Rütbe Ve VIP Hamadde - YARDIM-

GoldenWitchTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar benim bir faction serverım var ve bir sıkıntım var. Serverda bazı arkadaşlar para verip VIP alıyor ve bana özel kazıcak bir alan istiyorum diyor. Faction serverlarda vip hamadde diye geçen bu yerlerin özel WorldGuardları var diğer grouplar kıramıyo. Fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum. Nasıl bir wg atmalıyım sadece belli bir grubun kırmasını sağlamak için. Iyi forumlar teşekkür ederim.

crafter_alperen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
öncelikle ana alana wg at - /rg define viphammadde (ölümsüzlük pvp kapatma flaglarını falan ayarla)
sonra kazılacak yere wg at - /rg define viphammaddeic
/rg setparent viphammaddeic viphammadde komutunu kullanarak iç kısma öncelik ver
daha sonra viplerin burayı kazabilmesi için bu komutu kullan /rg addmember viphammaddeic g:vip (vip megavip vb. için bu komutu ayrı ayrı yaz)

GoldenWitchTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
öncelikle ana alana wg at - /rg define viphammadde (ölümsüzlük pvp kapatma flaglarını falan ayarla)
/rg setparent viphammaddeic viphammadde komutunu kullanarak iç kısma öncelik ver
daha sonra viplerin burayı kazabilmesi için bu komutu kullan /rg addmember viphammaddeic g:vip (vip megavip vb. için bu komutu ayrı ayrı yaz)
Dostum yaptım olmadı :( Istersen servera gelip deneyebiliriz, müsaitsen. skype adresim: live:goldenwitchtr eklersen ekran paylaşımı açıpta gösterebilirim

Zaurdemirov

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yazmamissin: g:vipleri algilayabilmesi icin viplere group.vip yetkisi vermesi gerek
Dostum yaptım olmadı :( Istersen servera gelip deneyebiliriz, müsaitsen. skype adresim: live:goldenwitchtr eklersen ekran paylaşımı açıpta gösterebilirim
Bunu Yaparasan olcagini Dusunuyorum

Shiptar

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Skype eklersen Yardım edebilirim.