RP Server hype :D

Hype ?

• Evet , buna bayıldım dostum !

Kullanılan: 1 50.0%
  • Hayır , daha yaratıcı olmalı

Kullanılan: 1 50.0%
  • Belki , çalışmanıza bağlı.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

OrocTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selam dostlar , bugün sizlere ekip olarak üstünde uğraştığımız farklı konseptteki Roleplay server'ı hakkında info vereceğim. Server'ın ana teması , gerçek yaşamı oyuna yansıtmak üzere tasarlanmıştır. Sunucumuzda birçok sivil meslekte çalışabilceğiniz gibi , polis veya suçlu da olabileceksiniz. Aynı zamanda büyük şehirimizden kendinize daireler , evler , hatta büyük villalar satın alabileceksiniz. Değerli zamanınız ve kazandığınız para ile de araçlar da satın alabilirsiniz.
Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi heyecenla bekliyorum , hepinize iyi günler :)

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Böyle sunucular çok kuruldu. Fakat sunucuda gelişme olduğu için yeni gelen oyuncular yeni oyuncular tarafından çok öldürülüyor, oyun hevesi kalmıyordu.

OrocTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Böyle sunucular çok kuruldu. Fakat sunucuda gelişme olduğu için yeni gelen oyuncular yeni oyuncular tarafından çok öldürülüyor, oyun hevesi kalmıyordu.
Peki , oyuncuların "Hevesli" kalabileceği bir fikir varmıdır aklında dostum ? Bu genellikle minigame serverları dışında heryerde oluyor.

Fratmania

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Peki , oyuncuların "Hevesli" kalabileceği bir fikir varmıdır aklında dostum ? Bu genellikle minigame serverları dışında heryerde oluyor.
Role play derken, Cidden Role Play mi? yoksa İnsanların role play ile MMORPG'i karıştırması sorun oluyor.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Yeni sunucu ile oyuncuları sunucuya bağlamak sizin göreviniz. Ne kadar yaratıcıysanız sunucu açıldığında belli olur. Eğer alışılmışın dışında ise sevileceğini düşünüyorum.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence alımları belirli kriterler uzerinden yaparsaniz daha guzel oynanabilir