RPG maasli yetkili aranir

YagizDkurt

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Herkese kolay gelsin lafı uzatmaya gerek yok sunucumuza maaşlı yetkili alacağız aradiğimiz yetkililer ve kriterleri bunlardir :

--- Developer ---
Pluginlerimizin ve web sitemizin kurumunda yardım edecek, plugiblerimizin gerektiğinde duzenlemesini halledecek oyun içindeki komutlardan anlayacak sistem geliştirmelerimizde görev yapacak birisi. Yapacağı işler admin ile neredeyse ayni ancak tek farkı plugin editleme derecesinde programlama bilmesi gerekiyor. (Ingilizce bilmesi şart)
Aylık ücret : - 60 tl

--- Admin ---
Aynı developer gibi oyun içinde sunucu ile ilgili verilen her işi yapabilecek , komutlardan anlayan ve yeni pluginlerin komutlarini oğrenmeye acik, ingilizce bilen ve komutlari arastirabilecek duzeye sahip olmali. Alacağimiz adminlarin amaci oyuncular ile ilgilenmek değil , sunucuyu duzenlemektir. (Ingilizce şart)
Aylik ucret : - 50 tl

--- Builder ---
Sunucumuz orta çağ rpg sunucusu olsuğu icin şaşa içinde şatolar değil, doğal alanlar veya korkutucu zindanlar tasarlayabilecek, istenilen buildlere ayak uydurabilecek, world editi iyi ancak elle de çalışmaya hayır demeyecek, vakti bol buildere ihtiyacimiz var. (Ingilizce gerekmiyor)
Aylik ucret: - 40 tl

--- Mod/Rehber/Recruiter ---
Bu alimlar ileri zamanda acilacak olup gerekli aciklamalar yapilacaktir.

Butun maaslar sunucunun halka acildiği an itibari ile banka hesaplariniza yatirilip aylik olarak sunucunun acildiği gun yatmaya devam edecektir. Sunucu alimlarin bitmesinden tahmini olarak bir ay sonra halka acilacaktir. O nedenle ilk ay para odemesi yapilamayacaktir. Bas vuran arkadaslarin bizimle uzun vadede calisabilip, vakitlerinin olmalarini dileriz.

---ONEMLI---
Maaslar baz olan ucretin uzerine sunucunun kazandiği net paranin %10 unun toplam yetkililere bolumu kadar ekstra pirim ile odullendirilir. Orneğin baz olarak 40 tl alan builder sunucunun net 200 tl kar yapabildiği bir ayda 4 yetkili var ise 40 tl almak yerine 45 tl alacaktir.

Basvurularinizi [email protected] adresine mail atarak yapabilirsiniz.
Basvurularinizda lutfen şu bilgileri yazmayi unutmayin:

-Kisisel bilgileriniz
-Builderlar icin build fotolari
-Adm/Dev icin bildiģiniz pluginler
-Yabanci dil bilginiz
-Var ise referans ve daha once olduğunuz yetkililikler.
-Tercih ettiğiniz mc surumu
-Neden sizi seçmeliyiz? (Bu onemli)

Herkese iyi basvurular diliyorum arkadaslar.

Oguz2022

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
-Kisisel bilgileriniz : OĞUZHAN KARAMAN 18 YAŞ
-Builderlar icin build fotolari : YOK
-Yabanci dil bilginiz: %26
-Var ise referans ve daha once olduğunuz yetkililikler. : builder kuruculuk rehber hepsi
-Tercih ettiğiniz mc surumu 1.8.8
-Neden sizi seçmeliyiz? (Bu onemli) Kendime güveniyorum ve boş vaktim çok yapacak şeylerim çok olur <3

Erobey

Marangoz
En iyi cevaplar
0
-Kisisel bilgileriniz : Eren Tanrıverdi
-Builderlar icin build fotolari :Youtubede Videom Var
-Yabanci dil bilginiz%25
-Var ise referans ve daha once olduğunuz yetkililikler. : Admin Kurucu Mod Builder Yani her şey
-Tercih ettiğiniz mc surumu : 1.8
-Neden sizi seçmeliyiz? (Bu onemli) : Buildlerime Güveniyorum