|Rocker_Harby Hunger Games Plugin Paketi @2013|

HG Plugin Paketim Nasıl Olmuş?

• Kullanılan toplam oy
    25

Rocker_Harby

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
image.png

Merhaba Arkadaşlar Hatırlarsanız size yakın zamanda plugin paketimi sunmuştum. İşte bugünde size Hunger Games Plugin Paketimi sunacağım. Plugin Paketimin içinde world da bulunmaktadır. Lütfen eğer beğenirseniz Yorum yapmayı ve beğenmeyi unutmayın :) Neyse Fazla Uzatmadan;

HG Plugin Paketinin içindeki Pluginler;

AntiBot,AntiCheat,AntiJoinBot,Authme,GroupManager,NoCheatPlus,Nopl,Pluginmetrics,SimpleWelcome,TheBukkitGames,ScheduledAnnouncer2

Gibi pluginler vardır. Bu plugin paketi serverinizde az veya çok ram olsa da farketmez ve kasmaz. Plugin Paketinin world mapı tanıdık gelebilir :)

NOT: Eğer indirip beğenirseniz lütfen yorum yapıp beğenin :)

HG Plugin Paketini İndirmek İçin Tıklayın

awake

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ABİ BENİM MİNECRAFT 1.5 VERSİON UYUŞURMU RAM 2GB LÜTFEN YARDIM ET ABİ..

DarkGame

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hem Antibot hemde AntiJoinBot olması çok saçma olmuş. Zaten ikisininde görevi aynı.Ama antijoinbot daha iyi.Antibot koymasaydın keşke.

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hem Antibot hemde AntiJoinBot olması çok saçma olmuş. Zaten ikisininde görevi aynı.Ama antijoinbot daha iyi.Antibot koymasaydın keşke.

Görevleri Aynı Fakat ikisi birleşimi daha güzel bir koruma sağlanır ve bu 2 plugin yaklaşık olarak Her Serverde bulunur.
+ Koruma Pluginleri Hertürlü:
AntiJoinBot,AntiBot,SpamGuard VB Vb Bukkit.org dan bulabilirsiniz.

anıl.altan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Görevleri Aynı Fakat ikisi birleşimi daha güzel bir koruma sağlanır ve bu 2 plugin yaklaşık olarak Her Serverde bulunur.
+ Koruma Pluginleri Hertürlü:
AntiJoinBot,AntiBot,SpamGuard VB Vb Bukkit.org dan bulabilirsiniz.
ben sky block server kurmak istiyorum ama plugini elimde yok biri bana jar ve kılasörü ile atabilirmi
Bazı plugin leri denedim yapamadım bana video veya kılasör ile atarsana çok güzel olur
şimdiden teşekkürler

anıl.altan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben sky block server kurmak istiyorum ama plugini elimde yok biri bana jar ve kılasörü ile atabilirmi
Bazı plugin leri denedim yapamadım bana video veya kılasör ile atarsana çok güzel olur
şimdiden teşekkürler

Rocker_Harby

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar link i mediafire den Hotfile ye geçiriyorum. En az 10 dakkaya link yenilenir.

PoiNeeT

"İstikbal Göklerdedir..."
En iyi cevaplar
2
Link kırıkkk :D