reddedildim

SeyhaNk222

Kömür Madencisi
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
en son yaptığım oyunu yayınlamadır nedeni iste şuymuş
The game is playable. However, we already have games with the same gameplay in our portfolio.
Türkçe meali :
Oyun oynanabilir. Ancak, portföyümüzde zaten aynı oynanışa sahip oyunlarımız var.

tutorial.png

oyunun nesi olmamış veya ne tür oyunlar yapmam lazım fikirleri olan yazarsa sevinirim arkadaşlar

lolitsalexibald

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
en son yaptığım oyunu yayınlamadır nedeni iste şuymuş
The game is playable. However, we already have games with the same gameplay in our portfolio.
Türkçe meali :
Oyun oynanabilir. Ancak, portföyümüzde zaten aynı oynanışa sahip oyunlarımız var.

Ekli dosyayı görüntüle 170613
oyunun nesi olmamış veya ne tür oyunlar yapmam lazım fikirleri olan yazarsa sevinirim arkadaşlar
neyden rededildin tam olarak konuya yabancıyım :D

Mugetsu42

Create a Different World
En iyi cevaplar
2
Oyunda sanırım yanlış olan bir şey yok. Oyununu yayınlamıyorlarsa da bir şey diyemem. Ayrıca birşeyler üretiyor olmanı çok taktir ettim, böyle devam :)

SeyhaNk222

Kömür Madencisi
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyunda sanırım yanlış olan bir şey yok. Oyununu yayınlamıyorlarsa da bir şey diyemem. Ayrıca birşeyler üretiyor olmanı çok taktir ettim, böyle devam :)
ayn reis yemiyorum içmiyorum internetten motivasyon videosunu açıyorum delirene kadar devam

Daaydreamer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Bu oyun mobil miydi PC mi?
Mobilse Google Play geliştirici hesabı alıp -TL olarak biraz pahalı olabilir- kendin de yayınlayabilirsin aslında.
Gelir elde etme amacın olmasaydı da kendi websitende yayınlama önerisinde bulunurdum.

Daaydreamer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Bu arada Google Play'de kendin yayınlarsan ve oyunun reklamını yapamazsan fazla indirme olmayabilir.

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Yeni geliştiricilere önem verilmesi gerektiğini düşünüyorum :1:

koko

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hangi platform üzerinde hangi firmayla yayınlamada sıkıntı yaşadınız?

mealican

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kanka bir firmaya bağlı kalma, adamlar istemiyorsa Steam'da falan kendi hesabından yayımla

SeyhaNk222

Kömür Madencisi
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kanka bir firmaya bağlı kalma, adamlar istemiyorsa Steam'da falan kendi hesabından yayımla
düşünüyom kanka birinin reddetiğini diğerine atıyorum ama şu an hiç istenmedik bi olay meydana geldi için biraz yokum forumda

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Dostum, oyunun nesi olmamış diye karamsarlığa düşmeni istemem, bu tarz oyunlar var diyorlarsa; bu tarz oyunlarda olmayan bir ekleme yapıp karşılarına dikil derim