respect.rabisu.com - Skylord SkyKing SkyPro /adafly - Kasa Sistemi - Günlük Eventler - OyunParası SP

Mickeymouee601

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Bu sunucu ile hayalinizdeki skyblock sunucusunu yaratıyoruz!
Yaz tatilinin keyfini bu sunucu ile çıkarın!

> Sunucu Adı: Respect Skyblock
> Sunucu Slotu: 100
> IP Adresi: respect.rabisu.com
> Sunucu Ram'ı: 6048MB
> Hosting: Rabisu

Rütbe Sistemi
Skylord - Skyking - Skypro Gibi bir rütbe Sistemi vardır
Bu Rütbeleri alabilmek icin

SkyLord : 1000 Ada Level
SkyKing : 10000 Ada Leveli
SkyPro : 25000 Ada Leveli

Kırıktaş kazarak spawner kazanın!

Kırdığınız Kırıktaşlardan maden kazandığınız gibi ayrıca End Parçası'da kazanıyorsunuz
Bu End Parçalarını Spawner Coin'e dönüştürüp Spawner alabilirsiniz

( Oyun düzenini bozmayacak zorluğa ayarlanmıştır )

Maden yumurtlayan tavuklarımızı unutmayalım!

Son olarak sunucunun kuralları şu şekildedir;

IP: respect.rabisu.com

Konu Güncellendi -19 Mayıs 2017!

Son düzenleme:

okanalgil

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
"You are not white-listed on this server" şeklinde bir uyarı veriyor. Servere giremiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

eray2434

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
server eskiden opskyblokdu şimdi normal skyblok olmuş tabi serverin 1 aylık parasını çıkardın semih efendi kimseye serveri tavsiye etmiyorum tamamen para ustune kurulmuş bir server 1 aylık parasını çıkarınca serverin serveri hemen normal skybloğa çevirdi işte buda böyle biri

Mickeymouee601

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server eskiden opskyblokdu şimdi normal skyblok olmuş tabi serverin 1 aylık parasını çıkardın semih efendi kimseye serveri tavsiye etmiyorum tamamen para ustune kurulmuş bir server 1 aylık parasını çıkarınca serverin serveri hemen normal skybloğa çevirdi işte buda böyle biri
tabii ki Bu Senin Düşüncen ve Dışardan Gördüğün Şeyler Serverde Kimsenin Farm Yapmayıp Adasını Gelişitirmeyip Sadece Event Saatlerinde girdiğini Anladığımda üzüldüm ve uzun süreli bir skyblock olması için serveri emek tarzı yaptık. Sizin Gibi yaşı küçük arkadaşlar Skyblock Nedir Bilmiyor Öğrenmişler OPSkyblock Diye bir şey herkes O Tarz Serverlere Gidiyor Biz Eğlenip Emek Verdiğiniz Bir Server Olmaya Çalışıyoruz. Öyle Servere Girip 3 Golem 5 Stack Dia Block ile başlamak Skyblock Oynuyorum Denmez. Skyblock Block Oynamayı Bilen Eski Tarzı Özleyen Arkadaşları Sunucumuza Bekliyoruz. Serveri Aşırı Zor Olduğu Yerlerini Biraz Olsada Kolaylaştırdık.
-RESPECT SKYBLOCK YÖNETİM

"You are not white-listed on this server" şeklinde bir uyarı veriyor. Servere giremiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Serverimizin Eksik Warpları Oluyordu O Sıra şu an Serverimiz Aktifdir.
-RESPECT SKYBLOCK YÖNETİM

Mickeymouee601

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hergün Sabit Event vardır 20.00

Evente Son 20 Dakika

SERVER YENİLENDİ TEKRARDAN ONLİNEYİZ