[Rehber&Açıklama]Minecraft Tarım (Farming) Rehberi

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
BraveHero az çok tanıyorum seni. Dediğim gibi bakarsan sadece daha güzel bir dille aynılarını yazmış. Hatta ipuçları bölümü aynı.
Ayrıca tamamı değil. Ama birazı alıntı. Dediğim gibi güzel bir dille tekrar anlatmış. Lütfen tartışma yaratmayın. Aynı bölümleri var.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
+1
Alıntı yazıcı İçerik Yöneticisi geliyor demek ki. Güzel, güzel.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim sadece ipuçları kısmını alıntı yaptım.Kendimde yaptım önceden ama beğenmedim.Bunu bilki alıntı yazıcı değilim ^_^

Beni ilgilendirmez. Orijinal değil. BurnerTroll bize yetecek gibi duruyor. Editörlük dedikleri şey normal ülkelerde ya orijinal fikir anlatan ya da var olan fikri orijinal bir şekilde anlatan insanlara verilir.

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
BraveHero az çok tanıyorum seni. Dediğim gibi bakarsan sadece daha güzel bir dille aynılarını yazmış. Hatta ipuçları bölümü aynı.
Ayrıca tamamı değil. Ama birazı alıntı. Dediğim gibi güzel bir dille tekrar anlatmış. Lütfen tartışma yaratmayın. Aynı bölümleri var.
Yok tartışma yaratmıyorum. Linke fazla bakmadım. 1-2 cümle aynımı diye bakıp fazla incelemeden kapadım. O yüzden sordum :olgun:

EmrePersian

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Beni ilgilendirmez. Orijinal değil. BurnerTroll bize yetecek gibi duruyor. Editörlük dedikleri şey normal ülkelerde ya orijinal fikir anlatan ya da var olan fikri orijinal bir şekilde anlatan insanlara verilir.
Şimdi bana Herşeyi alıntı olan insanmı diyorsun ?

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi bana Herşeyi alıntı olan insanmı diyorsun ?

Hayır. Alıntı olmadan yazamazsın bu konuyu zaten, bilgiyi değiştirerek anlatamazsın. Farklı bir üslup geliştirmediğin sürece (Bir arkadaş giflerle ve kitap şeklinde anlatıyordu mesela.) her şeyine alıntı diyeceğim. Editör olursan da hak ettiğini düşünmem, "üslubunu geliştirmediğin sürece."

@Rayandu reis https://forum.gamer.com.tr/konu/pvp-kitabim-boeluem-1-2-oltalar.288833/#post-1637095

Bu adam editör olsun mesela. Mis gibi yapar işini.

Son düzenleme:

EmrePersian

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hayır. Alıntı olmadan yazamazsın bu konuyu zaten, bilgiyi değiştirerek anlatamazsın. Farklı bir üslup geliştirmediğin sürece (Bir arkadaş giflerle ve kitap şeklinde anlatıyordu mesela.) her şeyine alıntı diyeceğim. Editör olursan da hak ettiğini düşünmem, "üslubunu geliştirmediğin sürece."
Alıntı olmadanda yazabilirim.Bilgiyi değiştirerek daha iyi bir hale getirerek anlatabilirim.Daha doğrusu gereksiz yere millete laf atma konusunda çok kötüsün.Konu ne üslub ne peki şunu sor kendine millete sen bunu geliştirmediğin sürece sen bunu yapamadığın sürece vb. söylüyorsunda kendinde bu şeyler varmı bakalım yapabiliyormusun bakalım.Merak ediyorum.

Farkındaysan bir rehber konusunu kavgaya çeviriyorsun.VE BUNA HAKKIN YOK !!

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alıntı olmadanda yazabilirim.Bilgiyi değiştirerek daha iyi bir hale getirerek anlatabilirim.Daha doğrusu gereksiz yere millete laf atma konusunda çok kötüsün.Konu ne üslub ne peki şunu sor kendine millete sen bunu geliştirmediğin sürece sen bunu yapamadığın sürece vb. söylüyorsunda kendinde bu şeyler varmı bakalım yapabiliyormusun bakalım.Merak ediyorum.

Farkındaysan bir rehber konusunu kavgaya çeviriyorsun.VE BUNA HAKKIN YOK !!

Yapabilmek konu değil o zaman 4 kitap yazmamış adam kitaplara kötü diyemesin, 3 Grammy ödülü olmayan adam müziklere kötü diyemesin. Kötü bir mantık.

Kavgaya çevirmeye niyetim yok. Ama istersen edebiliriz :p

Laf atmada iyiyimdir, atsaydım laf attığımı anlardın. Benim dediğim eğer gerçekten editör olmak istiyorsan, orijinallik kovalaman gerekiyor. Kopyaladığın yerle aynı üslup, aynı anlatım şekli olduğu sürece ben sana saygı duymam. Eğer benim sana saygı duymamam seni rahatsız ediyorsa zaten eleştiri, nefret hiç almamışsın demektir. Alışman lazım nefrete ve eleştiriye.