Rüya

Prokeen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sonun da uyku sorununu çözdüm. Ama bir rüya gördüm. Kimse umursamasa bile yazmak istedim. Rüyam da bodruma TEK gitmiştim tatil için. Mantığa bak. Sonra bir an o kızı gördüm. 18 yaşında felandı. Yanına gittim. Adını sordum, Kim you sin diye cevap verdi. :D Bende bu çinli ismi nerelisin dedim. O da brezilyalıyım dedi. Türkçe bilmiyor fakat sizle konuştuğum gibi konuşuyor. Kıza sarıldım felan :D Bir an sevgili olduk. Hatırlıyorum tamamen. Faceden felanda ekledi. Siyah saçlı yeşil tişörtlü mini etekli bir kızdı, ama kız çok güzeldi. Uyandım :D Faceye baktım öyle biri var mı, çinliler ve kim kardasihan çıkıyor :D

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bukadar detaylı rüyya görmek imkansız ve yazış tarzındanda çok belli uydurduğun :'( #aqlattın

Prokeen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bukadar detaylı rüyya görmek imkansız ve yazış tarzındanda çok belli uydurduğun :'( #aqlattın
Bukadar detaylı değil kızı gördüm adını felan ulkesini biliyorum. Nasıl sevgili olduk felan hiçbişey yok. Sadece kıza sarışıyorum ve ben eve geri donuyor. Hiç böyle yalan söylemek için konu açmam ilk defa bir ruyamı nnet haatırlıtorum. Bu arada mobildeyim.

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Gereksiz gereksiz konular açıyorsunuz yeni uyanmış adamı hasta ediyorsunuz.

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Tüya yazısı mı kirlilik yapıyor ? Ben mi tıkla dedim? 2 saat ne yazsam diye düşündün bunu mu yazdın? Burdaki konuya cevap verenlerde gereksiz o zaman?
Saçma sapan şeyler yazıp insanın sinirini bozmak gereksizliktir. Yani okuma diyorsunda sonuçta bunu insanların okuması için açtın ve okuyup ta beğenmeyenler olacak. Tıpkı benim gibi.[DOUBLEPOST=1440942126,1440942094][/DOUBLEPOST]
Aynen :D