Rüyamda Herobrine'ı gördüm...

KiLLeR_TR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben rüyamda ne görüyorum biliyo musunuz? Şimdi AC düşün,onun pisikopatlığını 5-10 defa çarp onu Cod a kat her yer kan olsun,bide anime çizimi olsun.Kan gövdeyi götürüyo benim rüyalarda.Ama favorim Sao lu (Sword art online) rüyalar

zbk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
benim küçük kardeşim ben uyurken yatağın diğer ucunda öle bekliyo bende rüyalarımda tekme atıyom bir ara kardeşime atmıştım yere düşmüşdü :D

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Rüyamda Slenderdeki Ormanda kendimi Ichigo olarak diablo'yu keserken ve diablonun arkasında herobrine varken ve herobrinenin zampaktousu varken arkamda beni destekleyen steeveler varken solumda simcity deki şehirim varken sağımda terrariadaki adamım varken elimde üstünde Minecraft Türkiye yazan skyrim kılıcımla kendimi herobrinei keserken görüyorum :D

zbk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Rüyamda Slenderdeki Ormanda kendimi Ichigo olarak diablo'yu keserken ve diablonun arkasında herobrine varken ve herobrinenin zampaktousu varken arkamda beni destekleyen steeveler varken solumda simcity deki şehirim varken sağımda terrariadaki adamım varken elimde üstünde Minecraft Türkiye yazan skyrim kılıcımla kendimi herobrinei keserken görüyorum :sırıtmak:

bence bilgisayar oyunlarına birazcık ara ver :D

zbk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bende bir ara herobrine'ı görmüştüm adam böle şimşekle beni havaya kaldırıyordu yere atıyodu fln (o günde minecrafta herobrine modunu indirmiştim bir 2 saat oynamıştım o :D)

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Rüyamda Slenderdeki Ormanda kendimi Ichigo olarak diablo'yu keserken ve diablonun arkasında herobrine varken ve herobrinenin zampaktousu varken arkamda beni destekleyen steeveler varken solumda simcity deki şehirim varken sağımda terrariadaki adamım varken elimde üstünde Minecraft Türkiye yazan skyrim kılıcımla kendimi herobrinei keserken görüyorum :sırıtmak:

:hipnotize:

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yatarken besmele çekin siz :) Ayrıntılara girmek istemiyorum.

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ben rüya görmüyorum ya şu sıralar. Daha çok şunun gibi şeyler:

Eski_ MountTurk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben at sürüyordum rüyamda çünkü gerçekte çiftlige giderim bizim çiftligimiz varda ata binip pilastik zırhlar ve kılıçlar ahh çok güzel