RisusNW.Batihost.Com RisusNetwork > 1.8 / Kasa / Edit / Demir Spawner / Jackpot / Özel Ada / Birçok Yeni Sistem Sende Katıl

Demmy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
qq.jpg

görseller.png

EN BAŞ SİZE ÖZEL YAPILMIŞ ADAMIZ İÇİNDE GOLEM SPAWNER YERİ EV VE TAKILABİLECEĞİNİZ BİR YER YAPILMIŞTIR
size özel.png

Ve Yüksek Bir VİP'Nin Kullanabileceği Bir VipHammadde
viphammadde.png

Ve Olmazsa Olmazımız -EDİT
edit.png

Ve PvP' Atabileceğiniz Bir Adet Arena Bıraktık Sizlere :) Hepinizi Bekleriz
arena.png

[automerge]1524840243[/automerge]
Sunucumuz aktif

Son düzenleme:

MeryTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
VipHammadde Ve Edit Sade Gibi
Başarılar!

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu buildlerini acilen geliştirmelisiniz.Başarılar!

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
hep merak ettim tek bir sunucu için neden bukadar çok ram alıyorsunuz benimde sunucum var op skyblock ve 6 aydır fln açık kaç tane sp ve ada olduğunu sen düşün :D ve ben bu sunucuyu 6gb de rahatlıkla TPS vb düşmeden berbat bir pl de oynattım 5 ay boyunca bu ayda yavaş yavaş büyüyelim diye paketimi yeniledim tabi :D şimdiki daha güzel ve stabil bir paket sonra hub yapayım dedim bir 8gb vds aldım 5gb sky a 2gb fac a geri kalanıda lobi ve hub a veririm dedim ama port bugu yüzünden olmadı iş ve aldığım vds ye sadece sky kurdum yani şu an 8gb ram var ve hiçbir sorunum yok bence 16gb almak saçma :/ileride hub'a çevirmeyeceksen tabi ve üstelik 2 çekirdek olması lazım benim vds neyse BAŞARILAR !

MeryTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
hep merak ettim tek bir sunucu için neden bukadar çok ram alıyorsunuz benimde sunucum var op skyblock ve 6 aydır fln açık kaç tane sp ve ada olduğunu sen düşün :D ve ben bu sunucuyu 6gb de rahatlıkla TPS vb düşmeden berbat bir pl de oynattım 5 ay boyunca bu ayda yavaş yavaş büyüyelim diye paketimi yeniledim tabi :D şimdiki daha güzel ve stabil bir paket sonra hub yapayım dedim bir 8gb vds aldım 5gb sky a 2gb fac a geri kalanıda lobi ve hub a veririm dedim ama port bugu yüzünden olmadı iş ve aldığım vds ye sadece sky kurdum yani şu an 8gb ram var ve hiçbir sorunum yok bence 16gb almak saçma :/ileride hub'a çevirmeyeceksen tabi ve üstelik 2 çekirdek olması lazım benim vds neyse BAŞARILAR !

Zaten server 16 gb degil serveromat dan açılmış en fazla 1gb

Demmy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten server 16 gb degil serveromat dan açılmış en fazla 1gb
Sunucu Nitrado Hosting 1 GB Olsa Çökeriz 2de birde 6gb'lık yeterli dedim ileriye görüşlü bir insanım yorumun için teşekkürler
[automerge]1524990132[/automerge]
Sunucumuz aktif
[automerge]1526204806[/automerge]
Sunucu aktiif.
[automerge]1526295526[/automerge]
Sunucumuz aktif

Son düzenleme: