Redstone(Kızıltaş) Dersleri

Enigmathical

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Redstone dersleri başlatacağım, yaklaşık 20dk uzunluğunda olacak bu videolar. Önerilerinizi-İsteklerinizi yorumlarda belirtin onlara yönelik çekeceğim videoları. Kendinize iyi bakın :)

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Reyiz bana cobble üretici + tank + duvar yapıcı + duvar kırıcı + düzgün bir tnt cannon yapsan yetiyo :D

ogzx123

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben otomatik devre nasıl yapılıyor onu merak ediyorum. Hani otomatik fırlatıcı ok fırlatıyor mesela sürekli (düğmeye,basınç tahtasına,şaltare) basmadan.

xMrKifa

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş ilk videonuizledim bişi anlamadım konuşmuyon anlatmıyon hazır devreyle sen orda ne yapıyon acaba ???????????????????????

LemonHazeThc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
uleeeyn birinin videosunu izlemeyince aklıma bişi gelmiyo birinin eksiğini görüyorum o eksikten yola çıkarak saçma şeyler yapıorum esinlenme deil yanlış anlaşılmasın bu arada Videoooo kalmadı izliceeeek

Enigmathical

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Dersleri yapmayı çok istiyorum ama performans sorunları var bilgisayarımın. Muhtemelen Mayıs'a kadar başlatamam dersleri ama şunu söyleyebilirim ki, yaptığımda açıklayıcı ve kapsamlı olacaklarını garanti ediyorum.

Sefa_53

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yaw iki fırlatıcı 6 kırık taş 5 kızıltaş ve 7 kızıltaş meşalesi ile bir canonnball mıdır nedr ondan yapabilrsn :D