Role Play Severler Burada mı?

En sevdiğiniz rol konsepti?

• Modern Dünya Rolü

Kullanılan: 3 33.3%
  • Orta Çağ Krallık Rolü

Kullanılan: 2 22.2%
  • Kurgusal Evren Rolleri

Kullanılan: 4 44.4%
  • Diğer (Yorum olarak açıklayın)

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    9

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, ben Cenk. Eski nick'imle BlackHawkTR :D Bir kaç sorum olacak, yorum atmaya gayret gösteren bütün herkese teşekkürler.

1) En sevdiğiniz rol konsepti genel adıyla hangisi?
2) Hangi rol türünü seviyorsunuz (Hard RP, Medium RP)
3) Hayalinizde ki rol sunucusu nasıl olmalı, ne gibi kurallar olmalı?
4) Role Play server'larında VIP hakkında ne düşünüyorsunuz?

Cevaplayanlara teşekkürler.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu arkadaşın sunucusundaydım :D

Kurgusal Eski Çağ sunucularını severim. VIP verilsin ama bize "Aha bak bu vip yazısı bile mavi" şeklinde gösterilmesin. Medium RP yapıslın böylece OOC den tartışmaları çıkmasın. Hayalimdeki rol sunucusunda rolü adminler değil oyuncuların rolleri belirlesin.

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
modern rpg medium rpg vip olmamalı herkes kurallara uymalı vipler bence çok gereksiz faction sunucusu olsa bile gereksiz

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1- Eski çağ rpg'leri hoşuma gidiyor.
2-Hard RP tabikide. İnsan ne kadar zorlanırsa oyunda o kadar eğlenir (özgüveni olmayanlar hariç)
3-Eski çağ rpg'si olmalı, birçok farklı çeşit item,Citizens ve Sentry ile yapılan npc vs player kapışmaları(en sevdiğimdir bir canavarla savaşmaktan iyidir),eventsiz,tamamen oyuncuların gerçek rpg havasını kazandıracağı bir server var hayalimde. Kurallar diyorsan klasik rpg kuralları (hile kullanmak yasak,bugtan yararlanmak yasak vb.)
4-VIP olabilir ama eğer VIP olursa abartı güçlü aletler vermemek lazım. (sharpness 100,protection 80 falan :D). VIP olmassada oyuncular çoğu rpg serverinde olduğu gibi gerçek para karşılığında serverin premium parasını alabilir.

Keşke bu dediklerime benzer bir sunucu açabilirsem ama para yok ögrenciyiz D:
benim babam bana oyun bile almıyor yani sunucuda almaz keşke alsa bir meslek sahibi olsam zaten kimseye minnetim kalmayacak

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Fantastik bir dünyada geçmeli, Hard-RP olmalı, vip satışları olmamalı onun yerine kullanıcının bağış yapması, onun role-play düzeyine göre bir teşekkür hediyesi verilmesi.