Yardım Rengarenk tag

xTalhaBt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben serverimde bir tag yapmak istiyorum o tagın rengı rengarenk olacak chatte yazı yazdıgında felam rengarenk olacak taba bastıgımızdada tagı rengarenk gozukecek aynı son oyuncu serveribdeki UVİP tagı gibi bu rengarenk taga ozel skript veya plugin varmı dediğim gibi Son oyuncu serverindeki UVİP tagı gibi olacak bende aynen onun gibi tag yapıcam taba bastıgımıza ve chatte yazı yazdıgında Tagı rengarenk olacak

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
NameTagEdit Plugini Tab için

Tagı İse renk kodlarıyla yapabilirsin Mangaddv rütbe prefix istediğin renkkodları örn

mangaddv UVIP prefix &aU&cV&bI&5P

xTalhaBt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
NameTagEdit Plugini Tab için

Tagı İse renk kodlarıyla yapabilirsin Mangaddv rütbe prefix istediğin renkkodları örn

mangaddv UVIP prefix &aU&cV&bI&5P
Yanlış anladın ben diyorum ki sürekli renk degiştiren tag tabda da chattede durmadan renk değşçek SonOyuncu oynadıysan orda UVİP tagı var taba bastıgımızda O tag Renk değiştirip duruyor aynanda mesela uvip yazısı bi mavi oluyor sonra kırmızı aynen &u kodu gibi ama &u kodu taglarda olmuyor

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Yanlış anladın ben diyorum ki sürekli renk degiştiren tag tabda da chattede durmadan renk değşçek SonOyuncu oynadıysan orda UVİP tagı var taba bastıgımızda O tag Renk değiştirip duruyor aynanda mesela uvip yazısı bi mavi oluyor sonra kırmızı aynen &u kodu gibi ama &u kodu taglarda olmuyor
Bi ss atsana son oyuncudan

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Merhabalar,

&k&lBURAYA TAG YAZIN

xTalhaBt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar,

&k&lBURAYA TAG YAZIN
Ya hayır öyle değillllll hani &u kodu varya onun rengi taglarda olmuyor ben hrm Tabda hem chatte yazı yazdıgımızda o tagın renk değiştirmesini istiyorum K
KISACASI &U KODU TAGLARDA OLMUYOR YANİ TAG YAPTIGIMIZDA ASLA OLMUYOR NTE PLUGİNİNDE YAPSAK YINE TABA BASTIGIMIZDA OLMUYOR BENİM İSTEDİĞİM RENK DEĞİŞTİREN TAG MAVİYKEN KIRMIZI FELAN BUNA ÖZEL SKRİPT VARSA ATARMISINIZ

Geik

Zombi Katili
Satıcı
En iyi cevaplar
6
Chatte renk değişmez ama tabda ve adamın adının üstünde renkli TAB adlı eklentiyle yapabilirsin. Spigota yazarsan bulursun

Geik

Zombi Katili
Satıcı
En iyi cevaplar
6
Bana chattede lazım işte
Minecraftı yeniden kodlamayacaksan chatte rengi değişen isim yapamazsın. Çünkü chat ASYNC çalışır ve minecraft kodlarında sadece event anları için müdahale söz konusudur. Eğer minecraftın ve spigotun kodlarını değiştirirsen bu özelliği yapabilirsin ^^

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Kanka ben araştırdım paralı bi pl var mümkün değil yapman

AnimatedNames