RLCraft CO-OP sunucusu açtım. Fakat Gelicek kişi lazım!

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Dediğim gibi. RLCraft CO-OP (4 kişiysek 4 kişi takılcaz. Çok fazla teleport kullanıcaz fakat oynicaz diyim ne diyim.) oynicaz. Sunucu için ağırlık olmasın diye hep grup halinde gezicez.Tabi bi istek kitle lazım. 7 GB Ram, 2.70Ghz- 5 İşlemci, iyi bi interneti var.
Yani bana PERM ve gelmesi kesin kişiler lazım. Sadece birkaç kişi isteyip servere girince 1 tanesi bile girmezse direk atıcam. İsteyipte gelmemek ayrı bi ayıp zaten.
Bi kitle gelinde oynayalım. Bekliyorum. Sunucu şuanda başka pakete ayarlı. Fakat güzel miktar elde edersek RLCraft olarak yapılıcak.
Discord (Girmek için bu kodu yazmanız yeterli ) : CFkk6vA

PokeTopuYT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bende katılabilir miyim ? Discord sunucusuna geldim.

SeyhaNk222

Kömür Madencisi
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
aç dostum gelirim boş zamanlarımda oynarım

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
aç dostum gelirim boş zamanlarımda oynarım
Bize ama boş zaman deyil uzun süre duracak biri lazım :/ şu an 3 kişiyiz kendimi de sayarsam.
Hem IP Adresi PUBLIC olmicak. Bir çeşit whitelist gibi düşünelim. Önüne gelen girerse trollemeyede girer PvP yede girer.Biz sadece normal CO-OP oynamak için açtık.

Son düzenleme:

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Sunucuyu açtım fakat... Ortalıkta gerçekten "Gel Ya eylenerek video falan çekerek bir şey yaparak oynayalım" yani hissettirecek şekilde oynamak isteyen olmadığından pek keyif alamıyorum. Bana öyle adamlar lazım.

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Konu iptal edilmiştir. RLCraft isteği olmadığından eski haline getirilmiştir sunucu.