Rules Of Survival

Ne Zaman Eklenmeli

• Hemen şimdi

• Yarın

• Yarından Sonra

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

efekec55

Team Arcenia
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bende deli gibi rules of survival oynuyorum Özelden ismini ver istek atayım sana beraber oynayak

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Bende deli gibi rules of survival oynuyorum Özelden ismini ver istek atayım sana beraber oynayak
bıraktım dostum çok acayip hileciler var azbi hile araştırması yaptım me**** hac**** isimli bi sitenin sağlam hilelerini gördüm hilesini indirdim ve exesini açtık baktık ve bilgisayarı mahveden virüsler olduğunu gördük bilgisayarında soket açıyolar ve belli aralıklarla vds bir sunucuya dosya yönlendirilmesi yapıyolar

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
PUBG oynamış biri olarak yazıyorum bu yorumu.
Rules of Survival oynadım, fena oyun değil ve bana sorarsanız mobil oyun platformu için bir devrim. Şu zamana kadar yapılan bütün ücretsiz mobil oyunlar p2w olarak çıkıyor. Fakat bu oyunda ücretli öğeler sadece giysi için falan, pubg gibi
Fakat, oyunun dandik olduğunu söylemeden edemem, araç fiziği olsun, serverlar olsun aşırı aşırı dandik. Ama dediğim gibi başarılı, fakat başarılı olmak demek her zaman iyi olmak demek değil.

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
@ShortPallMall gözün aydın istediğin kategori eklenmiş. Mobil cihazlar kısmından erişebilirsin. :şapka:

Son düzenleme: