(Rehber) Minecraft'ta Eski Sürümlere Nasıl Girebiliriz??

Shenkenator

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlerle birlikte minecraftın en eski sürümlerine nasıl girilir onu öğreneceğiz. Aslında çok basit. Bilmeyen arkadaşlarımız varsa buradan öğrenmiş olur. Şimdi aşama aşama söyleyeceğim. Aşamalara göre ilerleyiniz.
1-) Önce Minecraft'ı açıyoruz.
2-) Sonra Edit veya New profile'e tıklıyoruz. Eğer 1.0 sürümüne gireceksek önce release yazısına tıklamamız gerekiyor.

3/1-) Release tıkladıktan sonra en aşağıya doğru inelim. Orada 1.0 sürümünü göreceksiniz. İstediğiniz zaman 1.0 sürümüne girebilirsiniz.

3/2-) Eğer diğer eski sürümleri görmek istiyorsanız Edit Profile bölümüne girmeniz gerek. Eğer başka bir profilden yapacaksanız New Profile'e basmanız yeterlidir.

4) Daha sonra Version Selection bölümünden Beta veya Alpha kutucuğuna basabilirsiniz. Minecraftta en eski sürüm Alpha dır. Sonra Beta sürümü eklendi. Artık nasıl oynayacağınız size bağlı.
5) Kutucukları seçtikten sonra Save Profile butonuna basınız.

6) En son olarak Play'e bastığınızda oyun girecektir.

Arkadaşlar umarım anlatabilmişimdir. Herkesin anladığını düşünüyorum. Eğer bu anlattıklarımı beğendiyseniz Kalp atmayı ve yorum atmayı unutmayın.. Iyi günler dilerim... :)

Eğer anlattıklarımı anlamadıysanız birde videomuzdan izlemeyi deneyin.

Son düzenleme:

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yararlı bi konu ancak eski load ekranı icin gecerli sanırım :p

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18