İstek rütbe için bir yardım

KaralardanTR

Play.Rebornas.Com | Founder
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
beyler şimdi benim bir skyblock sunucum var rütbe işini Crank plugini ile yapıyorum yalnız oyuncu mesela 10k level ile skylord olduktan sonra adadan çıkınca yada adayı resetleyince oyuncunun rütbesi kalıyor bende skript ile 10k levelin altındaki oyuncu yapsın yapabilcek varsa şimdiden teşekkür ederim!

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Dostum tam olarak ne anlatmak istediğini anlayamadım. Konunu daha detaylı bir şekilde düzenler misin?

KaralardanTR

En iyi cevaplar
1
Ruh hali
şimdi crank plugini 10k level oluyosun mesela /rütbeatla yazınca atlıyor rütbesi skylord oluyorya adadan çıkınca yada adayı resetleyince rütbesi yine skylord kalıyor. skript ile mesela 10k levelin altındakini otomatik oyuncu rolü vericek

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
şimdi crank plugini 10k level oluyosun mesela /rütbeatla yazınca atlıyor rütbesi skylord oluyorya adadan çıkınca yada adayı resetleyince rütbesi yine skylord kalıyor. skript ile mesela 10k levelin altındakini otomatik oyuncu rolü vericek
heh şimdi anladım :D

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Yardımcı olacağım biraz zaman please

KaralardanTR

En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Tamam sağol şimdiden teşekkür ederim :)

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Dostum senin için bir araştırma yaptım. Skriptte ada levelinin kontrolünü nasıl yapacağına dair bir addon lazım. WolvSK isimli bir addon.
Skriptte yazarken de asb player's island level is 2500: ya da asb player's island level lower than 10000: şeklinde yazılmalı.

KaralardanTR

En iyi cevaplar
1
Ruh hali
asb player's island level lower than 10000 yani bu 10k level altındaki dimi