RIENA NETWORK [1.8] Tester, Mimar ve daha fazla yetkilisini arıyor!

Lordas

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Alınacak Yetkililer
  1. Moderator
  2. Mimar
  3. Youtuber
  4. Diğer
Sunucu IP Adresi
riena.tk
Sunucumuz Saat: 13.30, 14.15 civarları aktif olmaktadır
Ayrıca gelen oyunculardan 5 kişiye MVIP+ kalıcı!

The Bridge, Arena 1v1, Creative oyunları bulunmaktadır

buyur3381

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
2021-08-05_20.17.23.png

dostum cevap yazmak yerine yorumumu silmek sizi daha az adi gösterir gerci dogru istedigin kadar sil kopyalayıp illa bu yorumu yapıcagım dostum yorumum ( yorumumu görmeyen arkadaşlar aşşa da yazdıgıma benzer bir şey yazdım ve bu utanmazlar cevap vermek yerine sildiler yazdıgım meşaşa benzetmeye calıştım ) =

yetkililerden biriyle beleş niye mvip+ veriyosunuz sohbetini konuşurken yanlışlıkla agzından bi bakla cıkardı :D bunuda görüyosunuz foto su ardından beni hemen banladı bana *** oldun mu şimdi dedi ama aslında kendi oldu böle beceriksiz yetkililer almayın yada birine sacma sapan laf atmak icin sırlarınızı döken 12 yaş birini lütfen kurucu yapmayın şimdi o arkadaşa daha adını duymadıgı laflar söylerdim ama malesef burası forum :D yorum silmeler sonuna tk koyup aternos yapmak sunucu vay be daha bu beceriksiz yetkili cok sır vermiştir laf sokmak için :D lütfen bu sunucuya girmeyin zaten sunucuda pek bir şey yok yani aklı olan oynamaz + sonuna tk koyarak kendinizi kandırırsınız insanları deil. ( arkadaşlar anarşi sunucusundan geldim 2 dk incelemek icin hemen hileyle girdim hile kullanmak gibi bi arzum yok )

Son düzenleme: