ROBERNTURK | Survival | 1.8.X | Kalitenin Yeni Adresi > www.robernturk.mc.tc > | SIFIRLANDI GEL

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

IP > RobernTurk.rabisu.com

MAKİNE ÖZELLİKLERİ:
Versiyon: 1.8

Ram: 4 GB
Slot: 125
Lokasyon: Türkiye

İP ADRESİ : RobernTurk.rabisu.com

--

OYUN İÇİ BİLGİLER:

Her şey serbest olduğu bu server da tamamen güç kasılarak gelir.
Oyun tamamen Aşırı Hard Survival'dır.
Oyunda dostluk ve hayatta kalma ön plandadır. Belirli kurallar çerçevesinde dilediğiniz gibi özgürsünüz.
6 saatte 30 online gördük ufak tefek hatalar olduğu için bakıma aldık

Sunucuda rütbeler vardır bunları takas ve alım satım satarak yapabilirsiniz /chest gibi komutlar yoktur. Çünkü biraz da olsa gerçek hayatı esindirmek için yaptık.
En son rütbeye geldiğinzde size ormandan askeri lojman verilir. Rütbeye göre her hafta maaş verilir.

EKLENTİ / TANITIMI

Uyuşturucu 6 saatte bir rastgele bir oyuncunun önüne düşer, bunu polis amirlerine göstermeye çalış, yoksa para kazanamazsın..!

Herhangi bir kişi yatağa yatarak zamanı sabah yapabilir.

Silah sunucuda en önemli olan alet 1 hafta içersinde en çok online olan oyuncuya verilir veya albay, binbaşı, milletvekili rütbelerine sahip olan kişilere deagle veya ak-47 silahı teslim edilir. tabii ki de bunu eli boş gezdiremezsin. Silah ruhsatı olmadan bir kuş bile öldüremezsin ..

Ara sıra köy binaları ve ormanlar cadı ve zombi istalasına uğruyor. Tabi ki burada CumhurBaşkanı emri vererek korunmak için füze saldırısı yapıyor.

Ekip arkadaşım KyperSword cadı istilasından korunmak için ak-47 ile saldırıyor.

Herobrine bizen kaçarken dikkatli olmalısınız ansızın evinizi yakabilir veya patlatabilir %7 ihtimalle görülür.
Herobrine öldürürseniz rastgele item verir. Elmas set vb ,vb.

Masum hayvanları keserken dikkatli olmalısınız aksi halde size saldırabilirler . şu an benim domuz saldırısına uğradığım gibi. Tek domuz değil inek,tavuk kedi, vb

Arkadaşlarınızla beraber koltukta oturabilirsiniz

Ve daha fazlası. Daha fazla bilgi almak istersen sunucuya gelip göz atabilirsin!

KALE BAŞLANGIÇ YERİ

MARKET

KÖYLÜ ORMAN / MUHTARLIK / LOJMANLAR

Skype adresim : granaus2

GÜNCELLEMELER

1-) Herobrine, silahlar eklendi.
2-) Sürüm 1.8'e düşürüldü istek üzerine yükseltilebilir eklenmesini istediğiniz herhangi birşeyi istek kutusuna atmanız yeterlidir
3-) /chest komutları kaldırıldı emek sevenler için.

IP > RobernTurk.rabisu.com

Son düzenleme:

RovemT

Skripter & PlugineR
En iyi cevaplar
0
Sunucu çok güzel silahlar falan süper yapmışlar valla.

RovemT

Skripter & PlugineR
En iyi cevaplar
0
Sunucu süper admin bey

KingplayerTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu cidden güzelmiş şimdi gireceğim inşallah uzun süre açık durur

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Biz uyuşturucu sigara kötü diyoruz siz sunucuya mı ekliyorsunuz yoksa ben mi yanlış anladım biri beni aydınlatabilir mi ?

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biz uyuşturucu sigara kötü diyoruz siz sunucuya mı ekliyorsunuz yoksa ben mi yanlış anladım biri beni aydınlatabilir mi ?
Hocam oyunda uyuşturucu var gizli gizli ekebilirsiniz normalde herkes biliyor uyuşturucunun ne kadar kötü bir madde olduğunu oyunda sadece oynanmak için var :)

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Pekala zorla kaldırtacak değilim ya ha ? :)

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
Sunucu diğer survival sunucularına göre gayet başarılı, sadece bir eksik mimari açıdan kötüsünüz.En yakın zamanda daha iyi bir mimar bularak sunucunuzu geliştirmek, başarılar dilerim.