Ronin Build Team | Son Olan Olaylar

LifeTaker_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mobildeydim. O an atamadım.

He cnm ok'da bir küçümseme farkettim. Ve tabi Konuşmanın başını atamam zorlar çünkü nasıl yaptınız nasıl küçümsediniz bilemiyorum ama mesajlarınızı sildirmişsiniz.
Sen çok komiksin :) O konuda mesajlarımız silinmedi gayet kibar ve övgü dolu mesajlar atıldı. Bilip bilmeden konuşmanı doğrubulmuyorum

Chypie06

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mobildeydim. O an atamadım.

He cnm ok'da bir küçümseme farkettim. Ve tabi Konuşmanın başını atamam zorlar çünkü nasıl yaptınız nasıl küçümsediniz bilemiyorum ama mesajlarınızı sildirmişsiniz.
Kardeşim biz normal insanlarız he canım okta bi küçümseme olduğunu sanmıyorum

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar dün Ronin olarak baya üzücü şeyler yaşadık yönetimden duyduğumu olaylar ile yönetimde konuşulanlar ile ilgili forumda yönetim arasında justicewhip'a karşı taraf tutulduğunu görmekteyim bu yönetimden bilgi sızdırılmasıyla ilgili onun hiçbir türlü alakası yoktu aslında justicewhip' ın yaptığı tek şey ronini savunmaktı.

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ben sizi ne beceriksiz buluyorum ne de size nefret besliyorum. Bence çok başarılı bir grupsunuz. Umarım bir gün ben de kendimi geliştirip aranıza katılabilirim. Minecraft mimari de en büyük amacım sizler gibi iyi bir mimarimin olması. İyi forumlar,iyi kebablar.