RPG Server Kuruyoruz Nasıl Metin2 Şeklinde Yapabilirim ?

BatiCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Herkese Kolay Gelsin İyi Forumlar...
Ben RPG Server Kuracağım ama Nasıl Metin2 Şeklinde Yapacağımı Bilmiyorum. Şöyle Anlatayım;
İki Adet Krallık Olcak Oyuncular Bunlardan Birini Seçecek ve O Krallığa Katılacak. Para Altın Olacak İki Krallığında Farlı Köyleri Olacak Köylerde
Tüccarlar Olcak Yani Villagerler Onlar Örneğin 5 Altına Keskinlik 5 Kılıç Satacak ve Oyuncular Altını Köyün Etrafında Bulunan Köpekleri Öldürerek . Kazanacak... Örneğin Yong Çölü Olacak Orada Bosslar Olacak Goblin Zindanı Filan Olacak Onlardan Altın Filan Düşecek. Ortak Krallık Olacak Orada

Tüccarlar Bulunacak Bunlar Köydekilerden Daha İyi Şeyler Satacaklar Örneğin Koruma 20 Zırh İsmi Kaplan Derisi Zırhı Gibi...
Viking Baltası Olacak Keskinlik 35 Filan... Birde Çölden Bosslardan filan Efsun Düşecek Ve Bunlarla Zırh Ve Kılıçlar Geliştirelecek...

Örnek Server Olarak : atinasaga.nitrado.net
Bende Bu Server Gibi Yapmak İstiyorum Yardım Olursanız Çok Sevinirim Yardım Edebilecek Varsa Serverde Yetki Verebilirim Arkadaşlar Skype Eklerseniz Detayşı Bir Şekilde Konuşabiliriz :) Yardımlarınızı Bekliyorum
Skype Adresim : anadolumc

BatiCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başkalarından görüp server kurmaya çalısmayın.Yaratıcılıgınızı ve zekanızı kullanın biraz.
Kardeşim Başkalarından Değil Ben Zaten Bunu Yapmayı Planlıyordum Bunun İçin Örnek Server Arıyordum

Konu Güncel !!

BatiCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Senden daha once birileri yapmis.planlamis demekki simdi senin yapmak istediklerin diger sunucunun tamamen kopyasi.

Samsung S4 Cihazımdan tapatalk ile gönderildi.
Kardeşim Ben Daha Önceden Yapacaktım Dediğim Gibi Bu Serveri Görünce Bunun Tarzında Yapmak İstedim Sadece Ona Benzer Bir Sunucu Olacak Diye bir şey Yok Ben İstediğim Gibi Serverimi Hazılarım Sadece Yardım İstedim ve Senin Buraya Gelme Amacın Ortalığı Karıştırmak Herhalde

hangoralmla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yani Adam Yardım Edin Dedi Ben Böyle Forum Görmedim Arkadaş ! Yani Sanane Yapmak İstiyor

BatiCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Baskasından görüp yapmasın olan ona olur serveri tutmaz emegi ve parası bosa gider iyiligi icin söylüyorum =(
Sen Dert Etme Emeğim Boşa Gitmez Server'da Tutar Bunları Ben Düşünmeşem Böyle Bi İşe Kalkışmam.

QuestCraftTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sana 50 kat daha güzel sunucu açarim ama açmam bunun sebebi çok basit. Sana yardim edersek başkasi senden alicak oda başkasindan alicak yarina bunun gibi sunucular dolucak şimdilik var olan 1-2 tane var eğer gerçekten yapmak istiyorsaniz Java ögrenin

hangoralmla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Altınsaga lagdan Felç :DDD

Samsung Galaxy Note3 ten gönderildi.

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Bak ben sunucumu ilk açtığımda Zindev Benzetmiştim sunucuya 1 kişi girince seviniyorduk.Sunucuyu baya değiştirdim şimdi 15-20 kişi oluyoruz ancak genede az geldiği için kapatıcam çünkü konuya gelenler zindevin mesajını görüp servere gelmiyor onun için tavsiye etmem oakdar özentilik yapma :)

LastCraft123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu konu biraz zor iş yani sen buna hiç kalkışma ben 1 ayda filan yaparım 0 bugsuz bunun gibi server ama benim bilgim var ilk pluginleri ögren sonra anla