ROBLOX - Tanıtım

EnchantedAA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba insanoğlu,ben Enchanted
Aranızda bazılarınız bilir dünyada "Roblox" diye bir oyun var ve bedava:ayran:Bu oyun legolardan oluşuyor.Bazılarımızın "lego-pixel" takıntısı var.
Bir laf vardır bilir misiniz?
"Kitabı kapağına göre yargılama"
Her neyse,oyunumuzda herkes kendi haritasını yaratabilir.Bu haritalarda script yazabilir,alan yapabilir,silah yapabilir ve alet yapabilir.Bu durumda oynayan bir sürü kişiden bir sürü harita yaratan oluyor.Bunların arasından en beğenilen oynanıyor ve ön sayfalara kadar geliyor.Bu demek oluyor ki ;
İster parkur yap,ister zombi öldür,ister zombi ol,ister silah kullan,ister uç,ister admin ol,ister ev yap,ister DayZ oyna,ister Pokemon oyna,ister Pokemon ol,ister Star Wars oyna,ister Minigames oyna,ister Deathrun oyna,ister Speedrun oyna,ister vampir ol,ister GTA oyna,ister kız arkadaş yap,ister koruma ol,ister suçlu ol,ister hapisten kurtul,ister okuldan kaç,ister bir adam tarafından yen,ister RPG oyna,ister Paintball oyna,ister çocuk yap,ister araba al,ister ev al
ve daha fazlası...
Star Wars mu oynamak istiyorsun?
Tamam o zaman hemen oyna [Resme Tıkla]

Harika bir FPS mu oynamak istiyorsun? Fakat bilgisayarın kaldırmıyor mu?
Hemen resme tıkla o zaman c:

Oyuna üye olmana bile gerek yok,guest olarak oynayabilirsiniz.Fakat hiçbir şey yazamazsınız ve insanlar sizi sevmez :huh: :rank:Bu yüzden üye olmanı öneririm.Ayrıca guestler çok çirkin gözükür.

Peki yeni karakter oluşturduğumuzda yine çirkin olursak?
Tabii ki olacaksınız fakat her gün girdiğinizde size 10 Tix verilir ve katalogdan bir şeyler alabilirsiniz.Ayrıca oyunda birçok event [etkinlik] yapılabiliyor.Bu eventler sayesinde kataloğa 1 tixlik eşyalar gelebilir ve size denileni yaparsanız bir eşya kazanırsınız.Ayrıca diğer bir para birimi olan Robux ile daha güzel eşyalar alabilirsiniz fakat robux almak için ya 20 tix feda edersiniz yada oyuna para yatırırsınız.Ayrıca bir diğer tix kazanma yönü ise birisinin sizin haritasına girmesidir.Bunun sonucunda 1 tix kazanırsınız.Düşünsenize günde bir oyuna 1200 kişi giriyor fakat siz günde 10 tix kazanıyorsunuz :c

Yinede ben anlamadım diyen arkadaşlar beni buradan ekleyebilir veya skype hesabıma ulaşabilirsiniz.
Ayrıca oyunda Builders Club diye paralı bir özel üyelik mevcut.Buradan ne kadar ve ne kadar süreli olduğuna bakabilirsiniz.

Builders Club neye yarar?
Normal para ödemeyen arkadaşların alamadığı özel eşyaları alabilirsiniz ve builders club üyeleri için özel yapılan haritalara girebilirsiniz.Birden fazla haritayı herkese açık bırakabilirsiniz.

Hepsini kendi ellerimle yazdım.
Alıntı değildir.
:koş:
-Enchanted

Son düzenleme:

WhyCoconut

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İster yerlerini okuyan mağdurlar için saygı duruşu.. (örn: phen) neyse konu güzel anlatmışsın

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunda kodlama ve kendi oyununu yapma olayı olduğunu bilmiyordum. Bakmayı düşüyorum oyuna.

Editek: PasciaDeEren isminde bir hesap oluşturdum. İsteyen ekleyebilir.

Son düzenleme:

LegoNW

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ben o oyunu 13 yıldır oynuyom kardeşim güzel bi oyundur beyler minecraftdan daha eğlencelidir sebebi farklı 1 milyonu geçik değişik modlar var bu oyunu oynayan oyuncu kitlesini görürsünüz mc den cok oynanıyor roblox ve ben orda town ve horror bölümlerin yetkilsiiyim ismim Polat804
hertürlü tix yardımı yaparım

xOmqGhosty

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben xOmqGhosty. ekleyebilirsiniz. adımı değiştirdim. 1k robux hilesi tbc falan yaptım. (işe yaramıyor.) ama ekleyebilirsiniz. scriptlemesinden buildine. sfsinden gfsine baya iyi oynuyorum.. eklemek isterseniz beklerim

ve yaklaşık 2010dan beri oynuyorum.. 2012ye kadar guestle oynadım 1 kere SrhyBlc adlı bi hesap açıp sword fightingde top 10 a girdim. banlandıktan sonrada bu hesabı açtım

xOmqGhosty

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Aslında. hileyi istemeden yaptım. hesabım hacklenince hat falan aldı... bende hile saydım hesabı geri alınca :) hak yemek değil yani

Ama hala kim olduğunu bulamadım. eklemeyi unuttuğum için özür dilerim.

Rlark

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hepsini Okuyan Varsa 1Dk Saygı Duruşu

BySteve

< Metin2 Tema %98 Loading ... >
En iyi cevaplar
0
Roblox eskilerin oyunu hocam .

NoHaxJustGusul

using Miracy.Life;
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
http://www.roblox.com/users/47326184/profile Buyrun buda benim profilim iyi oyunlar dilerim Eğer mesaj atarsanız yardımcı olabilirim c:

ben o oyunu 13 yıldır oynuyom kardeşim güzel bi oyundur beyler minecraftdan daha eğlencelidir sebebi farklı 1 milyonu geçik değişik modlar var bu oyunu oynayan oyuncu kitlesini görürsünüz mc den cok oynanıyor roblox ve ben orda town ve horror bölümlerin yetkilsiiyim ismim Polat804
hertürlü tix yardımı yaparım
Malesef Robloxda Yetkili sistemi bulunmamakta bknz Town ve Horror.
Robloxda Adminler bulunur ve ''Administrator'' Rozeti veya Bloxcon kartı bulunur (bknz Bloxcon kartı bende var profilime girip bakabilirsin Yukarıda Belirttim)
Burada insanları kandırmanın lüzmu yok.Umarım Yalanının İfşa Edildiği için üzülmemişsindir Kolay Gelsin :)