RoyalSKY En Keyifli Skyblock 1.7.10 1.8X

r102

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Merhaba arkadaşlar ben sefa bazılarınız belki beni bilir birçok sunucuda yetkili oldum veya oynadım ve yeni server açmaya.
Karar verdim dedik ki bir server açalım ama diğerlerinden farklı olarak keyifli olsun ve spawnımız emek olsun (NOT: Plugin Paketimiz Editlenmiştir Hiçbir Türlü Bir Sunucudan Alınmamıştır Bu Paylaşılan Bir Plugin Paketidir) Herneyse Makinemizin Özelliklerine Bakalım

2GB Ram(Not Yükselecektir)
Windows 2008 R2 Standart
BatiHost Güvencesi İle

Kurucu:Game0ver
Kurucu:EgeKaan64
Admin:Mikas003

1.7.10 1.8X 178.32.58.122 Slot Sayısı:44
Yeni Güncelleme Notu: Artik Kurus Sistemi Geliyor Kurus Veya TL İle Spawner Alabiliceksiniz Kırıktaş Kazdiginizda Şans İle Elmas Demir Redstone veya Kömür Çıkıyor Artık!

Son düzenleme:

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
mapler kötü :( başarılar

Asertgg

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Buildi Halledene Kadar Keşke Hazır Bir Map Kullansaydınız

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Buildi Halledene Kadar Keşke Hazır Bir Map Kullansaydınız
Kötü olunca " Kötü maplar sunucu leş "
Map kötü hazır map kullanalım deyince " Maplar çalıntı sunucu leş "
Anlamadım bu milleti ben. Ücretsiz olarak paylaşılıp sunucularda kullanılması amaçlanılan maplar kullanıldığında bile böyle yorumlar yapabiliyorlar.
Durum böyle olunca da " Hazır map kullanıp laf yiyeceğime kötü map kullanırım " diye yanlış bir düşünceye düşüyor sunucu sahipleri.

Asertgg

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kötü olunca " Kötü maplar sunucu leş "
Map kötü hazır map kullanalım deyince " Maplar çalıntı sunucu leş "
Anlamadım bu milleti ben. Ücretsiz olarak paylaşılıp sunucularda kullanılması amaçlanılan maplar kullanıldığında bile böyle yorumlar yapabiliyorlar.
Durum böyle olunca da " Hazır map kullanıp laf yiyeceğime kötü map kullanırım " diye yanlış bir düşünceye düşüyor sunucu sahipleri.
Hocam Spawn Değişecektir Demiş Yani Yenileyecekler
Ozmn Şuanki Spawnlrı Yerine Hazır Map Kullanabilirler
Tabii Kendi Fikirleri

r102

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Lav Koyamama Sorunu Çözüldü + Lav koyunca Obsidian Olursa Tekrar sağ tıklayın lav kovası olarak geri döner size!

arifoyun

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Harita Berbatlıgı
İlgisiz Yetkilililer
Essentials AntiBuild Plugini ile Sunucu Maffedilmis
Hiçbir Özelligi Yok Klasik Bir Skyblock Sunucusu.
Oyum:10/0

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Konu tasarımı berbat.

r102

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Harita Berbatlıgı
İlgisiz Yetkilililer
Essentials AntiBuild Plugini ile Sunucu Maffedilmis
Hiçbir Özelligi Yok Klasik Bir Skyblock Sunucusu.
Oyum:10/0
Klasik Skyblock mu ? 3 adet ada çeşiti var özel oylama sistemi var demir düşürme sistemi var + o antibuild i halletdim hiçbir özelliği yok diyemessiniz birçok daha özelliğimiz var + birsürü skriptimiz var daha ne istiorsun ve ilgilsiz dedigin kim kardeş ben herkese cevap veriorum o zaman işimiz olabilir serverin mapini tekrar dizayn etdiğimizden işimiz çok

Keşke herkes sunucu açmasa :(
Keşke herkes konumu baltalamasa

Market Artık TL Veya Kuruslar İle Köylülerden Alinicak

Dirt4ever

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Game0ver isimli kurucu sen ne kadar degişik birisin lan ? amacın ney sw nin tutmaması mı yoksa kapanması
*** *** işler yapıyorsun emek sw diyorsun
sınırısz dia kazma var
dia kazınca 3-4 elmas birden geliyor sonra kaldırıyorsun bende olan elmaslarıda alıyorsun (ege yaptı bunu)
adayı büyültüyorum emek yap diyip kırıyorsun
yavşaklıktan bşka bir şey degil. . Skypem = Dirt4everTR ekleyin bi görüşcez Game0ver ekle bekliyorum..!! seri ol

r102

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Game0ver isimli kurucu sen ne kadar degişik birisin lan ? amacın ney sw nin tutmaması mı yoksa kapanması
*** *** işler yapıyorsun emek sw diyorsun
sınırısz dia kazma var
dia kazınca 3-4 elmas birden geliyor sonra kaldırıyorsun bende olan elmaslarıda alıyorsun (ege yaptı bunu)
adayı büyültüyorum emek yap diyip kırıyorsun
yavşaklıktan bşka bir şey degil. . Skypem = Dirt4everTR ekleyin bi görüşcez Game0ver ekle bekliyorum..!! seri ol
KARDEŞİM BUG YAPİORSUN SONRA YAVŞAKLIK YAPIORSUN DİORSUN BİZE KARDEŞİM SEN NE İÇTİN ? SORABİLİRMİYİM SINIRSIZ DİA KAZMA FALANDA YOK GİT DİA CEVHERİ YOK SERVERDE ADANİ ASLA KİRMADİM BEN SEN BÖYLE YALANLARLA ÇOK SERVER BALTALARSIN MODERATORLER Dirt4ever in yorumunu silinmesini talep ediyorum