RisePazar Sorunsalı.

PekReyiz999

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2 gün önce RisePazar`dan 2 tane Elmas Premium almıştım. Aldığım günün ertesi günü premiumların 2 side patlamıştı, değişmesini talep ettim ve 24 saat içerisinde değişti. Bu gün tekrar girmeye çalıştığımda 1 premium giriyor diğeri girmiyordu değişmesini talep ettim fakat değişim kurallarını okumamızı söylediler. Değişim kurallarında elmas premium ile ilgili hiçbir şey yazmıyordu, 10 dakika sonra değişim kuralları yenilendi ve elmas pre ile ilgili 1 değişim kuralı eklendi. İyiki değişmeden önce kuralların tamamını ss ini almışım.

Değişmeden önce:
unknown.png

Değiştikten sonra:
unknown.png

Değişmeden önce değişim kurallarında sadece Altın Premium un 1 değişim hakkı olduğu yazarken oraya Elmas Premium da eklenmişti.
Ve ardından müşteri yorumlarına bu olayı yazdım, yazdığımın üzerinden 1 dakika geçmeden ban yedim, ve şöyle bir duyuru atıldı.
unknown.png

Ardından Can`la aramızda şöyle bir konuşma geçti.

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknownn.png

Sanırım Can sadece premium değil sunucu patlatma işinede girmiş ColdNetwork sunucu sahibi ile birlikte.
Siz siz olun bilinmedik yerlerden ucuz diye premium almayın.

Ekli dosyalar

• unknown.png
    unknown.png
    23.4 KB · Görüntüleme: 123
  • unknown.png
    unknown.png
    23.4 KB · Görüntüleme: 133
Son düzenleme:

xJustR3kt

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Risepazar nedir yaaa. Premium alıcaksan hesaplioyun’dan al baya iyi bir yer

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Her yerde bas bas duyuruluyor. 3.Parti sitelerden premium alışverişi yapmayın diye. Her ay forumda en az 2 3 mağdur kişi çıkıyor bu 3.parti çalıntı hesap sitelerinden. Maksimum 10 dakikalık bir araştırma ile bunu anlayabilirdiniz. Geçmiş olsun, söylenecek bir şey yok.

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali
Açıkçası hiç şaşırmadım, aşağıda ki gibi şeyler atan birisinden ne beklersin ki...
Daha kötü şeylerde var lakin gözleriniz kirlenmesin diye atmıyorum...
1621733418833.png

Yormok

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Edep yahu edep ! Sözü ile bunu özetlemek istiyorum. İnsanların kötü sözler kullanmasını pek beğenmiyorum ve sanal üzerinden yapılmasına da ayriyeten sinir oluyorum.

ArcadiaNW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Klasik 10tlye alınan premiumlar için 1 değişim veriyorlar ki o da 1 gün içinde çalınıyor üzücü