Rütbe sistemi ve Sunucum icin ortak arıyorum

Zapk

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaslar ben Mirana Gaming in kurucusu hüseyin bazı nedenlerden 1 yıl oyuna ara verdim fakar su gunlerde tekrar server acma istegim benım gerıde kalmıs pluginlerimin yüzünden biraz zor zamanlar gecirmeme yol acıyor.Bir arkadas sayesinde PaidRanks adlı pluginin configini alarak rütbeleri ayarladim lakin bu rütbeler hakkında hicbir fikrim yok /-rankup ile rütbe sistemi getirmek istiyorum pluginin configleri hazır ama groupmanager olarak ne kullanmalıyım bilmiyorum bana yardımcı olabilirmisinz.
Ayrıca bizimle ortak olacak arakdaslarımızı destek olacak adminlerimizi sunucumuzla ilgilenecek rehber ve oyuncu kazanamamıza yardımcı olacak reklamcılarımızı arıyoruz.
Simdiden yardımlarınızı bekliyorum iyi günler..

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
İsterseniz yardımcı olabilirim daha önce rütbe skripti kodlamışlığım var.RPG Meslek skripti de kodlamıştım.Rütbe skripti kolay zaten ama plugin olarak isterseniz benim için yine hiç sorun değil.

Rider711905

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhaba bende sunucuma ortak aramaktayım ortak olmak isterseniz. Skypem: gslikadir.ozipek eklerseniz sevinirim, hiç değilse detaylı bir konuşuruz.

Zapk

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İsterseniz yardımcı olabilirim daha önce rütbe skripti kodlamışlığım var.RPG Meslek skripti de kodlamıştım.Rütbe skripti kolay zaten ama plugin olarak isterseniz benim için yine hiç sorun değil.
merhaba arkadasım benımle skypeden gorusebilirseniz detayları orada konusmak isterim iyi gunler(skype:metafor-17)