RemozCraft Yetkili Alımları

Sunucumuzu Nasıl Buldunuz ?

• Güzel

Kullanılan: 5 55.6%
  • Geliştirilmeli

Kullanılan: 3 33.3%
  • Kötü

Kullanılan: 1 11.1%

• Kullanılan toplam oy
    9

Worle

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Merhabalar, Ben Worle

Sayın Forum Gamer Kullanıcıları;
==============================
Sunucumuzun İp si : RemozCrafttr.batihost.com
=========

Önemli Not !:

Yeni Açılmış Olan Uzun Zamandır Uğraştıgımız Emek Sunucumuz

RemozCraft Açıldı Sunucumuzda Bazi Kişilere Gerek Duyduk Öncelikle Bu Kişiler Aceleci Ve Alım Peşinde Koşan Kişiler Alınmayacaktır Bize Kendine Güven Veren Tecrübeli Kişiler Gerekmekde Şimdi Gelelim Alımlarımıza
================================== =====

Rehber Alım Formu (2 Tane) :
Adınız ?:
Yaşınız ?:
Kaç Yıldır Minecraft İle İlgilenmekdesiniz Oynamakdasınız ?:

Tecrübe Deneyimleriniz (% Üzerinden Degil Anlatınız) ?:
Sunucumuza Nekadar Zaman Ayırabilirsiniz ?:
Günde Kaç Saat Aktifsiniz ?:
Kendinize Güveniyormusunuz ?:
Neden Biz ? :
Aceleci Birimisiniz ?:
=======================================

Reklamcı Alım Formu (3 Tane)
Adınız ?:
Yaşınız ?:
Kaç Yıldır Minecraft ile İlgilenmekdesiniz Oynamakdasınız ?:
Reklamcılık Deneyimleriniz ?:
Günde Kaç Saat Aktifsiniz ?:
Kendinize Güveniyormusunuz ?:
Reklamınızı Hangi Alanda Yaparsınız (Forum,Sunucu Vb...) ?:
Sunucumuza Kaç Saat Ayırabilirsiniz ?:
Aceleci Birimisiniz ?:

Önemli Not !:
Aceleci Kişiler Kesinlikle Yetkili Alınmayacaktır Sunucumuza Gelir Gelmez Alım Varmı diyen Kişilerde Alınmayacaktır

Son düzenleme:

baris101pro101baris

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız ?: Barış
Yaşınız ?: 12 ( 1 Ay Sonra 13 Gircem )
Kaç Yıldır Minecraft İle İlgilenmekdesiniz Oynamakdasınız ?: 5 Sene
Tecrübe Deneyimleriniz (% Üzerinden Degil Anlatınız) ?: 1 Server Kurdum 2 Serveerde Rehberlik Yaptım
Sunucumuza Nekadar Zaman Ayırabilirsiniz ?: Günde 4 - 5 Saat
Günde Kaç Saat Aktifsiniz ?: 4 - 5
Kendinize Güveniyormusunuz ?: Tabiydike
Neden Biz ? : Çünkü Sizin Serverinizi Geliştriebilmek İçin Uğraşıp Hep Birlikte Büyümek İçin
Aceleci Birimisiniz ?: Acelem Çok yoktur
===================================
Ek Olarak Skypem : Barış Akçay

Worle

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tecrübe Deneyimleriniz (% Üzerinden Degil Anlatınız) ?: 1 Server Kurdum 2 Serveerde Rehberlik Yaptım
Neden Biz ? : Çünkü Sizin Serverinizi Geliştriebilmek İçin Uğraşıp Hep Birlikte Büyümek İçin
Sunucu ip miz : RemozCrafttr.batihost.com bekleniyorsunuz forumunuz değerlendilecektir.

HeroStrike

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız ?:Efe
Yaşınız ?:17
Kaç Yıldır Minecraft İle İlgilenmekdesiniz Oynamakdasınız ?:5 SENE
Tecrübe Deneyimleriniz (% Üzerinden Degil Anlatınız) ?:world edit pluginler broadcastlar shopkeeperslar skriptler vs hepsinden anlıyorum
Sunucumuza Nekadar Zaman Ayırabilirsiniz ?: 9 saat
Günde Kaç Saat Aktifsiniz ?:11 saat
Kendinize Güveniyormusunuz ?: Kendime çok güveniyorum ve oyuncularla güzel anlaşıcağımı düşünüyorum
Neden Biz ? :Çünkü size birazdaha canım ısındı ve sizi uygun gördüm ilerde güzel yerlere ulaşcağımızı umuyorum
Aceleci Birimisiniz ?:hayır aceleci değilim ama okadar yavasda degilim orta

IBrotherSI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız ?:Deniz can dogan
Yaşınız ?:12
Kaç Yıldır Minecraft İle İlgilenmekdesiniz Oynamakdasınız ?:5
Tecrübe Deneyimleriniz (% Üzerinden Degil Anlatınız) ?:ben 7 sw de rehber oldum mute,jail,kick,ban vb. komutlarını .ok iyi bilirim
Sunucumuza Nekadar Zaman Ayırabilirsiniz ?:4-5 saat yada daha fazla :)
Günde Kaç Saat Aktifsiniz ?:6-7
Kendinize Güveniyormusunuz ?: tabikide evet !
Neden Biz ? :çünkü seçileceğime inanıyorum ve sizi sevdim :)
Aceleci Birimisiniz ?:kesinlikle hayır!

kısa ni not:3sw kurdum

oyun adı :IBrotherSI

ado149

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ?:Ado148
Kaç Yıldır Minecraft İle İlgilenmekdesiniz Oynamakdasınız ?:5 yıldır Minecraft Oyunyorumdur Her Zamanı mı Bunla Geçiriyorum
Tecrübe Deneyimleriniz (% Üzerinden Degil Anlatınız) ?:mesela 10,11 sw de Rehber Olmuşluğumum Vardır
Sunucumuza Nekadar Zaman Ayırabilirsiniz ?:8 Saat
Günde Kaç Saat Aktifsiniz ?:7 saat
Kendinize Güveniyormusunuz ?: Ben Kendime Herzaman Güvenirim
Neden Biz ? :Beraber Takılalım Beraber Oynalımdiye
Aceleci Birimisiniz ?:okadar da Aceleci Deilimdir

Worle

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tecrübe Deneyimleriniz (% Üzerinden Degil Anlatınız) ?:world edit pluginler broadcastlar shopkeeperslar skriptler vs hepsinden anlıyorum
Kendinize Güveniyormusunuz ?: Kendime çok güveniyorum ve oyuncularla güzel anlaşıcağımı düşünüyorum
Neden Biz ? :Çünkü size birazdaha canım ısındı ve sizi uygun gördüm ilerde güzel yerlere ulaşcağımızı umuyorum
Sunucumuza Gelebilirmisiniz ip adresimiz REMOZCRAFTTR.batihost.com

Absolished

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ?:Berke
Yaşınız ?:ÜNAL
Kaç Yıldır Minecraft İle İlgilenmekdesiniz Oynamakdasınız ?:9 ay filan olmuştur sanırım ya da daha fazla.
Tecrübe Deneyimleriniz (% Üzerinden Degil Anlatınız) ?:Mute,jail gibi rehber komutlarını biliyorum.İnsanlarla saygılıyım,açık sözlüyüm,argo yu her zaman kullanmam yerine göre,düzgün cümle-terim kullanımına sahibim.
Sunucumuza Nekadar Zaman Ayırabilirsiniz ?:Haftaiçi 3 saat Haftasonu açık olursa 5 saat filan
Günde Kaç Saat Aktifsiniz ?:Hafta içi 3-4-5 Haftasonu 5-6-7
Kendinize Güveniyormusunuz ?: Evet
Neden Biz ? :Çünkü Kendimi geliştirmek istiyorum öğretmek,öğrenmek istiyorum.O yüzden herkesin alımına başvuruyorum.
Aceleci Birimisiniz ?:Yerine göre değişir ama sabırlı bir insanım.

Aktutan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adınız ?:Burak
Kaç Yıldır Minecraft İle İlgilenmekdesiniz Oynamakdasınız ?:Yaklaşık olarak 5 yıldır Mınecraft oynamaktayım.Tabii arada bırakmışlıklarımız var.
Tecrübe Deneyimleriniz (% Üzerinden Degil Anlatınız) ?:Tecrübe olarak 5 yıl sonucunda bazı birikimler elde ettik.Özellikle sunucularda ki ahlak düzeyi ve saygıyı koruma açısından.Oyunun teknik kısmına gelecek olursak oyunda hemen hemen bulunabileceğim tüm yektilerde bulundum.Kendi adıma 2 tane server kurdum.RPG ve PVP olarak kurduğum serverlar orta düzeyde başarı elde edince devam etme kararı aldık fakat piyasa yükseldiğinden kapatma kararı aldık.Oyunda çoğu serverde de bulundum.Bunlar arasında kendimi komut bakımından en yeterli olarak gördüğüm Mimar.WorldEdit ve WorldGuard olarak neredeyse tüm komutları biliyordum fakat bıraktığım zaman haricinde biraz unutma yaşasakda şu an bir Builder düzeyinde komut bilgisine sahibim.Her neyse,ayrıca kendi serverım için onlarca skript yazdım plugin editledim.Oyunun temel olarak ve ayrıntılı olarak komutlarını skript bilgim olduğu için hakimim.En baştada belirttiğim gibi oyunda benim için önce saygı sonra teknik geliyor.Zaten saygıyı koruyabilirsek devamıda gelir diye özetleyeyim.
Sunucumuza Nekadar Zaman Ayırabilirsiniz ?:Sunucuya hafta içi hemen hemen her gün girebilirim ve girdiğim zamanda aktiflik sürem fazladır.Şöyle söyleyeyim okuldan eve gelince dersimi halleder ve eğlenceme bakarım.
Günde Kaç Saat Aktifsiniz ?:Günde ortalama 3-4 saat aktifim.Hafta sonları bu sayı artar.
Kendinize Güveniyormusunuz ?: Kendime güveniyorum fakat hiçbir şey için kesin diyemem.Ben tecrübelerimle bu serverda rehber olarak görev alabileceğime inanıyorum gerisi sizin takdiriniz tabii ki.
Neden Biz ? :Neden siz ? Güzel soru.Öncelikle serverınıza geldim ve ortamı beğendim gerek yapılar olsun gerek oyuncuların birbirleriyle iletişimi.Gerisini kendimizi tanıya tanıya öğreneceğiz.
Aceleci Birimisiniz ?:Aceleci bir huyum yoktur.Bu tür işlerde gayet sakinimdir.Bir defasında arkadaşımın serverında yetkiliydim ve istersem sunucuyu betadan çıkararak açabilirdim fakat onu bekleyerek işleri beraber halletim.Bu bekleme sürem de yaklaşık olarak 1 haftayı buldu.Tabii bizim burda amacımız zaten yetkiyi alıp servera hizmet etmek.Yani uzun vadeli bir iş olduğundan aceleci davranmak uygun olmaz.

Oyundaki takma ismim : Rockets4Glory

TurkishKomando

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adınız ?:Umut
Yaşınız ?:15
Kaç Yıldır Minecraft İle İlgilenmekdesiniz Oynamakdasınız ?:4
Tecrübe Deneyimleriniz (% Üzerinden Degil Anlatınız) ?:-/mute Oyunculara Yardım Edtme -/cc veya -/sohbetitemizle gibi ana seyleri biliyorum
Sunucumuza Nekadar Zaman Ayırabilirsiniz ?:2saat
Günde Kaç Saat Aktifsiniz ?:2saat
Neden Biz ? : Türkiyenin Böyle Güzel Servere İhtiyacı Var Ve Benimde Katkımın Dokunacagını Düsünüyorum
Aceleci Birimisiniz ?:Aceleci Deil Girisken Biriyimdir

Bozkurt88

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız ?:Mert
Yaşınız ?:14
Kaç Yıldır Minecraft İle İlgilenmekdesiniz Oynamakdasınız ?:4 yıl
Tecrübe Deneyimleriniz (% Üzerinden Degil Anlatınız) ?:WG-WE-BRush komtlarını biliyorum ama rehber olucağım için mute.jail,cc,kick,ban,groupmanager komutları,renk komutları,klan komutları bazı kişilerin bilmediği komutları biliyorum burda söleyemem sunucuya gelince sölerim,
Sunucumuza Nekadar Zaman Ayırabilirsiniz ?:7-8
Günde Kaç Saat Aktifsiniz ?:hafta sonlari 7-8
Kendinize Güveniyormusunuz ?: Evet bi keresinde duvardan atlama yarışı yaptık herkes atladı bende küçüktüm atladım sakatlanacağımı bile bile ve bacağım kırıldı :D
Neden Biz ? :Batihosta güveniyorum ve servere girdim tasarımda güzel
Aceleci Birimisiniz ?:Hayır

Worle

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ALINDINIZ! ( Deneme Sürecindesiniz )

Alındınız ( Deneme Sürecindesiniz )

Adınız ?:Deniz can dogan
Yaşınız ?:12
Kaç Yıldır Minecraft İle İlgilenmekdesiniz Oynamakdasınız ?:5
Tecrübe Deneyimleriniz (% Üzerinden Degil Anlatınız) ?:ben 7 sw de rehber oldum mute,jail,kick,ban vb. komutlarını .ok iyi bilirim
Sunucumuza Nekadar Zaman Ayırabilirsiniz ?:4-5 saat yada daha fazla :)
Günde Kaç Saat Aktifsiniz ?:6-7
Kendinize Güveniyormusunuz ?: tabikide evet !
Neden Biz ? :çünkü seçileceğime inanıyorum ve sizi sevdim :)
Aceleci Birimisiniz ?:kesinlikle hayır!

kısa ni not:3sw kurdum

oyun adı :IBrotherSI
Değerlendiriliyorsunuz

Adınız ?:Ado148
Kaç Yıldır Minecraft İle İlgilenmekdesiniz Oynamakdasınız ?:5 yıldır Minecraft Oyunyorumdur Her Zamanı mı Bunla Geçiriyorum
Tecrübe Deneyimleriniz (% Üzerinden Degil Anlatınız) ?:mesela 10,11 sw de Rehber Olmuşluğumum Vardır
Sunucumuza Nekadar Zaman Ayırabilirsiniz ?:8 Saat
Günde Kaç Saat Aktifsiniz ?:7 saat
Kendinize Güveniyormusunuz ?: Ben Kendime Herzaman Güvenirim
Neden Biz ? :Beraber Takılalım Beraber Oynalımdiye
Aceleci Birimisiniz ?:okadar da Aceleci Deilimdir
Malesef Alınamadınız Fakat Reklamcı Alımı Devam Etmekde

Adınız ?:Berke
Yaşınız ?:ÜNAL
Kaç Yıldır Minecraft İle İlgilenmekdesiniz Oynamakdasınız ?:9 ay filan olmuştur sanırım ya da daha fazla.
Tecrübe Deneyimleriniz (% Üzerinden Degil Anlatınız) ?:Mute,jail gibi rehber komutlarını biliyorum.İnsanlarla saygılıyım,açık sözlüyüm,argo yu her zaman kullanmam yerine göre,düzgün cümle-terim kullanımına sahibim.
Sunucumuza Nekadar Zaman Ayırabilirsiniz ?:Haftaiçi 3 saat Haftasonu açık olursa 5 saat filan
Günde Kaç Saat Aktifsiniz ?:Hafta içi 3-4-5 Haftasonu 5-6-7
Neden Biz ? :Çünkü Kendimi geliştirmek istiyorum öğretmek,öğrenmek istiyorum.O yüzden herkesin alımına başvuruyorum.
Aceleci Birimisiniz ?:Yerine göre değişir ama sabırlı bir insanım.
Kendinizi Çok iyi Tanıtmadığınız İçin Alınmadınız Reklamci Alımları Devam Ediyor

Adınız ?:Burak
Kaç Yıldır Minecraft İle İlgilenmekdesiniz Oynamakdasınız ?:Yaklaşık olarak 5 yıldır Mınecraft oynamaktayım.Tabii arada bırakmışlıklarımız var.
Tecrübe Deneyimleriniz (% Üzerinden Degil Anlatınız) ?:Tecrübe olarak 5 yıl sonucunda bazı birikimler elde ettik.Özellikle sunucularda ki ahlak düzeyi ve saygıyı koruma açısından.Oyunun teknik kısmına gelecek olursak oyunda hemen hemen bulunabileceğim tüm yektilerde bulundum.Kendi adıma 2 tane server kurdum.RPG ve PVP olarak kurduğum serverlar orta düzeyde başarı elde edince devam etme kararı aldık fakat piyasa yükseldiğinden kapatma kararı aldık.Oyunda çoğu serverde de bulundum.Bunlar arasında kendimi komut bakımından en yeterli olarak gördüğüm Mimar.WorldEdit ve WorldGuard olarak neredeyse tüm komutları biliyordum fakat bıraktığım zaman haricinde biraz unutma yaşasakda şu an bir Builder düzeyinde komut bilgisine sahibim.Her neyse,ayrıca kendi serverım için onlarca skript yazdım plugin editledim.Oyunun temel olarak ve ayrıntılı olarak komutlarını skript bilgim olduğu için hakimim.En baştada belirttiğim gibi oyunda benim için önce saygı sonra teknik geliyor.Zaten saygıyı koruyabilirsek devamıda gelir diye özetleyeyim.
Sunucumuza Nekadar Zaman Ayırabilirsiniz ?:Sunucuya hafta içi hemen hemen her gün girebilirim ve girdiğim zamanda aktiflik sürem fazladır.Şöyle söyleyeyim okuldan eve gelince dersimi halleder ve eğlenceme bakarım.
Günde Kaç Saat Aktifsiniz ?:Günde ortalama 3-4 saat aktifim.Hafta sonları bu sayı artar.
Kendinize Güveniyormusunuz ?: Kendime güveniyorum fakat hiçbir şey için kesin diyemem.Ben tecrübelerimle bu serverda rehber olarak görev alabileceğime inanıyorum gerisi sizin takdiriniz tabii ki.
Neden Biz ? :Neden siz ? Güzel soru.Öncelikle serverınıza geldim ve ortamı beğendim gerek yapılar olsun gerek oyuncuların birbirleriyle iletişimi.Gerisini kendimizi tanıya tanıya öğreneceğiz.
Aceleci Birimisiniz ?:Aceleci bir huyum yoktur.Bu tür işlerde gayet sakinimdir.Bir defasında arkadaşımın serverında yetkiliydim ve istersem sunucuyu betadan çıkararak açabilirdim fakat onu bekleyerek işleri beraber halletim.Bu bekleme sürem de yaklaşık olarak 1 haftayı buldu.Tabii bizim burda amacımız zaten yetkiyi alıp servera hizmet etmek.Yani uzun vadeli bir iş olduğundan aceleci davranmak uygun olmaz.

Oyundaki takma ismim : Rockets4Glory
Alındınız ( Deneme Sürecindesiniz )

Adınız ?:Umut
Yaşınız ?:15
Kaç Yıldır Minecraft İle İlgilenmekdesiniz Oynamakdasınız ?:4
Tecrübe Deneyimleriniz (% Üzerinden Degil Anlatınız) ?:-/mute Oyunculara Yardım Edtme -/cc veya -/sohbetitemizle gibi ana seyleri biliyorum
Sunucumuza Nekadar Zaman Ayırabilirsiniz ?:2saat
Günde Kaç Saat Aktifsiniz ?:2saat
Neden Biz ? : Türkiyenin Böyle Güzel Servere İhtiyacı Var Ve Benimde Katkımın Dokunacagını Düsünüyorum
Aceleci Birimisiniz ?:Aceleci Deil Girisken Biriyimdir
Adınız ?:Mert
Yaşınız ?:14
Kaç Yıldır Minecraft İle İlgilenmekdesiniz Oynamakdasınız ?:4 yıl
Tecrübe Deneyimleriniz (% Üzerinden Degil Anlatınız) ?:WG-WE-BRush komtlarını biliyorum ama rehber olucağım için mute.jail,cc,kick,ban,groupmanager komutları,renk komutları,klan komutları bazı kişilerin bilmediği komutları biliyorum burda söleyemem sunucuya gelince sölerim,
Sunucumuza Nekadar Zaman Ayırabilirsiniz ?:7-8
Günde Kaç Saat Aktifsiniz ?:hafta sonlari 7-8
Kendinize Güveniyormusunuz ?: Evet bi keresinde duvardan atlama yarışı yaptık herkes atladı bende küçüktüm atladım sakatlanacağımı bile bile ve bacağım kırıldı :D
Neden Biz ? :Batihosta güveniyorum ve servere girdim tasarımda güzel
Aceleci Birimisiniz ?:Hayır
İkiniz Değerlendiriliyorsunuz Sayın TurkishKomando Ve ,Bozkurt88

TCSTRIKER13

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucunuza giriyordum nickim: trollsman şimdi giremiyorum. Çakma lobiden faction servere giriş yapamıyorum. Konsol görüntüsü:
[15:55:51] [Client thread/INFO]: [CHAT] Kicked whilst connecting to faction: You are not whitelisted on this server!
[15:55:52] [Client thread/INFO]: [CHAT] Ekran görüntüsü 2017-11-24_15.55.52.png olarak kaydedildi
Hata resmi:
2017-11-24_15.55.52.png

İnşallah sorunumu çözebilirsiniz. İyi günler.
Bu arada profil resmim size yaptığım logo tasarımım :)

Ekli dosyalar

• 2017-11-24_15.55.52.png
    2017-11-24_15.55.52.png
    194.7 KB · Görüntüleme: 389