RUSH Serverım İçin PLUGİNER

JusttMee

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başlıkta dediğim gibi rush serverı açıcam pluginle aram iyi olmadığı için pluginer arıyorum bilgisi tam olmalı yaşı +15 olmalı pluginden anladığını bana kanıtlayacak ve bilindik biri olmalı herkese güvenemem araştırdım bazı kişiliker araya bişeyler sıkıştırıp op filan veriyomuş kendisine bana yardımcı olacak pluginer varsa skype eklesin PnowsMC yanlız rush klasik rush olmiyacak farklı özellikler eklencek vip ler için dir odur budur server 70 kişilik 6 gb ram olcak.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence 1-2 saat araştırmayla kendin yapabilirsin. Çok basit bir şey.
Ama özel bir plugin yazılmasını istiyorsan yardımcı olabilirim.

JusttMee

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok güzel olur araştırarak bulcağımı biliyorum ama farklı şeyler de ekliycem ve ne araştırcağımı bilmiyorum isimlerini filan batırmak istemiyorum skype tan ekleyip yardımcı olursan sevinirim eğer plugin halledersem yarın veya öbür gün kesin açıcam[DOUBLEPOST=1439932222,1439932165][/DOUBLEPOST]Plugin konusunda çok berbatım nasıl kendimi geliştireceğimide hiç bilmiyorum

JusttMee

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Plugin konusunda bilgim yok normal bilgim var ama bu benim istediğim rush değil video izledim farklı ayrıca ben sadece rush server yapcağım için farklı şeyler olcak vip özellikleri için filan