RIPCraft | ripcraft.batihost.com | Bu gün +40 kişide MVIP+ çekilişi +10 TL steam kod çekilişi | Slot ve Yeni bir OP deneyimi!

orkuntercan44

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kusura bakmayın arkadaşlar bu gün bi yere gitmemden dolayı yarın 2 adet dev event ve rehber alımı aynı zamanda 1 VIP+ dağıtılacaktır! rahatsızlıkdan dolayı özür dileriz.

Fhalinkz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucunuza gelip reklam yapan bir sunucu mu arıyorsunuz kesinlikle doğru adresdesiniz.

Fhalinkz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Diğer OP sunucularından hiçbir farklı sisteminiz yok plugininiz hazır batihost plugini, MOTD bile değiştirilmemiş neredeyse.

orkuntercan44

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir patenti bize ait googleye "patent nedir" olarak aratın, 2. plugin alıntı olsa bir şey farketmez kalitemizi ortaya koyarsak samimiyetimizi koyarsak bir şey olmaz, 3. reklamlar bize ait değildir arkadaşlarınızı çağırabilirsiniz dediğimde birileri size geldiyse ben bilmem ben vallaha 1 kere bile reklam yapmadım neyse boş konuşmayın derim iyi günler dilerim.

Fhalinkz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucumuza sizin builderınız geldi boş boş konuşup ardından sizin sunucunuzun reklamını yaptı ben iyi günler dilemiyorum.

LeBlach

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverlere gelip reklam yapan bir sunucunun gelişeceğini pek sanmiyorum dün akşam serverime mimar iniz geldi ve reklam yapti xd

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
.

Son düzenleme:

Salih_Agaa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Alıntı bir plugin paketi. Emeksiz basit. İsim değiştirmeye bile üşenilmiş. Böyle bir yere varabileceğinizi düşünmüyorum . Başarılar.

orkuntercan44

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda +40 kişide MVİP+

Son düzenleme: