rpg server açsam tutarmı

beğendinizmi

• beğendim

Kullanılan: 1 50.0%
  • bğendim

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

SeyhaNk222

Kömür Madencisi
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
mc d rpg server açsam tutarmı konusu sınıflara göre kasmak çok sıkıcı olmicak açık dünyalı sürekli göreve göre olmayan dc universe onlaynun mc hali gibi bir şey yapsam oynanırmı sınıflar, kurt adam,vampir,şovalye vb sınıf sisteminde her sınıfın evrimi olacak örnegin 5 level paslı şovalye kılıcı 5+ level olması için gereksinim isticek sonra değeri tahtaya mesela demir eşya seviyesi olup tekrar 1 level olacak eşya evolve sonra karakterdede herkes 1,5 kalple başlicak karakter evolabiikçe can dayananıklılık artıcak vs sonra her sınıfın skili vs olacak

ve her sınıfın rütbeleri olucak kendine ayrı

mesela şovalye:
çırak
acemi şovalye
muhafız
kırallık Askeri
tanrı şovalye
kemik şovalye vs vs

bu sınıfların ayrı ayrı basesi ve görevleri olucak aynı sınıf birbirine vuramıcak toplaşıp ormanda sınıfların vs olabilir aynı sınıftakilerin birbirine yardım etmeleri gereklidir vs lerdee vs aynı alacakaranlık filmindeki gibi ormanda kurtlarla vampirlerin vs si felan

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
hmm,bilmiyoruuum tutabilir belki

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Yıl 2021 insanların içindeki RPG isteği öldü. Tutacağını sanmıyorum be kanka

erencagliz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yani anlattığın gibi bir şey yaparsan tabii ki de güzel bir reklam ile tutma ihtimali çok yüksek. Ayrıca yaparsan benim de oyuncu olacağımı bilmeni isterim.

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Bence tutmaz Minecraft'ta RPG devri kapanalı yıllar oldu. Şu an bir kaç köklü sunucu yapabiliyor o işi sadece.

MehmedAltindag05

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
mc d rpg server açsam tutarmı konusu sınıflara göre kasmak çok sıkıcı olmicak açık dünyalı sürekli göreve göre olmayan dc universe onlaynun mc hali gibi bir şey yapsam oynanırmı sınıflar, kurt adam,vampir,şovalye vb sınıf sisteminde her sınıfın evrimi olacak örnegin 5 level paslı şovalye kılıcı 5+ level olması için gereksinim isticek sonra değeri tahtaya mesela demir eşya seviyesi olup tekrar 1 level olacak eşya evolve sonra karakterdede herkes 1,5 kalple başlicak karakter evolözür dilerimikçe can dayananıklılık artıcak vs sonra her sınıfın skili vs olacak

ve her sınıfın rütbeleri olucak kendine ayrı

mesela şovalye:
çırak
acemi şovalye
muhafız
kırallık Askeri
tanrı şovalye
kemik şovalye vs vs

bu sınıfların ayrı ayrı basesi ve görevleri olucak aynı sınıf birbirine vuramıcak toplaşıp ormanda sınıfların vs olabilir aynı sınıftakilerin birbirine yardım etmeleri gereklidir vs lerdee vs aynı alacakaranlık filmindeki gibi ormanda kurtlarla vampirlerin vs si felan
Tutmaz kardeşim en az 1000x1000 Terraforming Map lazım buda 300 400 dolar arası bydemir06 dan temin edebilirsin,

Düzgün bir plugin lazım minimum 300 Pl si var MMORPG Sunucularının,
Terraforming mapinde köyler şehirler olucak, düzgün bir map seçmezsen 100 TL düzgün ve kaliteli seçersen 1000 Dolar arası değişiyor 1000x1000 Köylü şehirli terraforming map

En az 300 Pl optimizasyonlu kaldırman için 32 GB Ram vermen lazım, bu piyasadaki MMORPG oyunlar gibi değil kaliteli bir şey açmak istiyorsan böyle düşük meblalar harcaman lazım başarılar dilerim.

Dediklerimi değilde bu piyasadaki hazırlara bakarsan tutmaz baştan diyeyim,

xxtrakxx

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
arkadaşların ve kendi aranda yapınca veya az ve öz insanlarla oynayınca rpg sarıyor . böyle bişeyler düşünüyorsan olur (xxtrakxx#6019 açarsan söyle)