[Rehber]Forum'da Konu Açtıgınızda Konuya Resim Koyma!

ByVandetta

BENİM İÇİN FORUM BİTTİ
En iyi cevaplar
0
İlk Önce Herkese Merhaba Bayanlar Beyler.Bügün Forumda Konu Açtıgınızda Resim Koymayı Göstericem.Çoook Basit.

İlk Önce
https://hizliresim.com/ Adresine Giriyoruz.
Resim1:

2.Girdiginiz Web Sayfasında "Dosya Seç" Adlı Bir Buton Var.Ona Tıklıyoruz.
Resim2:

3.Ardından "Dosya Seç" Butonuna Tıkladıkdan Sonra Karşımıza Bir Yer Geliyor Oradan Yükleyecegimiz Resmi Seçiyoruz.
Resim3:

Resim4:

4.Resminizi Seçip Açtıkdan Sonra "Yükle" Butonuna Tıklayın.
Resim5:

5.Önümüze Böyle Bir Sayfa Geliyor. Ve Sol Üst Köşede Yükledigimiz Resim Gözüküyor.
Resim6:

6.Ve Yan Tarafta Bulunan Linklerden En Alttaki "Resim Direkt Adresi"ndeki Linki Kopyalıyoruz.
Resim7:

7.Foruma Gelip Her Hangi Bir Konu Seçin Ve Yukarıdaki "Yeni Konu Oluştur" Butonuna Tıklayın.
Resim8:

8.Tıkladıgımızda Karşımıza Gelen Konu Oluşturma Bölümünden Butonların Oldugu Kısımdaki "Resim Ekle" Butonuna Tıklayın.
Resim9:

9.Tıkladıgımızda Önümüze Gelen Bölmeye Kopyaladıgımız Linki Yapıştırıyoruz.Ve Ardından "Ekle" Butonuna Tıklıyoruz.
Resim10:

10.Ve Sonunda Geniş Bölmeye Resmimiz Geliyor.IMG Diye bir şey Çıkmıyor Ve Resminiz Gözükmemezlik Yapmıyor.
Resim11:

Gördügünüz Gibi Yükledimiz Resim Sorunsuzca Gözüküyor.

İyi Forumlar Dilerim.

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Allah Allah Öylemi ? Ha Ha Ha Çok Komik Bence Sen Git Biraz Uyu Çünkü Bu Saate Kalma Uyku Vaktin Gelmiştir.
Hızlıresim (imgur vs..) tek bu forum içi geçerli değil. Heryerde geçerli. Her forumda facebook vs heryerde işe yarar yada benzeri siteler. Bunu bilmemek için biligsayarı bilmemek gerek. Örn = Sen

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bilgisiyarı Bilmiyormusun Diyorsun? Olm Gece Gece Kafamı Arttırtma S*ktir Git. İmgur Olabilir Ama Ben HizliResimi Tercih Ediyorum Ve Onun İçin Konu Açtım.

Ayriyetten Bilgisiyar Özelliklerim Ve Ekipmanlarım:
Anakart: ASUS RAMPAGE IV GENE X79 DDR3 LGA 2011P
Işlemci: INTEL CORE i7 EXTREME 3970X LGA2011
Ekran Kartı: PowerColor AX7990 6GBD5-2DHJ Radeon HD 7990
RAM: HI-LEVEL 8GB DDR3 1333MHz RAM (x3) = 24 GB
Power Supply: AEROCOOL STRIKEX-X 80+ GOLD POWER SUPPLY 1100W
Disk: INTEL 240GB SSD RESELLER BOX 520 SERIES
DVD: LG BH10LS38 10X Blu-ray
Kasa: COOLERMASTER RC-K350-KWA600 SİYAH MID TOWER KASA
Mouse: Cyborg RAT 7 (R.A.T.) Gaming Mouse 5600dpi
Klavye: LOGITECH GAMİNG KEYBOARD G105 TR
Mouse Pad: ROCCAT ALUMIC Gaming MOUSE PAD ROC-13-400
Kulaklık: Sharkoon X-Tactic SR Gaming Headset
İşletim Sistemi: Windows 8.1 Pro 64-Bit OEM
Banane senin pc özelliklerinden :D Aklı sıra hava atıoyr ya :D Eminimki benden fakirsin :)

ByVandetta

BENİM İÇİN FORUM BİTTİ
En iyi cevaplar
0
Banane senin pc özelliklerinden :D Aklı sıra hava atıoyr ya :D Eminimki benden fakirsin :)
Eminmisin? Okadar Pc Ozellikli Olan Birisi Fakirmi Sence? Hem Bilgisiyardan Anlamasam Böyle Bir Pci Alabilirmiyim?[DOUBLEPOST=1442009588,1442009535][/DOUBLEPOST]
Hava Attıgım Falan Yok Ben Sadece Sana Özelliklerimi Söyledim.

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Eminmisin? Okadar Pc Ozellikli Olan Birisi Fakirmi Sence? Hem Bilgisiyardan Anlamasam Böyle Bir Pci Alabilirmiyim?
Alabilirsin :) Araştıırır sın bilgisayrcıya sorarsın sonra karar verir alırsın. Ayriyetten herkes biliyor hangi model iyi hangi model kötü :)[DOUBLEPOST=1442009690,1442009638][/DOUBLEPOST]
Eminmisin? Okadar Pc Ozellikli Olan Birisi Fakirmi Sence? Hem Bilgisiyardan Anlamasam Böyle Bir Pci Alabilirmiyim?[DOUBLEPOST=1442009588,1442009535][/DOUBLEPOST]
Hava Attıgım Falan Yok Ben Sadece Sana Özelliklerimi Söyledim.
Hava attın. Pc özelliklerini söledin diye bi haltmı oldun :)

ByVandetta

BENİM İÇİN FORUM BİTTİ
En iyi cevaplar
0
Alabilirsin :) Araştıırır sın bilgisayrcıya sorarsın sonra karar verir alırsın. Ayriyetten herkes biliyor hangi model iyi hangi model kötü :)[DOUBLEPOST=1442009690,1442009638][/DOUBLEPOST]
Hava attın. Pc özelliklerini söledin diye bi haltmı oldun :)
Kardeş Gece Gece Ne İçtin Banada Söylede Bende Kafayı Bulayım? Kardeş Sana Hava Attıgım Falan Yok Hava Atan Bir İnsanda Degilim.

ByVandetta

BENİM İÇİN FORUM BİTTİ
En iyi cevaplar
0
Kardeşim.Bak Benle Ugraşma Lütfen.