|-|ReonPvP|-|Türkiye'nin Gelişen PvP Serveri |-|GappleDrop|-|KöylüShop|-|Emek Harita|-|Cracked

Furkan_TR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ReonPvP.AxitrBilisim.Com:1175 Sayısal IP: 46.20.1.66:1175 hepinizi bekleriz yeni ve modern biomeler olarak Cadı Biomesi,Herobrine Biomesi,Savaş Biomesi ve Zenginlik Biomesi olarak yapıldı.Hepinizi seviyoruz <3

fallen2k3

PvP Serverimiz açıldı : 46.20.1.66:1175
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sizinde fikrinizi almak amaçlı soruyorum önerebileceğiniz anti hack hangisidir hangisini tavsiye edersiniz

KuraPieee

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Build Ve Hack Koruma Geliştirilmeli Başarılar

XectioNN

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverinz Cidden Cok Best 10 Yasındaki Moderator Boş boş Jail Atıyor Bana <_<

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biomesi :'(

GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gkngrbz016

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Confingleri türkçeleştirseydin bari.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Harita değişmiş dedik bir girip bakayım acaba nasıl olmuş diye. Girmez olsaydım. Yeni yaptıkları harita bundan daha beter. İnsanın gözünü bu kadar yormayı başaran haritalar yapmayı nasıl başarıyorsunuz hayret ediyorum doğrusu. Zaten vel** sunucusu olduğu şuradan belli yapılarda kesinlikle ya ışıktaşı ya da kuvars bloğu olacak.
Puanlama:
Pluginler: 10/2 (En azından Configleri Türkçe yapsaydınız.)
Yetkililer: 10/1 (Adam boşuna hileyim diye ban attı.)
Yapılar: 10/2 (O duvarlar yüzünden kör oldum.)

acrossfire

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
pvp server için 5 yetkili fazla değilmi :D

cortal

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server süper mod olmak istiyorum :D oyun ismim INFAZCI

Rayandu

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar.

Sunucunuza henüz girip bakacak zamanı bulamadım fakat şöyle elimde tablet varken ve müsaitken bir öneleştiri yapayım.

Öncelikle sunucu gelişigüzel açılmış gibi. Hazır olması gereken şeyler hazır değil. Korsan sunucularda mutlaka bulunması gereken kontrollü bir anti cheat ve macro sistemi yok. Bu direk oyuncuların sunucunuzdan soğumasına vesile olur. Ben PVP nin kitabını yazdım ve bu yazma sürecinde gerçekten çok şey öğrendim.

"Yetenekli bir oyuncunun yeteneğini, yeteneksiz hırsının vesile olduğu illegal yollar ile ekarte etmek, yapılabilecek en büyük çirkinliktir." -Rayandu

Ya sunucunuzu premium yapın, ya da kullanabileceğiniz en iyi anti cheat i kullanın.

Onun dışında kullandığınız harita gerçekten klişeleşmiş facia bir harita. Hayal gücünüzü kullanarak yapabileceğiniz en yaratıcı haritayı yapın. Mesela üstünden dumanlar çıkan enkaz halinde bir uçak, haritanıza yaratıcılık katacaktır :) Sakın ama sakın biyomlu haritalara başvurmayın.

Bunların dışında dengeler ve oyun mantığı çok önemlidir. Oyundaki tek amaç en fazla öldürme sayısına sahip olmak olmamalıdır. Örnek vermem gerekirse oyuna "token" tarzı para birimi ekleyip oyuncuların doğdukları yerlere mini market tarzı bir şey yapıp buradan PVP sırasında işlerine yarayacak eşyalar satın alabilirler.

Sunucunuzu ziyaret edecek zaman bulabilirsem daha ayrıntılı şeyler yazabilirim :)

Son düzenleme:

fallen2k3

PvP Serverimiz açıldı : 46.20.1.66:1175
En iyi cevaplar
0
Anti hack yüklendi map değişti vipler ve vip özellikleri değişmekte.

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tekrar yeni mapi görmek için girdim. Gene gözlerim kanadı ? Kardeşim her şeye para veriyorsun üç kuruş ver işin adamlarına yaptır . Başarılar.

EnesReonPvP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
YORUMLARINIZI OKUYORUM NE GİBİ ŞEYLER İSTERSİNİZ MAP İLE ALAKALI 1VS1 MİNİGAME GELDİ BU ARADA ./warp 1vs1 DUSUNCELERİNİZ BANA GEREK YOKSA BİŞEY YAPAMAM BASKA BİOMLAR İSTEDİNİZ BİZDE YAPTIK TAM AYRINTILI BİŞEY SÖYLERSENİZ YARDIM ETMEYE ÇALIŞIRIM AMA KÜFÜR EDEREK BOŞ KONUSMUS OLURSUNUZ