Rules Of Survival FPS Arttırma

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
Mesajlar
886
En iyi cevaplar
1
Beğeniler
1,583
Puanları
2,660
Ruh hali
gamer.png

unnamed.jpg

Rules Of Survival Fps Arttırma
Selam insanlık!
Bugün sizlerle bir konuda daha beraberiz. Rules Of Survival adlı oyunda nasıl daha yüksek FPS alabileceğinizi bugün sizlerle birlikte inceleyeceğiz. FPS yöntemi sadece bilgisayarlar versiyonu için göstereceğim. Oyun hakkında düşüncelerimden bahsettikten sonra konuya geçebiliriz.

Rules Of Survival Hakkında Düşüncelerim
Oyun PUBG adlı oyunu alamayacaklar için ideal bir oyundur bana göre. Hem ücretsiz olması hem de hala oynanabilir bir oyun olması Rules Of Survival'e insanları biraz daha yaklaştırıyor. Oyunun böyle güzel yanları da olsa hala birçok eksiği var bana göre. Örneğin oyunda motorun yerden biraz daha havada gittiğini görmüştüm. Böyle küçük detaylara dikkat edilmesi gerekiyor. Onun dışında para yatıranlar bu oyunda çok da avantajlı olması en sevdiğim özellik oldu. Sadece para yatırarak elbiseler gibi şeylerin alınması oyunu biraz daha adaletli hale getiriyor. Aynı PUBG gibi kasa sistemine sahip olması da oyunun artı yanlarından bir tanesi. Bana göre oyun PUBG kadar iyi olmasa da yine de oynanabilir durumda. Özellikle bilgisayar versiyonun çıkmasıyla daha da gözüme girmeyi başardı.

Rules Of Survival Fps Arttırma
Oyun kastığı için rakibe öldünüz mü ? Artık bu derdiniz olmayacak. Elimden geldiğince bir nebze de olsa oyunda alacağınız FPS düzeyini arttırmaya çalışacağım. Eğer bilgisayarınız çok iyi değilse bu yöntemler etkili olabilir. Ama bazen öyle bilgisayarlar olur ki ne yaparsanız yapın yine de işe yaramayacaktır.

Grafikler
Grafikler, oyundaki her şeyin görüntü kalitesidir. Oyun zaten iyi bir grafiğe sahip olduğu için illa en iyi ayarlarda oynamak zorunda değilsiniz. Bu şekilde daha rahat ve daha yüksek FPS ile bir oyun keyfi yaşayabilirsiniz. Grafiği ayarlamak için Graphics kısmından "Power Saving" bölümünü seçin. Böylece alacağınız FPS artacaktır.

Diğer Ayarlar
Şimdiyse başka bir ayara geçelim. Bu ayarı fazla anlatmadan direk nasıl yapacağımızı anlatacağım. Other Display Settings kısmından "Auto Power Saving" adlı yeri kapatmanız sizin için yararlı olacaktır. Böylece FPS bir nebze de olsa artacaktır.

Programlar
Oyun oynarken çok az programın açık olmasına dikkat edin. Çünkü çok fazla program açık olursa oyun keyfinizi silip süpürebilir. Sadece oyunun açık olması tabii ki daha fazla FPS almanıza yardımcı olacaktır.

Yüksek FPS Modu
Adından da anlaşılacağı gibi yine ayarlar sekmesinde bulunuyor. Graphic bölümünden bunu açarak FPS arttırabilirsiniz.

Küçük Bir Not
Bu yöntemler tüm bilgisayarlarda işe yarayacak gibi bir kural yoktur. Ama bu ayarlarla FPS artışı görmeniz yüksektir. FPS sadece bu tür yöntemlerle artmaz. Sizin bilgisayarınız sistem özellikleri de FPS için önemlidir.

Evet, forum üyeleri bir konumuzu daha burada sizlerle birlikte noktalıyoruz. Umarım okurken zevk almışsınızdır.
İyi Forumlar!

 Üst