Reggin Team Haksızlığı

SearNW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba, reggin team denen takımdan güvenerek plugin paketi aldım her şey iyi gidiyordu ve HAZIR paket olarak aldım parayı yatırdıktan sonra harita yok denildi iademi istedim vermediler üstüne üstlük destek vermemekle tehdit ettiler ve verdikleri pluginler tamamen hatalıydı, skriptleri ilk başta eksik verdiler ve düzelttikten sonra bile hatalıydı skriptler yani haksizliğa üğradim 50 TL param boş yere gitti inanmayın kanmayın.
Birde dalga geçtiler üstüne.
162052

Son düzenleme:

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Başka forumlarda da çok fazla şikayet var adlarına keşke araştırıp yaptırsaydın.

RegginProject

Reggin ile bir adım ileriye!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dolandırma olayı vs. yoktur ilk başta talepte hataları bulunmakta demiştim. Kendisi bakabilirim ve alabilirim demişti. Merak etme o grup hala elimizde var, gerekli yetkiliyi bu konuya yazması için yönlendireceğim..

RegginProject

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
+ Olarak bana ekran görüntüsü olmadan dolandırı dersen olayların boyutunu büyütürüm. İyi forumlar

SearNW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dolandırma olayı vs. yoktur ilk başta talepte hataları bulunmakta demiştim. Kendisi bakabilirim ve alabilirim demişti. Merak etme o grup hala elimizde var, gerekli yetkiliyi bu konuya yazması için yönlendireceğim..
Hakaretlerinizide göstersenize hadi yerse tabi. Korkaksın sen ve hak yiyen bir insansın. 50 TL Yİ alıp laf demek kolay senden bu para gitse anaya bacıya sövecek bir tipsin sen.

RegginProject

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hakaretlerinizide göstersenize hadi yerse tabi. Korkaksın sen ve hak yiyen bir insansın senin kadar yüzsüzü görmedim.
:D Korkak değilim gel gösterelim korkaklığı grup duruyor ortağının emri baki konuşması, hakaretleri..

SearNW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
:D Korkak değilim gel gösterelim korkaklığı grup duruyor ortağının emri baki konuşması, hakaretleri..
Kardeş ortağımın olduğuna dahil kanitlari göstersene kendisi bile dedi ortaği değilim diye ve parayi veren benim o yaptıysa beni neden tehdit ettiniz?

SearNW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeş ortağımın olduğuna dahil kanitlari göstersene kendisi bile dedi ortaği değilim diye ve parayi veren benim o yaptıysa beni neden tehdit ettiniz?
Dolandırıcı konusunda haklı.

Son düzenleme:

RegginProject

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tamam şu satıcı gelsin buraya hepsini dökeceğim merak etme..

AksuCraft

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ya bu çocuğa inanmayın arkadaşlar bendende paket alacaktı sen paketi bana yolla parayı vereyim dedi ve 5 dakika sonra engelledi bu arkadaşın sorunları var

RegginProject

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ya bu çocuğa inanmayın arkadaşlar bendende paket alacaktı sen paketi bana yolla parayı vereyim dedi ve 5 dakika sonra engelledi bu arkadaşın sorunları var
Pek tam anlamadım. Bize mi dedin anlamadım ama zaten arşiv kanallarını dün temizlerken bi talebiniz vs . bulunmamaktaydı. İyi forumlar. Yanlış anladıysam afola