rJackpot - Final Sürümü!

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2

r
Jackpot Final Sürümü!

Önsöz
Merhabalar, geçen sene yaptığım rJackpot 1.0 sürümünden sonra Final Sürümünü de tamamlamış bulunmaktayım. 1.0 ve Final Sürümü, ikisi de satılıyor. 1.0 eski yapım olduğu için haliyle o biraz daha ucuz; ücretleri görmek için sayfayı en aşağıya kaydırabilirsiniz.

Baştan kodlandığı için 1.0'a göre daha az fiziksel bellek kullanır ve isterseniz ayarlardan eski sürüm halini açarak farklı şekillerde de özelleştirebilirsiniz. İçerisinde 37 adet özelleştirilebilir ayar bulunmakta.

Hangi sürümü satın alırsanız alın, herhangi bir sorunuz veyahutta sorununuz olursa bana mesaj gönderebilirsiniz.​

not: rJackpot 2.0 bilgileri yukardaki YouTube bağlantısına yansıtılmıştır.

Çalışma Sistemi
rJackpot, internet üzerinde oynanılan Jackpotla aynı mantıkla çalışır ve aynı şekilde oynanılır. Kişiler ortaya para atarlar ve herkesin attığı para, para atanlardan birinin hesabına gönderilir.

Aslında para atmazlar, parayla bilet alırlar ve Jackpot hangi bileti seçerse, o bileti satın alan kişinin hesabına ortadaki tüm parayı gönderir. Hash bilgisine de menü içerisinden ulaşabilirsiniz.

rJackpot 2.0 ile GUI desteklemesi gelmiştir. 1.0'da GUI desteği yoktur, tamamen chat üzerinden oynanır.

rJackpot 2.0 ile birlikte oyun loglarını görebilirsiniz. Örnek aşağıdaki spoilerda mevcut.

rJackpot 2.0 ile birlikte iki farklı Jackpot tipi daha eklendi!
İki farklı Jackpot tipi daha eklenmesiyle beraber Jackpot'un adı classicPot oldu ve fasterPot, fastestPot menüdeki yerini aldı.
classicPot>
Belirttiğiniz süre içerisinde çekilir ve katılanlardan birisine parayı devreder, 1.0'daki Jackpot sisteminin aynısıdır.​

fasterPot>
Belirttiğiniz süre içerisinde belirttiğiniz kişi sayısı kadar kişi katılabilir ve parayı süre bitiminde katılanlardan birine verir.​

fastestPot>
Belirttiğiniz kişi sayısı kadar kişi katılır ve Jackpot katılımcıları belirttiğiniz kişi sayısına ulaştıysa parayı direkt olarak katılanlardan birisine devreder.​

Bazı anlaşılamayabilecek ayarlar
İçerisinde 37 tane ayar olduğu için bazılarını açıklama gereği duydum.
cikisAffiSistem>
Eğer bu kapalıysa:
Jackpota katılanlardan birisi oyundan Jackpot bitmeden çıkarsa ve Jackpot bitmeden önce girmezse parasının sadece yarısı iade edilir ve o Jackpot roundundan çıkarılır.

Eğer açıksa:
Jackpot yeni rounda başlamadan oyuna yetişebilirse parasının tamamını alır fakat Jackpot roundundan çıkarılır.​

actionBarMesajlari>
Jackpot hakkındaki otomatik mesajlar ve devretme bilgileri aşağıdaki hotbar'ın üstüne yeni eklenen ActionBarlar kullanılarak mesaj gönderilir, chat pek kullanılmaz.​

guiSistem>
Eğer bu kapalıysa:
classicPot oynanılabilir duruma gelir ve menüler kullanılamaz.

Eğer açıksa:
Tüm yeni eklenilen Jackpot tipleri ve menüler aktifleşir.​

Medya
Aşağıdaki spoilera tıklayarak sistemin bazı fotoğraflarına ulaşabilirsiniz:

Ücretlendirme
Jackpot 1.0 sürümü için:
Mobil Ödeme ile 16TL
İninal ile 12TL

Jackpot 2.0 sürümü için:
Mobil Ödeme ile 30TL
İninal ile 20TL

Satın alım için özel mesaj yoluyla bana ulaşabilirsiniz.
(not: Satın alabilmek için forumda en az bir aydır kayıt olmuş bulunmanız ve mesaj sayınızın 30'dan fazla olması gerekmektedir.)

(kişiye özel satılır, dağıtılamaz.)

Okuduğunuz için teşekkürler, iyi forumlar!

Moderatör tarafından düzenlendi:

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ücretlendirme mi çok daha iyileri varken neden bu, skript ayrıca. Onca gereksiz plugini daha yanında getiriyor ücretlendirmek mantıksız geldi para verilecekse böyle bişeye verilir

farklı şeyler olduğunu biliyorum ama skripti parayla satmak saçmalık

BerkantKT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Final sürümü demen biraz komiğime gitti.Nedeni ise plugin ve skriptler her zaman geliştirilmeye açıktır

Mrtol

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
ücretlendirme mi çok daha iyileri varken neden bu, skript ayrıca. Onca gereksiz plugini daha yanında getiriyor ücretlendirmek mantıksız geldi para verilecekse böyle bişeye verilir

O'da basit yapılabilir skript ile ayrıca çoğu sunucu skript pluginini kullanıyor gereksiz plugin dediğin şeyler ise "addon" bilmem kaç yüz pluginin yapacağı işi en fazla 5 - 6 addon ile istediğiniz şekilde özelleştirerek, geliştirerek tamamen kendi hayal gücünüz ile düşündüğünüz şeyi koda dökebiliyorsunuz herkes java bilemez, ve sadece minecraft sunucusu için java öğrenmek istemez. aslında bunu söylememe gerek yok fakat yine skripte laf atma çabasına girdiğiniz için söyleme gereği duydum.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O'da basit yapılabilir skript ile ayrıca çoğu sunucu skript pluginini kullanıyor gereksiz plugin dediğin şeyler ise "addon" bilmem kaç yüz pluginin yapacağı işi en fazla 5 - 6 addon ile istediğiniz şekilde özelleştirerek, geliştirerek tamamen kendi hayal gücünüz ile düşündüğünüz şeyi koda dökebiliyorsunuz herkes java bilemez, ve sadece minecraft sunucusu için java öğrenmek istemez. aslında bunu söylememe gerek yok fakat yine skripte laf atma çabasına girdiğiniz için söyleme gereği duydum.
skriptten çürüyen kaç sunucu gördün?, şahsen ben 99+ kere gördüm. Skript sadece yerlerde sürünen lapisli fekşınlarda iş görür. Survivalde bile iş görmez görenlerde kalitesiz uğraşılmamış sunuculardır. Eğer yapıcağın sunucu iyi olucaksa skriptle %100 başarısız olursun 346893467 tane örneği var forumda

amiral

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
skriptten çürüyen kaç sunucu gördün?, şahsen ben 99+ kere gördüm. Skript sadece yerlerde sürünen lapisli fekşınlarda iş görür. Survivalde bile iş görmez görenlerde kalitesiz uğraşılmamış sunuculardır. Eğer yapıcağın sunucu iyi olucaksa skriptle %100 başarısız olursun 346893467 tane örneği var forumda
Skript ile /hediyeal komutu yaparım. Bir sürü spawner verir. Sunucum tutar.

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Arkadaşlar bence basit tartışmalara gerek yok. Ayrıca bu proje kopyasını zorla da satmıyoruz. Ben emeğimin karşılığı olarak her kopyadan 15TL istedim. İsteyen alır istemeyen almaz.

bilektuğrul

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Skriptle yapilamaz o. Yapilirsa duramazsin [emoji23].

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bence basit tartışmalara gerek yok. Ayrıca bu proje kopyasını zorla da satmıyoruz. Ben emeğimin karşılığı olarak her kopyadan 15TL istedim. İsteyen alır istemeyen almaz.
Arkadaş haklı. Mesela bir eklenti veya diğer bir tabir ile kaynak satış sitesinde bir kaynağı aldıktan sonra ancak yorum(değerlendirme) yapabiliyorsun.

Sizin gibi her çorbaya burnunu sokan salatalıkların BUNA MI PARA VERECEM EHE demesini engellemek için yapılmış bir sistem. Kaynağı satın almadan veya kullanmadan herhangi bir inceleme veya değerlendirme yapmaya hakkınız yok (:
Alan alır, almak istemeyen almaz. Eleştiri / fikir belirtme hem iyi hem kötü noktalarına değinen bir incelemedir ve BUNA MI PARA VERECEM EĞE cümlesi kaba ve görgüsüz bir fikir belirtme cümlesidir. :/

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

Sadece minecraft sunucusu için öğrenmez zaten. Java global bir dil. Sen minecraft sunucusu için öğrensen bile başka yerler de de işine yarayacak. Ve çoğu programlama dilinin mantıkları aynı birini öğrenmen diğerlerini öğrenmeni kolaylaştırır.

Arkadaş haklı. Mesela bir eklenti veya diğer bir tabir ile kaynak satış sitesinde bir kaynağı aldıktan sonra ancak yorum(değerlendirme) yapabiliyorsun.

Sizin gibi her çorbaya burnunu sokan salatalıkların BUNA MI PARA VERECEM EHE demesini engellemek için yapılmış bir sistem. Kaynağı satın almadan veya kullanmadan herhangi bir inceleme veya değerlendirme yapmaya hakkınız yok (:
Alan alır, almak istemeyen almaz. Eleştiri / fikir belirtme hem iyi hem kötü noktalarına değinen bir incelemedir ve BUNA MI PARA VERECEM EĞE cümlesi kaba ve görgüsüz bir fikir belirtme cümlesidir. :/

O kaynak satış sitesinde "Tartışma Konusu / Discussion Thread" diye bir şey de var, o konuda yorum yapabiliyorsun. İnsanların bir şey hakkında konuşması için illa o şeyi denemesi, satın alması gerekmez. Tabii doğru düzgün konuşmaları gerek o konuda haklısın.

MaskeliPeder

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Cidden çok süper bir plugin yapmışlar :D

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sadece minecraft sunucusu için öğrenmez zaten. Java global bir dil. Sen minecraft sunucusu için öğrensen bile başka yerler de de işine yarayacak. Ve çoğu programlama dilinin mantıkları aynı birini öğrenmen diğerlerini öğrenmeni kolaylaştırır.

O kaynak satış sitesinde "Tartışma Konusu / Discussion Thread" diye bir şey de var, o konuda yorum yapabiliyorsun. İnsanların bir şey hakkında konuşması için illa o şeyi denemesi, satın alması gerekmez. Tabii doğru düzgün konuşmaları gerek o konuda haklısın.
Orası adı üstünde TARTIŞMA. Ben burada değerlendirme ve incelemeden bahsediyorum. Kimse kimsenin ürününü kullanmadan herhangi bir eleştiride bulunamaz. PARAMI BUNA MI VERCEM EĞE ürün hakkında bir tartışma yorumu değildir.

EnesMT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Burayada mı kumar'ı sevdirmeye çalışıyorsunuz, Yeter ! Gidin başka bir şey kodlayın.