Ruling< >Şehir'De Hayatta Kalma Müccadelesi< >Zombie RPG< >Görev,Lvl zombi,Boss,3D.Silah,KaynakPaketi,

RulingNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Duyuru.png
Selamlar, sunucumuzun size Duyrusu vardır.
1- Güncellemeler yapılıyor.
2- Şehir V2 bitmek üzere.
3- Plugin&Skript eklentisi yapılmaktadır.
4- Teknik kontroller yapılıcaktır.
5- Sunucu Hub RPG+OpSkyBlock.
6- Bakım'dayız sizlere açılınca bildiricez.

DİSCORD: https:// discord .gg/ VVsaRqT
RG.jpg

IHateSinekeu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gençler serveri boş verin yapamazlar muhtemelen plugin paketleri bile Batihostun default pl paketi zaten server skyblock tek yapacakları şey şu oolacak ./warp zombirpg sonrasında ise o warpdaki zombileri falan öldürecekmişiz bosslar olacakmış silahlar olmayacakmış sanırsam tabi olmayacak çünkü skyblock kısacası boş bir şey beklemenize gerek yok hub yapmadıkları sürece. ayrıca serverlerinin 10 gb olduklarına ve bu server için aylarca uğraştıklarınada inanmıyorum çünkü ben bu kadar şeyi tek başıma dahi yaparım hostu aldıktan sonra zaten plugin paketi ni bedava veriyorlar kısacası hub oldu haberi gelmediği sürece beklemenize gerek yok gibi zaten şu an skyblock serverleri açık ben size verebilirim Play.RulingCraft.Cf girip skyblock oynayabilirsiniz tabii rpg ciler ne kadar oynamak ister bilemem iyi forumlar..
Merhaba warner . Öncellikle değerli yorumun için teşekkür ederim. Fakat söylediklerinin bi tanesi bile doğru değil nerdeyse. Sunucumuz skyblock evet doğru ve hub kullanılacak pluginerimiz kurucu swinzer ile birlikte huba coktan başladi hub için lobi bile yapıldı bu düşünceye gerçekten nerden vardın hic bir fikrim yok. Biz bu rpgye aylarca emek verdik. Kac tane mimar geldi tempolu çalışmaya dayanamadı gitti. Sırf çok beğenildiği için şehir 1 bittiği halde bide yanına mega şehir yapalım dedik. Böylece küçük şehirde kasılan itemlerini tamamaldıktan sonradaha büyük şehire gidip daha büyük level zombiler ile savaşarak hayatta kalacak . Biz kimseye pllerden bahsetmedik çünkü pller daha bitmedi ve yazılıyor. Pllerin %80 ninin bittiğini çok rahat bi şekilde söyleyebilirim . Biz sadece haritayı görmek isteyen oyuncularımıza harita tamamlanmadığı halde gösterdik . Lütfen bir daha eleştiri yapar iken sadece kendi fikrini ortaya katma. Teşekkür ederiz , kötüleseniz bile o rpg açılacak burda emek söz konusu . Iyi günler dilerim.

IHateSinekeu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben bu mapı nerden hatırlıyorum acaba ? :D
Cidden kötülemek için elinizden geleni ardınıza koymuyorsunuz. Şehir 1 tamamı ile bana aittir. Buna iç dizaynından tutun. Yerdeki en ufak bi blok dahildir. Bir yerde var ise lütfen çekinmeden sunun bekliyorum bey efendi.

IHateSinekeu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gençler söylemeliyimki hayalleriniz suya düşebilir çünkü sunucu RPG değilde Skyblock olacak sadece zombi rpg warp olarak açılacakmış. Zombi rpg den de zombi öldürüp skyblocktaki adamıza bir şeyler yarayacakmış herhalde yani pek umutlanmayın derim. Bunlar benim gördüklerim yani chatte .
Merhaba öncellikle kimsin nesin bilmiyorum ama amacının kötülemek olduğundan çok fazla eminim . Sunucu skyblock ve oyuncular haritayı beğendikleri için sistemleride deneyebilirmiyiz dedikler bizde açılıştan bir kaç gün önce skyblock üzerinde bi kac sistemi deneyebilirler belki dedik. Büyük ihtimalle bu konuşmayı yanlış anlayıp buraya yorum yapmışsın. Açıkçası üzüldüm. Her neyse sw açıldığı zaman lütfen bu yorumdan sonra oynamaya gelme. O şehire en büyük emekleei veren insanlardanım. En azından buna saygın olsaydı iyi günler.

IHateSinekeu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu rpg sunucusunu da gömdük, konusu açılan rpg sunucularının %75i açılamadan kapanıyor.
Merak etmeyin . Kimse rpgyi açmamızı engelleyemez. Istedikleri kadar kötü yorum yapsınlar biz bu konuyu açarken her şeyi göze aldık. Sadece bazi insanların infaz edercesine yaptıkları eleştirelere arkadaşlar ile çok büyük gülmekteyiz. Swın diger kurucusuyum. şu an swımızda bizle birlikte rpgyi bekleyen bir sürü insan var . Beklerken skyblock bile oynuyorlar. Böyle insanlar oldukları sürecw o rpg açılacaktır. + olarak yetkili kadrosu ile oyuncularımızla diğer swlara bakımdan daha çok ilgiliyiz bu bize daha samimi insanlar kazandıracaktır. Elbette her şeyin mükemmel olmasını beklemiyorum ama eksik olan şeyleri sizlerle beraber birlik olarak tamamlamak var iken. Bazi insanların böyle yorum yapması bizi üzüyor. Iyi günler dilerim değerli yorumunuz için teşekkürler.

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Merak etmeyin . Kimse rpgyi açmamızı engelleyemez. Istedikleri kadar kötü yorum yapsınlar biz bu konuyu açarken her şeyi göze aldık. Sadece bazi insanların infaz edercesine yaptıkları eleştirelere arkadaşlar ile çok büyük gülmekteyiz. Swın diger kurucusuyum. şu an swımızda bizle birlikte rpgyi bekleyen bir sürü insan var . Beklerken skyblock bile oynuyorlar. Böyle insanlar oldukları sürecw o rpg açılacaktır. + olarak yetkili kadrosu ile oyuncularımızla diğer swlara bakımdan daha çok ilgiliyiz bu bize daha samimi insanlar kazandıracaktır. Elbette her şeyin mükemmel olmasını beklemiyorum ama eksik olan şeyleri sizlerle beraber birlik olarak tamamlamak var iken. Bazi insanların böyle yorum yapması bizi üzüyor. Iyi günler dilerim değerli yorumunuz için teşekkürler.

İlk yorumlarımı okursan ne kadar düzgün yorumlar olduğunu görebilirsin, ancak sunucunun sadece bir warpta zombili basit bir şey olduğunu duyduğumda bu yorumu yaptım.

IHateSinekeu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İlk yorumlarımı okursan ne kadar düzgün yorumlar olduğunu görebilirsin, ancak sunucunun sadece bir warpta zombili basit bir şey olduğunu duyduğumda bu yorumu yaptım.
Kötülemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Rpg açıldığı zaman düşünceleriniz neler olacak bekliyorum. Bugün yada yarın açılacak. Emin olun o sw da büyük bi emek söz konusu. Evler yapılıp siliniyor sürekli. En güzelini yapmaya çalışıyoruz. Ki biz son 1 haftada haritayı cok büyük yeniledik. 3 4 gündür de harita kimseye gösterilmiyor. + olarak map dahilinde yeni spawnda yapılıyor. Ikisini bi arada yapmak zamanımızı çok aldı . Yorumunuz için çok teşekkürler.

Rozenberg

Dovahkiin RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Cidden kötülemek için elinizden geleni ardınıza koymuyorsunuz. Şehir 1 tamamı ile bana aittir. Buna iç dizaynından tutun. Yerdeki en ufak bi blok dahildir. Bir yerde var ise lütfen çekinmeden sunun bekliyorum bey efendi.
Mapı kurucu arkadaşla modern rpg'yi açma planlarımız varken beraber yapmıştık da.