│RoztaCraft│ Faction Sunucusu││Dünya Genelinde Sunucu│ │Alımlar Aktif !!│

Rotza

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bilgilendirme;

*Öncelikle merhabalar. Yeni açılacak sunucumuz için yetkili arıyoruz. İşinde profesyonel, disiplinli, saygılı, Discord sunucumuzda aktif olan, sunucunun gelişmesi için her türlü yardımı edebilecek, yeni fikirler sunabilecek ekip arkadaşları arıyoruz.

**Daha önce açılmış olan bir başvuru formumuz var fakat tekrar açmamızın sebebi daha profesyonel yetkililer istememizdir. Çünkü sunucumuz Dünya genelinde açılacaktır. Bundan dolayı işinin ehli profesyonel ekip arkadaşlarına ihtiyacımız var. Sunucumuz sponsor aramakta onun dışında birçok sosyal medya mecrasında reklamı yapılacaktır. Sunucumuzda ki yetkililere 2. aydan itibaren aylık ücret ödenecektir. Bunun sebebi bu güzel sunucumuzun gelişmesinde yardımcı olmalarından dolayı teşekkür etmek amacıyla ödenecektir. Sunucumuza bağış yapmanız gerekmektedir.

*Yukarıdaki özellikleri taşıyan arkadaşlarımız başvuru yapabilirler.

Gereksinimler ;

ADMİN;
- 16 yaş ve üstü
- Adaletli
- Oyunculara yardım edebilen
- Sunucu için yeni fikirler üreten
- Gerektiğinde maddi destek yapabilecek

MODERATÖR;
- 15 yaş ve üstü
- Adaletli

REHBER;
- Yaş sınırlaması yok
- Türkçeyi iyi kullanabilen
- Oyuncularla iletişim halinde olabilen
- Oyun modları hakkında iyi bilgisi olan

BUİLDER;
- Yaş sınırlaması yok
- Yaratıcı ve özgün
- Her kategori için build yapabilen

- Sunucuya ne zaman build gerekiyorsa geciktirmeden yapan

GELİŞTİRİCİ;
- Yaş sınırlaması yok
- Skript ve Java bilen
- Her skripti yazabilen
- Sunucunun gelişmesi için büyük fikirler sunabilen

---Başvuru Formu---
Adınız :
Soyadınız :
Yaşınız :
İstediğiniz Yetki :
Discord adresiniz :
İstediğiniz Yetkinin Gereksinimlerini Sağlıyor musunuz :
Yetkinizi Kaç Yıldır Yapıyorsunuz :
Daha Önce Bir Sunucuda Yer Aldınız mı :
Çalıştığınız Sunucular Nelerdir :

** Daha önce bir sunucuda yer aldıysanız lütfen "Çalıştığınız Sunucular Nelerdir ?" sorusuna hatırlamıyorum tarzı bir şeyler yazmayınız başvurunuz geçersiz olacaktır. Bu sorunun amacı çalıştığınız sunucu veya sunucuların yöneticileri ile görüşülecek olması.

** Lütfen istediğiniz yetki de gereksinimlerin bir tanesini bile yapamayacaksanız veya bir madde bile eksikse başvuru yapmayınız!!!

** Bilgilendirme bölümünde yazmamıza rağmen bazı yetkilerde aynı özellikleri yazdık. Örneğin;
Bilgilendirme bölümünde adaletli yazıyor fakat Admin gereksinimlerinde de adaletli yazıyor. Bunun amacı daha da adaletli olmaları gibi bir örnek verebiliriz.

** Sunucunun ismi vs. değişiklik gösterebilir.

** Discord adresinizi kontrol ederek doğru yazdığınızdan emin olun.

** Ayrıntıları Discord üzerinden konuşacağız. İsterseniz başvuru formunuzu Discord üzerinden alım sorumlumuza iletebilirsiniz.

** "Ücretle yetkili olunmaz, böyle saçma bir iş görmedim" diyenler için arkadaşlar sunucu Dünya genelinde açılıyor, sponsor alınıyor, tüm sosyal medya mecralarından reklam yapılıyor ve daha niceleri bunlar basit işler değil. Ayrıca kendinizi Dünya' da gösterebiliyorsunuz. O yüzden lütfen en azından emeğe saygı bakımından biraz anlayışlı olun. İsterseniz Discord üzerinden ekleyin bu konuları daha ayrıntılı konuşalım.

Rotza#2210

Herkese başarılar dilerim...

Son düzenleme:

kazmiyaskon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bilgilendirme;

*Öncelikle merhabalar. Yeni açılacak sunucumuz için yetkili arıyoruz. İşinde profesyonel, disiplinli, saygılı, Discord sunucumuzda aktif olan, sunucunun gelişmesi için her türlü yardımı edebilecek, yeni fikirler sunabilecek ekip arkadaşları arıyoruz.

**Daha önce açılmış olan bir başvuru formumuz var fakat tekrar açmamızın sebebi daha profesyonel yetkililer istememizdir. Çünkü sunucumuz Dünya genelinde açılacaktır. Bundan dolayı işinin ehli profesyonel ekip arkadaşlarına ihtiyacımız var. Sunucumuz sponsor aramakta onun dışında birçok sosyal medya mecrasında reklamı yapılacaktır. Sunucumuzda ki yetkililere 2. aydan itibaren aylık ücret ödenecektir. Bunun sebebi bu güzel sunucumuzun gelişmesinde yardımcı olmalarından dolayı teşekkür etmek amacıyla ödenecektir. Sunucumuza bağış yapmanız gerekmektedir.

*Yukarıdaki özellikleri taşıyan arkadaşlarımız başvuru yapabilirler.

Gereksinimler ;

ADMİN;
- 16 yaş ve üstü
- Adaletli

MODERATÖR;
- 15 yaş ve üstü
- Adaletli

REHBER;
- Yaş sınırlaması yok
- Türkçeyi iyi kullanabilen
- Oyuncularla iletişim halinde olabilen
- Oyun modları hakkında iyi bilgisi olan

BUİLDER;
- Yaş sınırlaması yok
- Yaratıcı ve özgün
- Her kategori için build yapabilen

- Sunucuya ne zaman build gerekiyorsa geciktirmeden yapan

GELİŞTİRİCİ;
- Yaş sınırlaması yok
- Skript ve Java bilen
- Her skripti yazabilen
- Sunucunun gelişmesi için büyük fikirler sunabilen

---Başvuru Formu---
Adınız :
Soyadınız :
Yaşınız :
İstediğiniz Yetki :
Discord adresiniz :
İstediğiniz Yetkinin Gereksinimlerini Sağlıyor musunuz :
Yetkinizi Kaç Yıldır Yapıyorsunuz :
Daha Önce Bir Sunucuda Yer Aldınız mı :
Çalıştığınız Sunucular Nelerdir :

** Daha önce bir sunucuda yer aldıysanız lütfen "Çalıştığınız Sunucular Nelerdir ?" sorusuna hatırlamıyorum tarzı bir şeyler yazmayınız başvurunuz geçersiz olacaktır. Bu sorunun amacı çalıştığınız sunucu veya sunucuların yöneticileri ile görüşülecek olması.

** Lütfen istediğiniz yetki de gereksinimlerin bir tanesini bile yapamayacaksanız veya bir madde bile eksikse başvuru yapmayınız!!!

** Bilgilendirme bölümünde yazmamıza rağmen bazı yetkilerde aynı özellikleri yazdık. Örneğin;
Bilgilendirme bölümünde adaletli yazıyor fakat Admin gereksinimlerinde de adaletli yazıyor. Bunun amacı daha da adaletli olmaları gibi bir örnek verebiliriz.

** Sunucunun ismi vs. değişiklik gösterebilir.

** Discord adresinizi kontrol ederek doğru yazdığınızdan emin olun.

** Ayrıntıları Discord üzerinden konuşacağız. İsterseniz başvuru formunuzu Discord üzerinden alım sorumlumuza iletebilirsiniz.

** "Ücretle yetkili olunmaz, böyle saçma bir iş görmedim" diyenler için arkadaşlar sunucu Dünya genelinde açılıyor, sponsor alınıyor, tüm sosyal medya mecralarından reklam yapılıyor ve daha niceleri bunlar basit işler değil. Ayrıca kendinizi Dünya' da gösterebiliyorsunuz. O yüzden lütfen en azından emeğe saygı bakımından biraz anlayışlı olun. İsterseniz Discord üzerinden ekleyin bu konuları daha ayrıntılı konuşalım.

Rotza#2210

Herkese başarılar dilerim...
Öncelikle merhaba dostum!
Bu yorumuma konunla alakalı birkaç eleştiri yapacağım. Öncelikle sunucunun ile alakalı hiçbir bilgi vermemişsiniz tek yazdığınız dünya çapında olacak demeniz. Bağış istemeniz konusunda sunucuda hangi oyunların olacağı ile alakalı hiçbir bilgi göremedim şahsen bir sunucuya para verecek olsam sunucunuzu kesinlikle seçmezdim.Sunucuya para verecek kişilerin sunucuda bişeyler olduğunu görmeleri lazımdır elinizde hiç maddi olarak bir şey yok sanırım. Sunucunuzu dünya genelinde açılacağını belirtmiştiniz fakat dünya çapı elinde hiçbir şeyi olmayan bir sunucu için bence gereksiz bir Hedef. Sunucu açılınca 5dakikada 5000aktife ulaşamaz. Hedefinizi küçültmeniz bence daha güzel olur. Ve sanırım sonuncu bu forumun genel yaş kitlesi (sunucu yetkili alımları kısmında) 9-10-11-12arasında gidip geliyor maddi bir destek bekleyeceğiz yerler buralar olmamalıdır bence.

İyi günler kolay gelsin

Rotza

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba dostum!
Bu yorumuma konunla alakalı birkaç eleştiri yapacağım. Öncelikle sunucunun ile alakalı hiçbir bilgi vermemişsiniz tek yazdığınız dünya çapında olacak demeniz. Bağış istemeniz konusunda sunucuda hangi oyunların olacağı ile alakalı hiçbir bilgi göremedim şahsen bir sunucuya para verecek olsam sunucunuzu kesinlikle seçmezdim.Sunucuya para verecek kişilerin sunucuda bişeyler olduğunu görmeleri lazımdır elinizde hiç maddi olarak bir şey yok sanırım. Sunucunuzu dünya genelinde açılacağını belirtmiştiniz fakat dünya çapı elinde hiçbir şeyi olmayan bir sunucu için bence gereksiz bir Hedef. Sunucu açılınca 5dakikada 5000aktife ulaşamaz. Hedefinizi küçültmeniz bence daha güzel olur. Ve sanırım sonuncu bu forumun genel yaş kitlesi (sunucu yetkili alımları kısmında) 9-10-11-12arasında gidip geliyor maddi bir destek bekleyeceğiz yerler buralar olmamalıdır bence.

İyi günler kolay gelsin

Görüşleriniz için teşekkür ederiz. Sunucumuzun yöneticisi değişti ve sunucumuz dünya genelinde açılmayacak. Ücret konusuna gelirsek dünya genelinde açmak kolay bir şey değil sadece yardım amaçlı yazmıştım. Zaten iyi okursanız teşekkür etme amacıyla sunucunun ikinci ayında vereceğimizi belirtmiştim. Fakat sunucu dünya genelinde açılmayacağından dolayı böyle bir şeye gerek kalmadı. Teşekkürler. İyi günler..