Redstone Oyunları [İPTAL]

onat035

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu ile uzun süredir hiç kimsenin ilgilenmemesi nedeniyle kapatıyorum. Devralmak isteyen varsa mesaj atabilir.

Redstone Oyunları!

Nedir: İzleyicilerin redstone ile yapılacak bir şeyler söylemesi ve oyuncuların bunu en kısa sürede yapması veya imkansız olduğunu ispatlamasıdır.
Katılım: İzleyici olmak için bir şart yoktur. Oyuncu olmak için şart; en az 1 oyunda, gerçek oyunculardan önce icadı tamamlayıp paylaşmaktır.
Amaç: Türkiye'deki redstone kalitesini arttırmak ve redstone ile bir şeyler tasarlamak için olan ilhamın kıtlığı. Ve en önemlisi; eğlence.

Oyuncular: (başlangıç için bilindik redstoner'lar isteklerine bağlı eklenebilir)
@onat035 @SRDTRK

Aktif Oyunlar:
Tam fonksiyonlu bir perde
Dama oyunu
Hareket Eden Uçak
Yeni Bir Mob

Bitmiş Oyunlar ve Sonuçları:
Henüz yok

Son düzenleme:

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Fikir veriyim: Full fonksiyonlu bir perde

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Tardis e benzer visey yapın ben yaparım yardımcı olmanızı istiyorum

Drag422

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
fikir : harakete duyarlı şömine (yani yanına gidince yanıcak olan bir şömine )

ProJocuk77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
fikir : harakete duyarlı şömine (yani yanına gidince yanıcak olan bir şömine )
Bunu kafamda canlandıramadım aslında kolayda bi cehennem taşı bi piston birde basınç plakası bu işlevi görür yani
Nasıl yapılacağına gelirsek Şömineyi hazırlarız 3 blok kazarız (şöminenin altını)En alta piston onun üzerinede cehennem taşı koyarız. pistona şalter takıp kaldırırız (yada redstone ile uzatıpta kaldırabiliriz) Cehennem taşını yakarız ve kaldırdığımızda şömine yanar :D eğer yaklaşınca yanmasını isterseniz redstone bağladığınız yerin ucuna basınç plakası koyun

Drag422

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bunu kafamda canlandıramadım aslında kolayda bi cehennem taşı bi piston birde basınç plakası bu işlevi görür yani
Nasıl yapılacağına gelirsek Şömineyi hazırlarız 3 blok kazarız (şöminenin altını)En alta piston onun üzerinede cehennem taşı koyarız. pistona şalter takıp kaldırırız (yada redstone ile uzatıpta kaldırabiliriz) Cehennem taşını yakarız ve kaldırdığımızda şömine yanar :D eğer yaklaşınca yanmasını isterseniz redstone bağladığınız yerin ucuna basınç plakası koyun
1. onu kendimiz yakmamız gerekir piston ateşi itmez
2. ben basınç plakasız olsun istemiştim >_<

ProJocuk77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
1. onu kendimiz yakmamız gerekir piston ateşi itmez
2. ben basınç plakasız olsun istemiştim >_<
he pardon özür ama belirtmedin[DOUBLEPOST=1396917417,1396917199][/DOUBLEPOST]Söylede olabilir fırlatıcıya ateş topu koyarız ve tuzak kancası koyarız kapıya. fırlatıcı cehennem taşına ateş fırlatır ve şömine hazır hemde yakınlaşınca yanıyor

Drag422

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
he pardon özür ama belirtmedin[DOUBLEPOST=1396917417,1396917199][/DOUBLEPOST]Söylede olabilir fırlatıcıya ateş topu koyarız ve tuzak kancası koyarız kapıya. fırlatıcı cehennem taşına ateş fırlatır ve şömine hazır hemde yakınlaşınca yanıyor
arkadaşım onlar yerine komut bloğu kullansak daha rahat olmazmı iş ??
neyse konuyu kirletiyoruz - hortlatıyoruz yeter

ProJocuk77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şey bende komut bloğu yokta olanlarla idare ediyorum. hem komut bloğundan zor ne var komut ayarlıyon ohoho benimki sadece 4 malzeme ile yapılıyor onlarda çok kolay şeyler[DOUBLEPOST=1396917719,1396917571][/DOUBLEPOST]Bi fırlatıcı bi cehennem taşı bi ip bi tuzak kancası bide ateş topu gerek onların dizilimini söyleyeyim Tuzak kancası fırlatıcı ile birleşek ipi kapının sonuna kadar getireceksiniz fırlatıcının içine ateş topu koyacaksınız fırlatıcının önünede cehennem taşı bu kadar basit

Komut bloğu olsa ohohohohoh

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ender king komut bloğu senin olaydan daha basit komut bloğunu kullaanmayı bilseydin asıl senin yöntem ohoooooooo

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
biliyorum adam komut bloksuz demiş ama ben komut bloklu kullanırsa daha iyi olacağını söylüyorum adam da mc bildiği yok komut bloğu diyoz hala tuzak kancası öle tuzaklarla filan ugraşanlara amatör derler