Robo Defense

swaliebravemc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, otobüsteki tablette robo defense adında bir oyun görüp çok beğenmiştim.
Bunu indirmek için hemen play store ye göz attım, oyun 2 dolardı.

Her neyse bunu bir şekilde apksini bulup oynamaya koyuldum.
Çeşitli stratejiler sayesinde 50-80k arası puan çok rahat yapıyordum.

Ancak belli bir puana gelince oyun duruyor, you win diyerek geliştiğim dünyayı silip yeni oyuna başlayınız diyor.

50-80k da hiçbir şey görmüyoruz 2-3 milyon puan yapan bile var.

You win diyerek gelişmemi maalesef kaybediyorum.

You win hatasını nasıl kaldırabilirim?

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Basit bir çözümü var, oyun yapımcısına saygı duy, o 2 doları ver ve oyunun orijinalini al. Zira çok uzun emekler veriliyor oyunlar için ve ayrıca doları 7 TL'den düşünüp hesapladığımızda 14 TL ediyor. Orta halli bir yerde lahmacun'un 7 TL olduğunu düşünürsek ve 2 lahmacun ile doyacağını da iyimser olup hesaba katarsak yine 14 TL etti. Tek fark birinde 30 dk'da yiyip bitiriyorsun diğerinde saatlerce oynayabiliyorsun. (Ama oyun karnını doyurmuyor diyerek sivrilecek arkadaşlar, burada bu yorumun maksadı bu değil, çarpıtmayın.) Aaa! Bir de yanılmıyorsam forum kuralları 20. maddeyi biraz yorumlayarak ufak bir ihlal olduğunu da düşünebiliriz ? Ayrıca, "Konuğ ile alakasız mesağj la buğğ spağm report etcem." diyenlere de yetkilileri boşuna yormayın zira alakasız değil şayet incelerseniz. Yukarıdaki sorunun çözümünü ve daha fazlasını içeriyor mesajım. Sonuçta 3. kural incelendiği taktirde mesajın bütününün konu ile alakalı olması gerektiği ibraz edilmemiştir. Sadece konu ile alakasız mesajların spam sayılacağı belirtilmiştir. Heh, şimdi alakayı göremeyenlere bir kez daha yazalım. Çözüm ==> Oyunun orijinalini almak.
imza beyaz arka planlı.png