Red Bull Flick 2v2 CSGO Turnuvası

jockeyduck

Ağaç Yumruklayıcı
Mesajlar
13
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
0
Puanları
30
Ruh hali
red-bull-flick-2021-logo
Red Bull Flick nedir?
31 Ağustos'ta başlayıp 7 Ekim'de Offline Final ile tamamlanacak serüven boyunca 5 online elemenin yanı sıra 10 şehirde offline elemeler gerçekleşecek. Tüm bu elemeler sonunda 16 takım playofflarda mücadele etme şansı yakalayacak. Playofflarda rakiplerine üstünlük sağlayan dört takım ise İstanbul'daki offline finallerde Red Bull Flick 2021 şampiyonu olma ve Helsinki'de yapılacak Helsinki Invitational'da Türkiye'yi temsil etme şansı yakalayacak.

Red Bull Flick'te sadece turnuva katılımcıları değil, aynı zamanda CS:GO sahnesinin ünlü isimleri de kozlarını paylaşacaklar. Red Bull Flick Invitational'da karşı karşıya gelecek sekiz CS:GO ikilisi birbirine üstünlük sağlamaya çalışacak. Turnuvanın galibi ise “Red Bull Flick Invitational Şampiyonu” unvanına sahip olacak.

Red Bull Flick ilk olarak 2019 yılında Türkiye'de düzenlendi ve ardından dünyanın dört bir yanındaki etkinliklerle devam etti. CS:GO oyuncularını 2'ye 2 formatında karşı karşıya getiren etkinlikte Red Bull Flick için özel olarak hazırlanan haritalar kullanılıyor.

Red Bull Flick Haritaları
Red Bull Flick'in bu yılki konsepti "Get Ready to Ascend", yani "yükselmeye hazır ol" olarak belirlendi. Bu konsept dahilinde hazırlanan haritalar yerin iki kat altından başlıyor ve oyunculara gitgide yükselme şansı tanıyor.

Detaylı bilgi ve kayıt için linkler:
WEB: Red Bull Flick | National Finals
 


jockeyduck

Ağaç Yumruklayıcı
Mesajlar
13
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
0
Puanları
30
Ruh hali
Kayıtlar devam ediyor detaylı bilgi için üst posta bakmayı unutmayın!
 

jockeyduck

Ağaç Yumruklayıcı
Mesajlar
13
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
0
Puanları
30
Ruh hali
Red Bull Flick 2vs2 CS:GO Turnuvası kayıtları devam ediyor! Sen de ülkemizi Helsinki'de temsil etme şansı için hemen kayıt ol!
WEB: https://redbull.com/flick
 

Üst