Report Sistemi SK yardim

PixelEnder

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar Simdi Benim Bi pvp sunucum var ve sunucumda cok fazla hile oluyor bunun önüne geçemiyorum bunun için bir yardima ihtiyacim var yardım edenlere simdiden sonsuz tesekkürlerimi sunuyorum.
Simdi /report (Oyuncunun Adı) Yazıldıgında report edilip bu oyuncu 6 report yiyince oylamanın baslamasını yani (Oyuncunun Adı) Hıleden Dolayı Banlansınmı ?
Sorusunun Cıkmasını Cevap Komutlarınında /Evet - /Hayır Buda Hayırle Evetin Dengelenerek Banlanmasını İstiyorum Birde Attıgı Banın Sebebinin Hile Olmasını İstiyorum Simdeden Yapanlara Cok Tesekkür Ederim.

PixelEnder

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önermem. Sunucuda 7 kişi varsa 1'i sen, 5'i arkadaşın, 1'ide oylamayı yiyen adam olsa banlanır.
Ben Ona Göre Dengelemek İstiyorum İste mesela 7 kisi var sunucuda adam 6 report aldı banlanma oylaması basladı 6 kisiden 4 ü evet veripte 2 si vermezse banlanmıyacak yani 4 evetten 2 si hayır olursa banlanmıyacak bu sekilde istiyorum

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Önermem. Sunucuda 7 kişi varsa 1'i sen, 5'i arkadaşın, 1'ide oylamayı yiyen adam olsa banlanır.
AAC de oylama sistemi yok. Bilmeden yorum yazmayın lütfen. Nasıl önüne geçebilirim diye sormuş bende bu plugini önerdim. Biraz araştırırsan AAC nin ne olduğu bulabilirsin. İyi forumlar. -_-

PixelEnder

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
AAC de oylama sistemi yok. Bilmeden yorum yazmayın lütfen. Nasıl önüne geçebilirim diye sormuş bende bu plugini önerdim. Biraz araştırırsan AAC nin ne olduğu bulabilirsin. İyi forumlar. -_-
Arkadaslar Ben Sizden Skript İstedim Plugin Onerin Demedimki Lütfen Skript Bilginiz Varsa Bana Yardımcı Olurmusunuz.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Oylama istedi arkadaş ben onu söyledim kardeşim.

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Arkadaslar Simdi Benim Bi pvp sunucum var ve sunucumda cok fazla hile oluyor bunun önüne geçemiyorum bunun için bir yardima ihtiyacim var yardım edenlere simdiden sonsuz tesekkürlerimi sunuyorum."

Hilelerin önüne geçmek için yardım istemişsin bende bunun için plugin önerdim. Ne istediğinizin farkında değilmisiniz -_-

PixelEnder

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Arkadaslar Simdi Benim Bi pvp sunucum var ve sunucumda cok fazla hile oluyor bunun önüne geçemiyorum bunun için bir yardima ihtiyacim var yardım edenlere simdiden sonsuz tesekkürlerimi sunuyorum."

Hilelerin önüne geçmek için yardım istemişsin bende bunun için plugin önerdim. Ne istediğinizin farkında değilmisiniz -_-
Haklisiniz Ama Skript İsteginede Yardimci Olmanızı İstedim Report Sistemiyle Onune Gececegimi Düsünmüstüm Asil Yardim İstegim Oydu.

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Oyundaki herkes büyük ihtimal ban oylaması başladığında evet'e abanacaktır :D yani ben olsam banlatmak hoşuma gider.