Rise of Nords

Sunucumuzu Beğendinizmi?

• Çok Beğendim

Kullanılan: 44 57.1%
  • Beğendim

Kullanılan: 8 10.4%
  • Eh işte

Kullanılan: 4 5.2%
  • Kötü

Kullanılan: 1 1.3%
  • Rezalet

Kullanılan: 20 26.0%

• Kullanılan toplam oy
    77

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Neyse beyler bayanlar merdivenden kayanlar. Öhm bugün serveri kapamak zorunda kaldım groupmanager ile ilgili çok fazla hatamız çıktı tabii ki düzelteceğiz <_< sadece biraz zamana ihtiyacımız var yarın saat 8 de tekrar açılacağız kadrodada değişim yapmak zorunda kalabiliriz beğediğiniz ve beğenmediğiniz yetkilileri lütfen buraya yazın.

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
off[DOUBLEPOST=1381176499,1381176090][/DOUBLEPOST]abi iyiydi böyle enazından bu akşam böyle olsaydı

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Kusura bakmayın beyler.

HeroHaxxx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
  • Minecraft Hesap Adınız:Harun
  • Minecraft Hesabınız Premiummu?:Hayır
  • Karakter İsminiz (Türkçe ve Çince Yasak) :TheRedKing
  • Karakter Hikayeniz: Doğumundan 2 ay önce babası ölmüştü annesi ile fakir bir yaşam süren TheRedKing küçük bir köy evinde kalıyordu,ara sıra arkadaşları ile top oynardı arkadaşları ona Red derdi.Red 11 Yaşına geldiği zaman iyi ok attıgının farkına vardı.Ve Köye tanımadığı kişiler tarafından basıkın yapıldı köyde kimsesi kalmadı ve o gün bu gündür TheRedKing o kişileri bulup öldüreceğine yemin etti...
  • Karakterin Kişilik Analizi: Ajan gibi Ticaret,Okçuluk ve iksir yapımında iyi
  • Bu parçadaki /me ve /do emotelerini bulunuz:
  • /me Sokakta yürüyordum.Alaca karanlıkta yönümü bulmam zordu./do Sağ elimi cebime attım, biraz karıştırdıktan sonra sigara paketimi çıkardım./me Sağ elimin baş parmağıyla paketin kapağını açtım.
    /do Yüz ifadem bir anda üzgün bir ifade aldı.Neden mi? Çünkü paketimde tek dal sigara kalmıştı.

Son düzenleme:

Raiden_Hartnell

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
  • Minecraft Hesap Adınız:TheRedKing
  • Minecraft Hesabınız Premiummu?:Hayır
  • Karakter İsminiz (Türkçe ve Çince Yasak) :TheRedKing
  • Karakter Hikayeniz: Doğumundan 2 ay önce babası ölmüştü annesi ile fakir bir yaşam süren TheRedKing küçük bir köy evinde kalıyordu,ara sıra arkadaşları ile top oynardı arkadaşları ona Red derdi.Red 11 Yaşına geldiği zaman iyi ok attıgının farkına vardı.Ve Köye tanımadığı kişiler tarafından basıkın yapıldı köyde kimsesi kalmadı ve o gün bu gündür TheRedKing o kişileri bulup öldüreceğine yemin etti...
  • Karakterin Kişilik Analizi: Ajan gibi Ticaret,Okçuluk ve iksir yapımında iyi
  • Bu parçadaki /me ve /do emotelerini bulunuz:
  • /me Sokakta yürüyordum.Alaca karanlıkta yönümü bulmam zordu./do Sağ elimi cebime attım, biraz karıştırdıktan sonra sigara paketimi çıkardım./me Sağ elimin baş parmağıyla paketin kapağını açtım.
    /do Yüz ifadem bir anda üzgün bir ifade aldı.Neden mi? Çünkü paketimde tek dal sigara kalmıştı.
isminiz uygun değil. TheRedKing Diye İsimli Birisi Varmı? Okulda Yoklamada TheRedKing mi diyorlar sana? :D karakter ismini değiştirmen lazım

krok45

Marangoz
En iyi cevaplar
0
  • Minecraft Hesap Adınız: Fiar222
  • Minecraft Hesabınız Premiummu?: hayır
  • Karakter İsminiz (Türkçe ve Çince Yasak) : Alex
  • Karakter Hikayeniz: babas urieli destekliyen bir vikingti ama o babasına katılmıyordu aslında tarafsızdı ve siyasetle bir alakası yoktu birgün babası siyasi bir kavgada öldü ve Alex babası ölürken 18 yaşındaydı
  • Karakterin Kişilik Analizi: uzun saçlı ve sakallı bir viking (skinde böyle zaten hatta profil fotoğrafımdaki benim skinim)
  • Bu parçadaki /me ve /do emotelerini bulunuz: sokakta yürüyordum sağ elimi cebime attım biraz karıştırdıktan sonra sigara paketini çıkardım sağ elimin baş parmağıyla paketin kapağını açtım /me alaca karanlıkta yönümü bulmam zordu yüz ifadem bir anda üzgün bir ifade aldı ve paketimde tek dal sigara kalmıştı /do dur
Sokakta yürüyordum.Alaca karanlıkta yönümü bulmam zordu.Sağ elimi cebime attım, biraz karıştırdıktan sonra sigara paketimi çıkardım.Sağ elimin baş parmağıyla paketin kapağını açtım.
Yüz ifadem bir anda üzgün bir ifade aldı.Neden mi? Çünkü paketimde tek dal sigara kalmıştı.

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neden herkes genç "bağyan" olmak istiyor? :p

Raiden_Hartnell

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
  • Minecraft Hesap Adınız: Fiar222
  • Minecraft Hesabınız Premiummu?: hayır
  • Karakter İsminiz (Türkçe ve Çince Yasak) : Alex
  • Karakter Hikayeniz: babas urieli destekliyen bir vikingti ama o babasına katılmıyordu aslında tarafsızdı ve siyasetle bir alakası yoktu birgün babası siyasi bir kavgada öldü ve Alex babası ölürken 18 yaşındaydı
  • Karakterin Kişilik Analizi: uzun saçlı ve sakallı bir viking (skinde böyle zaten hatta profil fotoğrafımdaki benim skinim)
  • Bu parçadaki /me ve /do emotelerini bulunuz: sokakta yürüyordum sağ elimi cebime attım biraz karıştırdıktan sonra sigara paketini çıkardım sağ elimin baş parmağıyla paketin kapağını açtım /me alaca karanlıkta yönümü bulmam zordu yüz ifadem bir anda üzgün bir ifade aldı ve paketimde tek dal sigara kalmıştı /do dur
Sokakta yürüyordum.Alaca karanlıkta yönümü bulmam zordu.Sağ elimi cebime attım, biraz karıştırdıktan sonra sigara paketimi çıkardım.Sağ elimin baş parmağıyla paketin kapağını açtım.
Yüz ifadem bir anda üzgün bir ifade aldı.Neden mi? Çünkü paketimde tek dal sigara kalmıştı.
parçadaki emotelerde eksiklerin var 1 2 tane daha bulmalısın.