Rina Network - Ortak, Grafiker, Mimar ve Rehber Arıyor

EmirTRRR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tanıtım:
Merhaba, ben Emirhan 17 yaşındayım. 2014'den beri minecraft oynuyorum birçok sunucuda oynayıp, para yatırdım yüklü bir miktarda ve biraz düşündüm neden sunucu açmayayım dedim bir kaç denemem oldu fakat başarısız oldu fakat bu sefer en iyisi olacak kaliteli ekip grafiker, mimar hariç ekibimizi topladık.

Sunucu bilgileri:
Hosting: Keyubu
Ram: 8 GB Premium
Slot: Sınırsız

Ekibimize alım yapılacak bölümler
:

Grafiker (x2)
Mimar (x2)
Rehber (x2)
Youtuber (x2)

Açıklama:

Tabii aklınızda bulunan en büyük soru işareti para? Tabiiki de sunucumuza verdiğiniz her emeğin bir bedeli olacak fakat şuanda tüm paramı sunucuya ayırdığım için en başta ücreti veremeyeceğim katılmak isteyen arkadaşlar buna dikkat ederek katılsınlar. Sunucudan para kazanılmaya başlandığında ücretleri fazlasıyla verilecektir. Ortaklık içinde makinenin yarısı yani 120/2=60 Türk lirası vermesi zorunlu her ay viplerden ve parayla alınan her şeyden para alabilecektir.

Konu sonu:
Evet arkadaşlar konunun sonuna geldik eğer konu altına "Başvurumu yaptım discord ismim *#xxxx yazarsanız başvurunuzun görülme süreci hızlanacaktır" eğer ekibimize katılmak istiyorsanız bana tıklamanız yeterli olacaktır iyi forumlar, başarılar.​