Resim yükleme siteleri hakkında...

SH4D

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar Gamer topluluğu!
Tanıtım, rehber vb. gibi konular açıyorsunuz, forum içerisinde. Bu konular içerisine resimler ekliyorsunuz. Büyük bir çoğunluğunuz hızlıresim adı verilen resim yükleme sitesi üzerinden resimleri yükleyip, konu içerisine yerleştiriyor. Ancak son konularda görüyorum ki hızlıresim de yine sıkıntılar var ve resim ön izlemesi hatalı gözüküyor.

Bu yüzden sizlere ek olarak bir kaç resim yükleme sitesi önereceğim. (Reklam değildir.)
https://resmim.net
http://www.resimag.com
Gibi resim yükleme hizmeti sunan siteleri kullanabilirsiniz. Görünen o ki, bir süre hızlıresim bu şekilde devam edecek. Her ay aynı sorunla karşılaşıyoruz. Umarım kökten bir çözüm bulurlar. Sonuçta binlerce kişi resim yükleme hizmetini kullanıyor.

İyi forumlar dilerim, rahatınıza bakın!

R

RealyRevenGe

Ziyaretçi
Bende bugün farkettim resmim.net den yüklüyorum :)

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ya da yüklemek istediğiniz resmi direk konuya sürükleyin. Aşağı kısımdan da tam resim seçeneğine tıkladığınız zaman o resim aynı şekilde yüklenir. Bunu yapmanızın en büyük faydası bu şekilde yüklenen fotoğrafların silinmemesidir. :polis:

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ya da yüklemek istediğiniz resmi direk konuya sürükleyin. Aşağı kısımdan da tam resim seçeneğine tıkladığınız zaman o resim aynı şekilde yüklenir. Bunu yapmanızın en büyük faydası bu şekilde yüklenen fotoğrafların silinmemesidir. :polis:
Vay bak bunu bilmiyordum... Birçok konuda resim yüklemeye üşeniyordum...

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
O kadarına gerek yok, bence resminizi gönderinize ekleyin, yani Gamer sitesine ücretsiz yükleyin. Böylece resmin silinmesi için forumun da silinmesi gerekiyor neredeyse.
Peki forum silinirse? Kendi hostun olunca en azından resimlerini kaybedeceğin zamanı bilebiliyorsun ve gerekirse ona göre yedek alabiliyorsun.

+: resimleri forum dışına da atacaksan nasıl yapacaksın?

kreatif

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Peki forum silinirse? Kendi hostun olunca en azından resimlerini kaybedeceğin zamanı bilebiliyorsun ve gerekirse ona göre yedek alabiliyorsun.

Forumda paylaşmak için zaten Hızlı Resim kullanmak istememelerinin & bu konunun açılmasının sebebinin forumda önizlemenin çalışmamasının sebebi olduğunu görürsünüz, yani konu o değil.

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

Hocam zaten foruma yüklemek için bu siteleri kullanıyoruz. Forum silinse bunun bir önemi kalmaz ki zaten...

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
siteye kendi hostu eklense çok tatlı olurdu