Rise of Realms MMORPG - Kayra Projesi - Mimar Alımı

CatatoniC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Rise of Realms Geri Dönüyor!
Merhaba arkadaşlar, yeniden beraber olmamıza çok az bir süre kaldı. Bu sefer öncekine oranla daha planlı ve düzenli bir şekilde başladık. Çok büyük yenilikler ile kısa zaman içerisinde karşınızda olacağız. Kodlama sisteminde yaptığımız yeniliklerin yanı sıra yepyeni bir dünya konsepti ile karışınıza çıkıyoruz.

Hakkımızda
Bizi tanımayanlar için kendimizi biraz tanıtmak gerekirse. Türkiye çapında büyük bir MMORPG projesi yapmaya çalışan bir arkadaş grubuyuz. Projemiz kendine has teması, sınıfları, yetenekleri, görevleri ve diğer herşeyi ile Minecraft üzerinde gerçekleşebilecek en gerçekçi MMORPG deneyimini size yaşatacağız.

Sunucu konumuza buradan bakabilirsiniz:
TIKLA

Kayra Projesi
İçerisinde bulunacağınız dünya olan Kayra bir hayli büyük.

Boyutu hakkında sizi fikir sahibi etmek istediğimiz için en küçük ada parçalarından biri olan Akatron Adasının resmini sizlerle paylaşıyoruz. Elbet daha fazlasını merak ediyorsunuz, daha fazlasını görmek için ekibimize katılabilirsiniz. Lakin şuanlık daha fazla resim ne yazık ki sizinle paylaşamıyoruz.

Geçen yıla kıyasla dünyamız tek bir ada parçası yerine birçok ada parçalarından oluşan bir dünya. Her adanın kendine has iklimi, şehirleri kısaca bir amacı bulunuyor. Bu sayede her kısıma pek kafa yormadan diğer adalara tek tek odaklanabileceğiz. Yani adalarda bulunacak olan şehirler, zindanlar ve yolları daha uyumlu inşa ederek bir görsel şölen oluşturabileceğiz. Bunun yanı sıra adalar arası liman sistemi gibi detaylar ile sunucumuzun gerçekçiliğini artıracağız. Yani başka bir adaya gitmek istiyorsanız o adaya giden bir gemi bulup pamuk ellerinizi cebinize sokmanız gerekecek.

Mimar Alımları Açıldı!
Gel gelelim konumuzun asıl amacına. Önceden de belirttiğim gibi büyük bir proje için büyük bir takıma ihtiyacımız var. Yeri geldiğinde görkemli yapıtlar yapacağımız gibi, köylerde kasabalarda basit yapıtlarda yapacağız. Yani ekibimizde birçok kişiye yer var.Takımızda bulunmak isterseniz aşağıdaki formu doldurmanız ve seçilmeniz yeterli olacaktır. Unutmadan söyleyelim, projemizde bulunup emek veren herkese gelirin bir kısmını teşekkür olarak vermeyi planlıyoruz.

Başvuru Formuna gitmek için TIKLAYIN!

Son düzenleme:

CatatoniC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu güncelliğini korumaktadır.

undead52

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
2012 yilinda kayıt oldugun kitledeki oyuncualr olsa acmaya degerdi :D

CatatoniC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu güncelliğini korumaktadır

Apple_PieTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben Builder olarak katılmak istiyorum öz geçmişim: minecraftı 1.0 dan beri premiumlu oyuncu olarak oynuyorum geçen sene yabancı bir build takımında rpg ve fantastik çağda geçen buildler yapıyorduk... Tek başıma rpg bir mapi bitiriyorum şu an da build testine sokun lütfen beni
Yaşım: 14.5
Komut Bilgim: %95
Tecrübelerim : Build takımına katıldım, Çoğu serverde Moderatörlük ve Builderlik yaptım (Builderlik daha fazla oldu)
World edit vb. bilgim : %97
Builderim: skype: canaysan ordan gösterebilirim çok fazla oldugu için hepsini nete yükleyemem

Son düzenleme:

FunnyForYou

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben Builder olarak katılmak istiyorum öz geçmişim: minecraftı 1.0 dan beri premiumlu oyuncu olarak oynuyorum geçen sene yabancı bir build takımında rpg ve fantastik çağda geçen buildler yapıyorduk... Tek başıma rpg bir mapi bitiriyorum şu an da build testine sokun lütfen beni
Tecrübelerim : Build takımına katıldım, Çoğu serverde Moderatörlük ve Builderlik yaptım (Builderlik daha fazla oldu)
Builderim: skype: canaysan ordan gösterebilirim çok fazla oldugu için hepsini nete yükleyemem
komut bilgin %95 olsaydı 2 dakkada spawn yapardın sanırım ? world edit bilginde dahil..

CatatoniC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Başvuruları lütfen gereken yere yapınız.

komut bilgin %95 olsaydı 2 dakkada spawn yapardın sanırım ? world edit bilginde dahil..
Lütfen konu harici mesaj atmayınız.