Ronin Mimar Takımı || Aileye Yeni Bireyler Arıyoruz!

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Yazın gelmesiyle birlikte takım olarak yeni projelere başlayacağız. Yürütülen projelerin daha sağlıklı ve orijinal olabilmesi için kendi hayal gücümüz doğrultusunda çalışmalar yapmamız, en üst seviyeye çıkabilmemiz lazım. Ancak herkes aynı şeyleri düşünmediği için, bizim fikirlerimizi kağıda (ya da bilgisayarına) aktarabilecek yetenekli arkadaşlar arıyoruz. Mimar alımlarını da aşağıda vereceğim formdan yapıyoruz, başvurularınızı bana özel mesaj yoluyla ya da konunun altına mesaj atarak yapabilirsiniz.

Herkese mutlu bir yaz dileğiyle, iyi forumlar!

Çizerler İçin Başvuru Formu:
İsim:
Skype kullanıyor musunuz?:
Yaşınız:
Ne sıklıkla onlinesiniz?:
Öğrenim Durumunuz:
Herhangi bir internet siteniz ya da sayfanız var mı?:
Çizimlerinize ait resimler:

Mimarlık için gerekli şartlar:

Bunlara artı olarak, Atatürk ve Vatan sevgisi olmayanlar başvurmasınlar. Zira takım olarak görüşümüz ortada, fikir ayrılıkları olmasını ve tartışma yaşanmasını istemiyorum.

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Senelerdir bu forumdayım, Her daim ölmeyen tek konu herhalde. (Çok büyük bir kitlemi arıyorsunuz yoksa bahtsızlık adamı bulamıyorsunuz merak ettim =D)

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
5. maddenin ilk fıkrasından elenmesem başvuracaktım ama hayırlısı be gülüm.

(Kağıt üzerine yapılan çizimlerin konsept çalışması mı olması lazım yoksa önceden yapılan karakalem portre çizimleri de gönderildiğinde değerlendirilecek mi?)

Rylecls_75

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

(Kağıt üzerine yapılan çizimlerin konsept çalışması mı olması lazım yoksa önceden yapılan karakalem portre çizimleri de gönderildiğinde değerlendirilecek mi?)
Çizim ve düşünceyi kağıda aktarma yeteneği olan kişiler değelendirilicek.Önceki çalışmalarını atabilir veya yenisini yapabilirsin.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Size ve takımınıza başarılar dilerim. :)
Benim yeteneğim olsa katılırdım.

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Öncelikle teşekkürler, bilgisayara geçtiğimde yanıt vereceğim bu yorumu düzenleyerek

Karakalem ya da portre yeteneği olan arkadaşlar eğer konsept resim çizebileceğine inanıyorsa, yani şöyle söyleyeyim ben adama ''Gökyüzünde büyükçe bir karadelik olacak, yelkenlerini toplamış gemiler olacak, uçan adadan kopmuş bir parça karadeliğe saplanmış olacak'' tarzı şeyler söylediğimde bunları anlaşılır bir biçimde çizebilmesi lazım.
Size ve takımınıza başarılar dilerim. :)
Benim yeteneğim olsa katılırdım.
Teşekkürler

Konu günceldir

Tekrardan güncelliyorum

Ecylpsys_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılar,kolay gelsin.Katılacak arkadaşlara bol şanslar :)

L

LifeTaker

Ziyaretçi
İsim: Eren
Skype kullanıyor musunuz?: Evet
Yaşınız: 28 ama 15 gösteriyorum
Ne sıklıkla onlinesiniz?: Çok az sık
Öğrenim Durumunuz: Lise
Herhangi bir internet siteniz ya da sayfanız var mı?: yok
Çizimlerinize ait resimler: http://i.hizliresim.com/r98nkM.jpg http://i.hizliresim.com/7vX5nv.jpg http://i.hizliresim.com/PM6mWQ.png http://i.hizliresim.com/goVE02.jpg

umarım alınırım inş amin.,

karadelik bende. çizdim yukarda linki var.
Normalde ciddi bir insan değilim pek ama konu ciddi, resimler de komik değil

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle teşekkürler, bilgisayara geçtiğimde yanıt vereceğim bu yorumu düzenleyerek

Karakalem ya da portre yeteneği olan arkadaşlar eğer konsept resim çizebileceğine inanıyorsa, yani şöyle söyleyeyim ben adama ''Gökyüzünde büyükçe bir karadelik olacak, yelkenlerini toplamış gemiler olacak, uçan adadan kopmuş bir parça karadeliğe saplanmış olacak'' tarzı şeyler söylediğimde bunları anlaşılır bir biçimde çizebilmesi lazım.

Teşekkürler

Konu günceldir

Tekrardan güncelliyorum
para kazanıcakmıyız ^^