Redstone dersi.1 MAP

2. RedStone dersi gelsinmi?

• Evet :D

Kullanılan: 70 92.1%
  • Hayır :'(

Kullanılan: 4 5.3%
  • Kararsızım :(

Kullanılan: 2 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    76
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Uranos

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim ve Öğrenemeyenler için her devrenin üstünde ne olduğu yazıyor Redstone devreleri ap açık ortada.

DangerousTni

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@Uranos Kardeşim özel ders verme gibi bir şansın var mı ? Eğer varsa özel ders verebilirmisin diye rica edecektim .

DangerousTni

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şöyle anlatayım , kısa kısa şekilde video çekmeyi düşünürmüsün yada hamachi serverda özel ders verebilirmisin ?

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Burda red stone kullanmayı öğrene bilirmiyim?
ya redstonda ne var atıyorum pistonu hereketlendirmek için yanına arkasına veya öbür yanına redstone meşalesi koy sonra istediğin zaman açıp kapatmak içinde redstone mesalesine direk olarak deil de onun bağlı olduğu bloğa kızıltas bağla ucuna da salter taktın mı redston mesalesi söner piston çekilir yanar itilir basit mantık yani :) kızıltas yineeyicilerde adı üstünde yineler devreyi devam ettirir ama yönü saltere düğmeye veya basınç plakasına zıt olmasın iletmez ve kızıltas yineleyicinin üstündeki sevyeler zaman ayarıdır gecikmeyi ayarlarsın :)
Son olarakda kızıltas meselesinin üstüne bir blok koyarsın ve o bloğun üstüne elektrik iletebilir ama kızıltas yineleyicinin üstüne koyduğun bloga elektrik iletmez yanına koyduğun bloga iletir biliyorum hiç bişiy anlamadınız anlatmak istediğim mantık basit :D

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar RedStone dersi.1 Map'ı ile karşınızdayım bu Haritada Redstoneleri anlatmaya çalıştım hiç uzatmayalım hemen Resimler ;
Ekli dosyayı görüntüle 7745

Ekli dosyayı görüntüle 7747
Doya Doya oynayın Eğer beğendiyseniz ve Yardımcı olduysam NE MUTLU BANA! Foruma yorumlarınızı yazarsanız sevinirim Her eleştiriye açığım hiç çekinmeyin hatalarımı söyleyin LİNK ;
http://www.dosya.tc/server22/e44bdx/RedstoneDersi.1.rar.html
BANA ULAŞMAK İÇİN ;
E-mail : [email protected]
İYİ GEZMELER
İYİ OYUNLAR...
deneyeceğim değişik fikirler varsa öğrenmek için :)

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Doğruyu söylemek gerekirse pekde ilginç bişiy bulamadım kardesim ama redston'a yeni başlayan arkadaşlar için gayet faydalı olur gibime geliyo teşekkürler :)

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
ya redstonda ne var atıyorum pistonu hereketlendirmek için yanına arkasına veya öbür yanına redstone meşalesi koy sonra istediğin zaman açıp kapatmak içinde redstone mesalesine direk olarak deil de onun bağlı olduğu bloğa kızıltas bağla ucuna da salter taktın mı redston mesalesi söner piston çekilir yanar itilir basit mantık yani :) kızıltas yineeyicilerde adı üstünde yineler devreyi devam ettirir ama yönü saltere düğmeye veya basınç plakasına zıt olmasın iletmez ve kızıltas yineleyicinin üstündeki sevyeler zaman ayarıdır gecikmeyi ayarlarsın :)
Son olarakda kızıltas meselesinin üstüne bir blok koyarsın ve o bloğun üstüne elektrik iletebilir ama kızıltas yineleyicinin üstüne koyduğun bloga elektrik iletmez yanına koyduğun bloga iletir biliyorum hiç bişiy anlamadınız anlatmak istediğim mantık basit :D
Ben valla çok iyi anladım demek istediğini,Redstone map e hiç gerek yok:DTeşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...