merak ediyorum
6-Server parası hep sabit mi kalacak yoksa artıcak mı?
7-Servere senin dediğin kadarıyla 10 dolar cıvarı para veriyoruz, bu parayı aylık mı veriyoruz?
8-Ödeme işlemleri vs nereden yapıyoruz?

1- Yapımcılar Twitter hesaplarında açıklıyorlar.
2- Kredi kartın App Store üzerinde kayıtlıysa alabilirsin. Ayrı olarak vermeye gerek yok.
3- Mobilden alınabiliyor ama PC'den alınır mı bilmiyorum.
4- Evet ve büyük olasılıkla artmayacak.
5- Şimdilik yok ama ileride sistem gelişince plugin ekleme özelliği gelecek(miş).
6- Sabit kalır galiba ama belli olmaz
7- Evet.
8- Play on Realms bölümüne girip giriş yaptığında eğer açık slot varsa ve almak istersen oradan seni ödeme yerine yönlendirir.

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
1- Yapımcılar Twitter hesaplarında açıklıyorlar.
2- Kredi kartın App Store üzerinde kayıtlıysa alabilirsin. Ayrı olarak vermeye gerek yok.
3- Mobilden alınabiliyor ama PC'den alınır mı bilmiyorum.
4- Evet ve büyük olasılıkla artmayacak.
5- Şimdilik yok ama ileride sistem gelişince plugin ekleme özelliği gelecek(miş).
6- Sabit kalır galiba ama belli olmaz
7- Evet.
8- Play on Realms bölümüne girip giriş yaptığında eğer açık slot varsa ve almak istersen oradan seni ödeme yerine yönlendirir.
Çok teşekkür ederim modum, çok makbule geçti , iyi forumlar dilerim

En iyi cevaplar
0
Utku abi server kiralama mı yoksa satın alma mı olacak?
Serverler ancak 10 kişi mi olabilecek?
Saygılar...

xCoLDBuRNx

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Peki nasıl LAN üzerinden multiplayer oynayacağım?

Serverler 7/24 mü?

Beni davet edebilmesi için ne lazım?

Server açmak paralı mı?

Google play'dan indirmezsem serverlere giremez miyim?

Nasıl server alınır?

1- Ayarlarda local server multiplayer isimli bir yer var. Onu açıp Play bölümüne girersen açık sunucular çıkar.
2- Evet.
3- Kurucuya oyun içi nickini vermen lazım.
4- Evet.
5- Her türlü girersin.
6- Play on Realms bölümünde bir yerde. Almadığım için bilmiyorum.

bi videoda görmüştüm play on realmsa girdiğimizde eğer slot varsa sağ üstten new diye bir yazı çıkıyor ve ayrıca şu serverlere para verme çok saçma oyunu zaten almışız niye bidaha para verelimki

mineruçhan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
kardes ya nasıl bu serverlere giricez benim surumum 1.5.2 onun için nasıl serverlere girerim

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Play on Realms kısmına giriyorum, hiçbir server gözükmüyor. Nasıl Server'ler gözükecek ve gireceğim ?

Ve server kurmak ne kadar fiyat ?

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ben Play on Realms kısmına giriyorum, hiçbir server gözükmüyor. Nasıl Server'ler gözükecek ve gireceğim ?

Ve server kurmak ne kadar fiyat ?
Sunucu kuran birinin seni davet etmesi lazım. Fiyat hakkında kesin bir bilgi yok. Aylık 3 - 10 dolar arası olur.