RİVEL PROJECT: Tasarım ve Yazılım Satış Takımı

RivelProject

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımımızın boyutu çok büyük oldugu için 2019 aralık ayında ücretli aldıgım tasarım ile açtım.
151077

151078

151079

Ekli dosyalar

• hakkımızda.png
    hakkımızda.png
    203.2 KB · Görüntüleme: 90
  • giris3-min.gif
    giris3-min.gif
    1.8 MB · Görüntüleme: 135

Anathory

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
152499

"with M & A" imzası izin dışı kaldırılmış, hoş değil. Güvenebileceğiniz bir ekip olduklarını sanmam.

RivelProject

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
"with M & A" imzası izin dışı kaldırılmış, hoş değil. Güvenebileceğiniz bir ekip olduklarını sanmam.
O mesajı bu tasarımı yaptırırken anlaşmalı oldugumuz için yazalım dedin, yaz dedim. Anlaşma kalmadıgına göre niye senin reklamını yapayım?

holger73

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O mesajı bu tasarımı yaptırırken anlaşmalı oldugumuz için yazalım dedin, yaz dedim. Anlaşma kalmadıgına göre niye senin reklamını yapayım?
Tasarım satan satış takımının başkasından tasarım alması. Bu tür ekiplere güvenmiyorum.

RivelProject

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tasarım satan satış takımının başkasından tasarım alması. Bu tür ekiplere güvenmiyorum.
Takımı ilk kurdugum 2019 aralık ayında satın alındı, kendi tasarımımız mevcut sadece boyutu büyük onun ile açamadım. Bu takımda zamanında bulundun ve seni ekipten attıgımı hatırlıyorum.

Anathory

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Takımı ilk kurdugum 2019 aralık ayında satın alındı, kendi tasarımımız mevcut sadece boyutu büyük onun ile açamadım. Bu takımda zamanında bulundun ve seni ekipten attıgımı hatırlıyorum.
Yönelen eleştiriye "seni ekipten atmadık mı" diyerek cevap vermek de ayrı bir tür doğrusu. Boyut büyükse kullanışsızdır, bu da gayet iyi bir açıklama oldu.

RivelProject

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ağlancak halinizi gülüyorsunuz yazık...
Ömrümde görüp, göreceğim en boş yorum bu olsa gerek. İnsanların emeklerini hiçe sayıp, kimsenin hakkına girmiyoruz. Bu durumdan memnunuz, mutluyuz :) Bu durumlarda sizlerin hoşuna gitmiyor ki fesatlıktan bu yorum uyazmış olsanız gerek.

RegginProject

Reggin ile bir adım ileriye!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ömrümde görüp, göreceğim en boş yorum bu olsa gerek. İnsanların emeklerini hiçe sayıp, kimsenin hakkına girmiyoruz. Bu durumdan memnunuz, mutluyuz :) Bu durumlarda sizlerin hoşuna gitmiyor ki fesatlıktan bu yorum uyazmış olsanız gerek.
şu an beni burda güldürdün dostum, seni hızla takip eden bir takım olarak bana bot demen çok güldürücü hani mesela insanların elinden utanmadan müşterilere bu adam dolandırı yok şu yok bu, derken bana bu yorumu yazman çok güldürücü. Dikkat et taktikler aslanı yüceltir.

RivelProject

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
şu an beni burda güldürdün dostum, seni hızla takip eden bir takım olarak bana bot demen çok güldürücü hani mesela insanların elinden utanmadan müşterilere bu adam dolandırı yok şu yok bu, derken bana bu yorumu yazman çok güldürücü. Dikkat et taktikler aslanı yüceltir.
Öncelikle aslanı değil, "aslını" olacaktı sanırım. Yaptığım yorum ile çıkardığın yorum trajikomik. Kimseye iftira atmadım, her zaman doğruları gerektği yerde söyledik. Yine olsa yine yaparız.

Anathory

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle aslanı değil, "aslını" olucaktı sanırım. Yaptıgım yorum ile çıkardığın yorum trajikomik. Kimseye iftira atmadım, herzaman doğruları gerektği yerde söyledik. Yine olsa yine yaparız.
olacaktı* yaptığım* her zaman* gerektiği*

RegginProject

Reggin ile bir adım ileriye!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle aslanı değil, "aslını" olucaktı sanırım. Yaptıgım yorum ile çıkardığın yorum trajikomik. Kimseye iftira atmadım, herzaman doğruları gerektği yerde söyledik. Yine olsa yine yaparız.
Bakın söylemek istemiyorum ama; Yakın zamanda Türkiyenin köklü takımlarından infumia takımının getirdiği yeniklere bakıyorumda. Aynı şeyler ne hikmetse sizdede oluyor insanları taklit etmeden önce kendinize bi bakın kanıt mı istiyorsun göster diyeceksin hay hay, buyrun;

159273

İnfumia ekibi uzun zamandır web panel yapıyordu ne hikmetse sizde yaptınız.

159275

İnfumia ekibi logo, konu tasarımı yapmaya başladı. Aman Tanrım yine şaşmadık yine siz yapıyorsunuz.

159277

Yazık sizlere.

İnfumia ekibi discord bot şekillendirmesine gidiyor. Aman tanrım yine siz yapıyorsunuz. Eee, her şey aynı yapılıyor ama.

159284

Bizim getirdiğimiz güncellemeden 2 gün sonra senin paylaşmanda bir garip :)

159281

159285

Vay be 20.03.2020 tarihinde 70 siparişi bulunan takım bugün 100 sipariş hmm, düşünüdürü var mı başka bir şey anlayamadım.. İyi forumlar:1:

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    15.2 KB · Görüntüleme: 45
  • Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    20.3 KB · Görüntüleme: 38
  • 1.JPG
    1.JPG
    24.8 KB · Görüntüleme: 47

RivelProject

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bakın söylemek istemiyorum ama; Yakın zamanda Türkiyenin köklü takımlarından infumia takımının getirdiği yeniklere bakıyorumda. Aynı şeyler ne hikmetse sizdede oluyor insanları taklit etmeden önce kendinize bi bakın kanıt mı istiyorsun göster diyeceksin hay hay, buyrun;

Ekli dosyayı görüntüle 159273

İnfumia ekibi uzun zamandır web panel yapıyordu ne hikmetse sizde yaptınız.

Ekli dosyayı görüntüle 159275

İnfumia ekibi logo, konu tasarımı yapmaya başladı. Aman Tanrım yine şaşmadık yine siz yapıyorsunuz.

Ekli dosyayı görüntüle 159277

Yazık sizlere.

İnfumia ekibi discord bot şekillendirmesine gidiyor. Aman tanrım yine siz yapıyorsunuz. Eee, her şey aynı yapılıyor ama.

Ekli dosyayı görüntüle 159284
Bizim getirdiğimiz güncellemeden 2 gün sonra senin paylaşmanda bir garip :)

Ekli dosyayı görüntüle 159281

Ekli dosyayı görüntüle 159285

Vay be 20.03.2020 tarihinde 70 siparişi bulunan takım bugün 100 sipariş hmm, düşünüdürü var mı başka bir şey anlayamadım.. İyi forumlar:1:
Şu mesajı cidden yazarak kıskançlıgının seviyesini anlamış oldum. :)