RedGoatGame(RGG) Oyun Yapımı İçin Ekip Üyesi ARIYOR!

RedGoats

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba Sevgili Arkadaşlar,

Öncelikle herkese sağlıklı günler dilerim.

Arkadaşlar uzun yıllar Avrupa'da oyun sektöründe yer alan ve çeşitli firmalarda tecrübe yaşayan Türk asıllı bir oyun geliştiricisiyim bu konuda birçok iş için takımlara ve şirketler lead, müdürlük ve yardımcılik konumunda yer aldim. Bu işi artık kendi ülkemde yapıyorum. Ekibimi Türkiye'de yeni bir kararla Red Goats Game'i kurarak bu sektörde ülkemde devam etmeye karar verdim. İlgili becerikli ekip üyesi arkadaşlar arıyoruz 5 kişilik bir takımımız mevcut hızlıca büyüyoruz.
**Oyun Proje Bilgileri Şu Şekildedir ;
KØM--> {Kingdom Of Mollers}
* 2D
*Aksiyon-Turbazlı, Hikayesel ekosistem.
*Sanatsal İçerik ; Pixel Art + illüstrasyon
*GDD(Oyun Dizayn Dokümanı) ve teknik argümanları+ hikâye ve ikinci seri oyun incelemeleri ve dokümantasyon hazır.
*Demo için ;
--Oyun mekanik ve yönetim argümanları # %100
--Pixel Art ve Çizim işlemleri sanat yönetmenimiz tarafından yapılmaya devam ediyor. # %70
--Ses ve Müzikler # %100
*Ekibimizin ortalama yaşları ;22-29

*Projemiz oFon yarışmasında da yer almaktadır.

*Ekip yapılanması Proje yönetmeni, Sanat yönetmeni, Uzman Yazılım ve yönetim olarak ayrılır bu bölümlerin altında boş kalan konumlar için ve işi daha çok profesyonel calisma mantığında ilerletmeye çalışıyoruz.

*Ekibimizin ortakları aynı zamanda çalışanlardır yani yaşlardan da belli olacağı üzere kimsenin tek işi değil zaman planlamasi yapıp sevdiğimiz işi kovalıyoruz bu yuzden melek yatirimcimiz olmadığı içinde herkes proje sonunda sözleşmelere bağlı olarak bu işin ortağı ve emekçisi olarak ücretini alıyor. Sözleşmeler ve anlaşmalar ile herkesin emeği ve istekleri güvence altına alınıyor çalışan tüm arkadaşlar bu şekilde inançlı ve tutkulu insanlar ve hiç biri zenginde değildir umarım hak ettikleri güzel yerlere gelecekler yapmamız gereken emek vermek adınızın projede geçip ortak olup adını projeye kazıyacak oyun sektörü ile ilgilenen cesur bilgili becerikli saygılı arkadaşlarımı ekibe bekliyorum teşekkürler...

İhtiyaç duyulan Pozisyon ve Beceriler :

Animasyon, ses, illustrasyon konularında bizlerle çalışmak isteyenler lütfen dönüş yapsın ;

Animasyon ; çizimi yapılmış mevcut karakterlerin animasyonları ve arkaplan nesne animasyonları.

Ses ; SFX ve Tema müzikleri (sesleri).

illüstrasyon ; Hikaye tabanlı görsel hazırlama.

Çalışmak isteyen arkadaşlar ile sözleşme yapılacaktır. Emeğiniz güvence altına almak içindir. Teşekkürler

Son düzenleme:

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Oyun çıkınca oynayacağım. Başarılar. Bu arada logonuz var ise profil resmi yapmanızı tavsiye ederim. Bir de Linkedin hesabı açtınız mı bilmiyorum tekrar söyleyeyim dedim :D

RedGoats

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyun çıkınca oynayacağım. Başarılar. Bu arada logonuz var ise profil resmi yapmanızı tavsiye ederim. Bir de Linkedin hesabı açtınız mı bilmiyorum tekrar söyleyeyim dedim :D
LinkedIn'e giriş yaptık güzel tavsiye idi sosyal yönümüz biraz zayif maalesef farkındayım, bunun icinde çalışacağız, logomuz tabii ki var en kısa sürede yükleyeceğim. Teşekkürler....

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
LinkedIn'e giriş yaptık güzel tavsiye idi sosyal yönümüz biraz zayif maalesef farkındayım, bunun icinde çalışacağız, logomuz tabii ki var en kısa sürede yükleyeceğim. Teşekkürler....
Discord vs. ihtiyacınız olur ise bana ulaşın server yapabilirim size uygun olduğum zaman :D BRKN#0929