Roleplay sunucusu

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar! Sa-mp adında bir gta san andreas platformundan bazı rolcülerin buraya gelip rp sunucuları açacağını duydum fakat görünen o ki sistematik ve mmorpg tadında yani rp'den yoksun sunucular gelebilir. Bende bu olayın altında kalmamak için kendime bir proje geliştirdim. İşe başladım. Daha önce oldumu bilmiyorum fakat olmadığını düşünüyorum. Uzay temalı bir rol sunucusu düşündüm. Yer çekimi ve şu blokları hareket ettirebildiğimiz pluginleri bulabildiğim an sunucuyu açmaya bir adım daha yaklaşabilirim. Başlangıçta 3 uzay istasyonu, 9 uzay gemisi ve 5 gezegen düşünüyorum. Roller sezon sezon gidecek ve keşfedilmemiş gezegenler, meteorite taşları ve bazı uzaylı tehlikeleri ırklar vesaire olacak. Uzay istasyonlarının oksijen yoksunluğu, Başka ırkların oksijen yerine nitrojene ihtiyaç duyması gibi birçok detay eklemeyi düşünüyorum fakat projem henüz kafamda detaylanmış durumda. Harita yapımına yakında başlamayı düşünüyorum. Sizlerinde yorumlarınızı ve önerilerinizi alırsam çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürlerimi edip yazımı sonlandırıyorum. Gerisi sizin parmaklarınızın marifetinde.

Edit:Böyle bir sunucu zaten varmış ve gördüğüm kadarıyla 6 sene önce 2 sene boyunca sürekliliğini korumuş ve 2014'ün ağustos ayında kapatılmış. World Dünya, Nether uzaylı gezegeni End ise uzay olarak kullanılmış. Bende böyle bir şey düşünebilirim. Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme: